Widok

Przedszkole Sióstr Antoninek ktoś posyłał tam dziecko?

Zastanawiam się nad wyborem tego przedszkola, jest w dobrej bo na Grunwaldzkiej w Oliwie -lokalizacji. Czy ktoś tam posyłał swoje dziecko?
Jaka atmosfera, kadra? i czy dzieci ciągle się modlą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
To ostatnie pytanie to prowokacja? :>
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praktycznie-modlą się przed każdą wykonywaną czynnością...i po też...nic innego nie robią (jeszcze tylko jedzą i leżakują).
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Podnoszę mam możliwość zapisania tam dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w takich miejscach dzieci zwykle się modlą sporo;) Moja córa chodziła do katolickiego przedszkola. Generalnie fajne, nie powiem, na poziomie. No ale z hello kitty musisz się wtedy pożegnać:) Moja miała śniadaniówkę z tym obrazkiem i ksiądz kazał zakleić:) Dopiero musiałam doczytać w internecie o co w tym wszystkim chodzi;) No ale tu trzeba się liczyć z pewnymi odstępstwami od ogólnie przyjętej hmm mody.Zamiast np. halloween mieli chyba bal wszystkich świętych czy coś w tym stylu. Oczywiście mieli msze w przedszkolu i modlili się przed posiłkami ale dla dzieci nie było to nic męczącego wszystko dopasowane jest do wieku dzieci.one to w bardzo naturalny sposób przyjmują. Przynajmniej mi dziecko nauczyło się wytrzymywać w kościele.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Co za bzdura moja córka chodziła tam do przedszkola 5 lat i nic takiego nie miało miejsca ..ktoś ci płaci za wypisywanie tych bzdur !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Umiesz czytać? Ta wypowiedz nie tyczy się tego przedszkola tylko jakiegoś innego katolickiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko tam uczęszcza.Bardzo fajne przedszkole.Kameralne.Super atmosfera.O Siostrach i paniach moge tylko powiedziec w samych superlatywach.Siostra dyrektor cudowny człowiek.Podejscie do dzieci super.Obiadki pyszne.Gotowane na miejscu.Duzo zabawy pomyslow i edukacji.Wszystko wywazone .Na prawde zostawiam tam dziecko i wiem ze jest dopilnowane.Nie ryczy gdzies w konce zasmarkane.Moge polecic z reka na sercu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
To super,a co z kadrą ile jest pań na ilość dzieci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z wypowiedzią Pani "Oliwianka" i podpisuję się pod nią dwoma rękoma! Moja córka również uczęszcza do tego przedszkola i jest BARDZO ZADOWOLONA!!! - heh.. do tego stopnia. że nie chce wracać do domu ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
dobrze,a ile jest pań ? na ilość dzieci?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , bardzo serdecznie w przedszkolu są trzy siostry i jedna pani. Jest super , dzieci są bardzo pogodne , czują się u sióstr jak w rodzinie . Polecam , ja zamierzam od września dać do Sióstr mojego synka. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moje dziecko chodzi do Sióstr Antoninek jestem bardzo zadowolona - ile tam się dzieje dobra- jedzonko super nauka tańca ,rytmika język angielski ,ćwiczenia korekcyjne a oprócz tego dużo pracy manualnych. Najważniejsze to że siostrą chce się wychodzą z dziećmi na świeże powietrze codziennie- moje dziecko kocha siostry - a ja jestem bardzo szczęśliwa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie polecam że względu że wszystkie roczniki są w jednej grupie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

do góry