Projekt Uśmiech

Stomatolodzy Protetycy Implanty

Gdańsk, Partyzantów 76

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
podziękowania dla Pana Doktora Tomasza Minora wątek zamknięty trafiłam do Pana Doktora z polecenia mojej Pani Dentystki. Trudne leczenie...
~pacjentka kanałowa :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

polecam dr wątek zamknięty Polecam pana dr. Macieja Przeniosło wszystkim, którzy boją się wizyty w...
~Szczęśliwa pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2014

Aneta - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie dr Monikę, odkąd leczy moje zęby chodzenie do dentysty...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Domowa i wesoła atmosfera (lekarze śpiewają :) ), fachowe podejście do...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Nie przywiązuję się do lekarzy, zależy mi żeby problem został usunięty jak...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

rewelacja wątek zamknięty bałem się stomatologa jak ognia po traumatycznych przeżyciach z lat...
~pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Uśmiech od ucha do ucha ;) wątek zamknięty Po raz pierwszy spotkałam się z tak miłym i otwartym lekarzem. Wizyty u...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

bardzo dobra klinika wątek zamknięty W klinice miałam udrożniane pod mikroskopem dwa kanały. Doktor Igor nie...
~Wdzięczna pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam jak najbardziej, świetni specjaliści, profesjonalna obsługa,...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Allan - opinia wątek zamknięty Polecam Stomatolog Panią Monikę Teślak. :)
~Allan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Sympatycznie i profesjonalnie wątek zamknięty Miałem robiony przedni most na podbudowie z metalu i jestem bardzo zadowolony...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

polecam wątek zamknięty polecam ten gabinet dentystyczny, pełen profesjonalizm za w miare rozsadne...
~miśka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

nie zadowolony wątek zamknięty Ogólnie rzecz biorac nie jestem zadowolony
~pacjent
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Pacjent dr Tomka wątek zamknięty Po kilkunastu próbach leczenia u innych lekarzy trafiłem na lekarza, który...
~Michał R.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Zdecydowanie jestem na TAK wątek zamknięty Korzystam z usług tej Kliniki od kilku miesięcy i bardzo jestem zadowolona z...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Wzorcowa klinika dr Igora Foltyna wątek zamknięty Kiedyś przez polecenie trafiłem do poprzedniej kliniki, w której pracował dr...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

bardzo pozytywnie wątek zamknięty Genialna atmosfera, profesjonalna obsługa - czego chcieć więcej? Dzięki...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Miłe zaskoczenie! wątek zamknięty Ja generalnie nie lubię dentystów. Mam złe wspomnienia. Że ząb boli, że się...
~Aisog
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

Profesjolne podejście wątek zamknięty W Projekt Uśmiech miałam robioną koronę porcelanową na podbudowie cyrkonowej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Projekt naprawdę udany wątek zamknięty Bardzo miłe i fachowe podejście do pacjenta. Pan Igor jest godnym polecenia...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry