Widok

Prowadzenie ciąży Gdańsk

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny,
Szukam najlepszego specjalisty do prowadzenia ciąży w Gdańsku. Kogo polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szukając najlepszego specjalisty przekombinowałam i poszłam do dr grzybowskiego fakt moze jest dokładny, ale na usg drugiego trymestru tak mnie zestresowal(okazało się ze bezpodstawnie) mówią o nim ze jest najlepszy zarówno fora jak i lekarze, ale ja nie byłam zadowolona, dodatkowo strasznie zdziera kasę. Chodziłam potem do dr Kurkowskiego i bardO go polecam- przesympatyczny lekarz z dużym doświadczeniem, empatia, kompetentny, można o wszystko wypytać, nawet o rzeczy oczywiście po 5x . U Grzybowskiego za to czułam się niekomfortowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dr Olszewskiego. Nie prowadziłam u niego ciąży, ale robiłam badania prenatalne. Bardzo dokładny i życzliwy lekarz. Ma różne opinie bo nie wszystkim odpowiada jego styl bycia, ale ja uważam że po prostu ma specyficzne poczucie humoru i na pewno nie jest nieuprzejmy. Na plus to że ma bardzo dobry sprzęt. Na minus koszty. Nie wiem ile kosztuje standardowa wizyta ale taka z USG to 300zl. Myślę że kolejną ciążę powierzę już temu lekarzowi bo wiem że gdyby się coś działo nie przeoczy ani nie zbagatelizuje tego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z kolei jego żonę polecam, dr Olszewską :) Mają klinikę we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej taki lekarz co może u siebie w gabinecie wykonać ktg i usg przepływowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić dr Barbarę Frankowską-Konopę. Chodzę do Pani doktor już ponad 10 lat i prowadzi teraz moją 3 ciążę. 2 wcześniejsze również prowadziłam u dr Basi. . W swoim gabinecie ma USG i kieruje na niezbędne badania. Wizyta dla kobiet w ciąży kosztuje 150 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobry doktor z poszuciem humorem nie wiem ile kosztuje wizyta chodziłąm na nfz doktor.https://www.znanylekarz.pl/marek-korozan/ginekolog/gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja prowadziłam ciążę o grzybowskiego i uważam, że to najlepiej wydane pieniądze, owszem pewnie bierze więcej niż inny lekarz ale moim zdaniem naprawdę warto. USG robi zawsze mega długo i dokładnie, bez pośpiechu, zawsze ma tyle czasu dla pacjentki ile ona potrzebuje, odpowiada na wszelkie wątpliwości. Moja ciąża od początku była trudna i zagrożona a przy tym lekarzu czułam się bezpieczna i tak ją poprowadziło, ze wszystko skończyło się dobrze i urodziłam w termienie. Mam porównanie do innych lekarzy bo byłam na kilku wizytach u innych, również "znanych" i zawsze olewali problem mówiąc, że jakoś przetrzymam i donoszę dziecko...że jak przestanę myśleć to w magiczny sposób nagle szyjka przestanie mi się skracać a dziecko pchać na świat - no to niestety tak nie działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry