Widok

Proszę pomóż jeśli możesz

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dzien dobry.Jestem samotna mama dwoch chlopcow wiem ze takich ogloszen jest mnostwo i szczerze mowiac nawet nie wierze w pomoc. Jesli jednak zaufalby mi ktos to chcialby mi pomoc bylabym bardzo wdzieczna. Po odejsciu od partnera ktory naduzywal alkoholu i przemocy wobec mnie musialam wynajac mieszkanie niestety wszystkie srodki finansowe ktore mam ida na wynajem i niewiele mi zostaje na zycie. Nie oczekuje pieniedzy moze zechcial by mi ktos zrobic paczke zywnosciowa z dluzszym terminie waznosci podam wtedy dane do paczkomatu nie wpuszczam obcych do domu wiec tylko paczkomatem brakuje mi tez srodkow czystosci i ubran dla dzieci w rozmiarze 104 i 110 buciki rozmiar 25 i 27 Z gory przepraszam ze tak musze zebrac Wszelkie propozycje niemoralne bede ignorowac i blokowac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciuszki dla dzieci to sporo osób oddaje bezpłatnie na OLX, tylko trzeba jechać je sobie odebrać. Na tej stronie też warto przeglądać ogłoszenia bezpłatne, bo może coś się trafi. Co do paczek, może warto nawiązać współpracę z jakąś fundacją?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na fb jest grupa oddam za darmo - trójmiasto. możesz tam napisać lub sama śledzić ogłoszenia (trzeba być szybkim), ludzie oddają wszystko od ubranek, poprzez jedzenie (nieotwarte, dzieci nie lubią, nie chcą), buty, nawet rowerki, sanki, po meble i łóżka. Może jak sama napiszesz to sporo osób sprawdzi co ma jeszcze ciekawego i niepotrzebnego, a Tobie się to przyda. Pewnie takich grup jest więcej, ale ta jest najliczniejsza, ja też tam sporo rzeczy oddałam, przy czym moje dziecko ma 15 miesięcy, więc ciuszki na pewno będą za małe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie pani mieszka? Gdańsk? Warto się skontaktować z fundacją Droga we Wrzeszczu na De Geulla mają siedzibę. Ja czasem robię dla osób potrzebujących paczki, ale przez nich właśnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A który to paczkomat? Wolę tam podjechać o określonej godzinie i zostawić paczkę zamiast płacić. Kilka kilo się uzbiera, za koszt przesyłki coś dla chłopców można dorzucić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie na olx też można całe paczki ubranek dostać lub kupić za małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Caritas parafiach codziennie rozdaje jedzenie dla rodzin biednych, proszę podejść na parafię i dopytać. Ale dlaczego paczkomat? Nie musi Pani wpuszczać ludzi do domu, ale żeby od razu paczkomat? Może ma Pani złą sytuację, a może Pani kręci? Oglądałam reportaż o babce, która codziennie jeździła do innego miasta żebrać, żeby nikt jej nie poznał, a z tego, co uzbierała, postawiła dom z wyposażeniem, jakie marzy się większości z nas... Jak ktoś coś ukrywa, to ma nieszczere intencje. Nie musi Pani zapraszać na kawę, można spotkać się pod wejściem do bloku... Tak wielu ludzi kombinuje, że ja już jestem nieufna...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

do góry