Widok

Przechowywanie zabawek

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Macie jakiś sposób na przechowywanie zabawek, niekoniecznie w mieszkaniu?
Nie mamy już miejsca na wszystkie skarby naszych pociech ale też nie chcemy się tego całkowicie pozbyć.
Czy może macie jakieś alternatywne pomysły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Agnieszka, miałam podobny problem przy mojej wesołej 3 dzieci, mieszkanie jest malutkie ale znaleźliśmy świetne rozwiązanie.
Podjechaliśmy do Less Mess Storage i kupiliśmy worki próżniowe, wynajęliśmy najmniejsze pomieszczenie, w którym oprócz zabawek trzymamy też ubrania sezonowe.
Wejdź https://www.lessmess.storage i zobacz ich ofertę może ciebie też zainteresuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Och w 5 minut odpowiedź, szkoda, że odpowiadasz sama sobie :D Minus za spamowanie durną reklamą.
A zabawki trzymam na strychu :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta.... Po IP kompa n ikt sie nie kapnie, że Agnieszka i Kamila to ta sama osoba. W dodatku cierpiąca na rozdwojenie jaźni.
Nadmiar zabawek ląduje na strychu lub w wielkich szafach, których mamy sporo. U dzieci sprawdza się też łóżko, do łóżka duuużo się mieści hehe. Przynajmniej raz w roku dzieci wszystko przeglądają i decydują co wyrzucamy , co znajdzie miejsce w ich pokojach, a co oddajamy innym chętnym.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Po IP kompa n ikt sie nie kapnie, że Agnieszka i Kamila to ta sama osoba.

Te durnie zapewne nawet nie zdają sobie sprawy, że jest to niezwykle skuteczna antyreklama.
Skoro firma musi się chwytać tak chamskiego spamu, to znaczy, że zainteresowanie jej usługami jest słabe.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety. Szczególnie jak nagle jakaś stronka, usługa czy produkt są dosłownie hurtem pakowana we wszystkie wątki, które jakkolwiek mogą się wiązać z tym, co na siłę chcą reklamować. Szczytem był catering Smakuś, którego miesiącami wszędzie pakowano, jak tylko słyszę tę nazwę robi mi sie nie dobrze...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

do góry