Fregata

Przedszkola

Gdańsk, Cystersów 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dziecko w dobrym przedszkolu wątek zamknięty Ja i moja córka czujemy się tu świetnie.komuś zależy na dziecku inie jest to...
~el
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Przedszkole wyjątkowe wątek zamknięty To wspaniałe przedszkole, które kładzie duży nacisk na wychowanie i...
~JM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Z sercem i "pomysłem na" wątek zamknięty Mamy przyjemność kolejny rok spędzić z Fregatą, miejscem gdzie dzieci są...
~Monika J.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Świetne przedszkole wątek zamknięty Doskonałe miejsce ,w którym dziecko pięknie się rozwija,uczy się przez mądrą...
~M.K.
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Moje dzieci nie chcą wracać do domu!!! wątek zamknięty Empatia wychowawców, żadne dziecko nie będzie siedziało w kącie, indywidualne...
~MB
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

mama i tata - dzieci - przedszkole Fregata wątek zamknięty Szukając przedszkola dla pierwszej córki, zastanawialiśmy się nad...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Najlepszy Projekt Edukacyjny dla moich dzieci wątek zamknięty Chodziło 2 moich chłopaków a teraz chodzi córka i jest to najlepsze...
~M. Czerny
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Bardzo fajne przedszkole wątek zamknięty Super podejście do dzieci i wychowania.
~Gof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

Serdecznie polecam wątek zamknięty Przedszkole jest stworzone z myślą o dzieciach, jest wielka dbałość o...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

M - opinia wątek zamknięty Nasz synek od września zaczął chodzić do przedszkola Fregata. Jesteśmy bardzo...
~M
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2010

Pasja wątek zamknięty Widać pasje, zaangażowanie, widać też plan, metode, warsztat, a w rezultacie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

FREGATA- PRZYJACIEL DZIECKA, MAMY I TATY wątek zamknięty Nie będę przytaczać wcześniejszych opinii, zgadzam się z nimi. Podzielę się...
~Ula i Jarek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

Przedszkole przyjazne dzieciom wątek zamknięty Po pierwsze przedszkole jest przyjazne dzieciom, moje córki wprost uwielbiają...
~Daniel Karwacki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

SUPER PRZEDSZKOLE wątek zamknięty To przedszkole dla całej Rodziny ;) Moje dzieci chodzą tam z chęcią a ja mam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2010

Prawdziwe przedszkole z zasadami wątek zamknięty Po pierwsze moje dziecko zrobiło wielkie postępy. Nauczyło się porządku i...
~michal
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

Wychowanie, nie tylko edukacja wątek zamknięty Jedyne w Gdańsku przedszkole, gdzie jest nacisk na wychowanie, nie tylko...
~Tata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 stycznia 2010

Przedszkole z atmosferą wątek zamknięty Polecam: przedszkole z domową atmosferą. W kameralnych, ale przestronnych,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 stycznia 2010

Wyjątkowe przedszkole wątek zamknięty Fregatę znaleźliśmy właściwie przypadkowo. A właściwie osoby, które były...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 stycznia 2010

Świetne miejsce dla dziecka wątek zamknięty Nasza córka chodzi do Przedszkola Fregata od września 2009- codziennie widać...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 stycznia 2010

rewelacyjne przedszkole wątek zamknięty Takie drugie trudno znaleźć. Nasze dzieci chodziły do innych często...
~Darek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

44

wątków

do góry