Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szał dla zmysłu smaku wątek zamknięty Wystrój i atmosfera miejsca jest powiązana z ogólnym wystrojem Villi Antonina...
~Radek P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Świetna restauracja! wątek zamknięty Bardzo dobra kuchnia, świetna atmosfera, profesjonalna obsługa. Tu jest...
~A.Cluzs
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Najlepsza restauracja w Polsce! wątek zamknięty Byłem już kilka razy i zawsze wychodzę oczarowany. Kuchnia charakteryzuje się...
~Borys L.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Zachwycająca! wątek zamknięty Do restauracji Projekt 36 trafiliśmy przypadkiem i... błogosławię ten...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Niesamowita Restauracja wątek zamknięty Moim zdaniem to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza restauracja w...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Znakomita restauracja w Sopocie! wątek zamknięty Restauracja, która naprawdę mnie zaskoczyła! Jedzenie dopracowane w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Proszę o poprawę:) wątek zamknięty Restaurację odwiedziliśmy z okazji urodzinowej kolacji. Obsługę oceniam...
~marian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

bardzo interesujace miejsce wątek zamknięty Przepyszne dania , swietna obsluga, epokowy wystrój a wszystko to w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Bylo pysznie!! wątek zamknięty Kolacja w Brasserie d'Or byla walentynkową niespodzianką, a ponieważ nie...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

niepowtarzalne miejsce wątek zamknięty bylam juz w tej restauracji kilkakrotnie a ostatnio po dluzszej przerwie....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Bardzo przyjemne miejsce ... z klasą ! wątek zamknięty Miałam przyjemność zaprosić tu przyjaciół na urodzinową kolację. Wszystko...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Jak sobie kucharz wyobraża kuchnię francuską... wątek zamknięty Restauracja serwuje dania "kuchni francuskiej", do czego nawiązuje nazwą i...
~piotr
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

Kuchnia francuska po polsku wątek zamknięty Na 7 zamówionych przez nas dań, 3 były smaczne: królik (choć mało go trochę),...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

pyszne jedzenie super klimat POLECAM wątek zamknięty rerewacyjne jedzenie super zielona zupa , pyszne mule , krolik ktorego...
~tamara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

wyborna kuchnia i przesympatyczna obsługa w restauracji Brasserie D or wątek zamknięty Jestem pod wrazeniem bardzo dobre, swieże i smaczne jedzenie. Polecam..... A...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry