Widok

Przedszkole godne polecenia

Przedszkole Bajkoland Temat dostępny też na forum:
Nowoczesna placówka, domowa atmosfera, bogate wyposażenie, piękne, kolorowe wnętrza, stała kadra, indywidualne podejście do każdego dziecka, problemu. Córka chodzi do przedszkola Bajkoland od ponad dwóch lat i jest zachwycona, my jako rodzice również się cieszymy i polecamy!
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zwykle staropolskim obyczajem w magiczny sposób zginęły poprzednie wpisy. Pozdrawiam zaprzyjaźnionego informatyka, który
tak pieczołowicie usuwa niepochlebne komentarze niech nadmienię goszczące tutaj na maksymalnie 48h.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

No ale jednej rzeczy pan informatyk nie potrafi zaczarować, tj. zamienić łapek w górę a te coś nie przeważają pod tymi szczególnie i pieczołowicie wyselekcjonowanymi opiniami
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nam polecono to przedszkole i od września synek uczęszcza do niego . Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii , my póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Mały nie protestuje idąc do przedszkola ładnie w domu je i pyta nawet kiedy tam pójdziemy .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo się moim szkrabom podoba w tym przedszkolu . Cieszę się że z taką łatwością uczą sie języka .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pięknie się pan informatyk spisuje. Zablokowana opcja wciskania łapek dla nowych użytkowników. Dyrekcja przechodzi samą siebie.Dodane przez matkę, której dziecko przyjęto bokiem na czynnej umowie w innym przedszkolu. Dodane przez matkę, na którą pod dyktando męża z konkubentką adwokatką te "ciocie" wyisywały "cuda" do sądu.Ciocie, które okłamywały oboje rodziców,że dziecko pięknie się rozwija nie widząc autyzmu. Żenada!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

My akurat jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola i opieki "cioć" nie mogę nic zarzucić . Dziwie sie że ktoś zarzuca panią brak kompetycji i nie zauważenie autyzmu. Wydaje mi się że takie rzeczy to powinni najpierw rodzice wyłapywać w końcu oni najwięcej czasu spędzają z dziećmi. Jako mama przeczytałam mnóstwo książek na temat rozwijania się dzieci, a gdy tylko zauważyłam coś nie po kojącego to konsultowałam to z innymi .Na szczęście u nas nie ma żadnej poważnej choroby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry