Widok

Przed porodem

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy twardniacy brzuch i uczucie sztuwnienia świadczy o zbliżającym się porodzie.? Jestem już po terminie i jutro mam wywołanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak miałam od 20 tc. Czy to źle? Pewnie tak. Czy zwiastowało poród, raczej nie. Sorki, raczej nie pomogłam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tak miałam w obu ciążach, brałam na zlecenie lekarza nospę 3 razy dziennie od połowy ciąży do porodu. Oba porody po terminie wywoływane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie świadczy o zbliżającym się porodzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy mi twardniał brzuch moja gin powiedziała, że to skurcze macicy. Nos pa, lub chwilowy odpoczynek i powinno przejść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mi zaczął twardnieć w dzień porodu, więc różnie to bywa :) powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To znaczy, że macica ćwiczy. W pierwszej ciąży tego nie miałam w drugiej 3 tygodnie i do tego bóle przepowiadające ale faktycznie poród był sprawniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja twardniejący brzuch, czyli skurcze będące ćwiczeniem macicy, mam od połowy ciąży. Nie są bolesne i trwają tylko chwilę. Ale jeśli Ty wcześniej nie miałaś to może faktycznie u Ciebie być to jakiś znak zbliżającego się porodu... Potwierdzi Ci się to jak zaczną być regularne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry