Widok

Przedszkole na starówce

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Wiem że było juz kilka takich wątków ale nie znalazłam w nich satysfakcjonującej odpowiedzi. Czy możeci mi polecić przedszkole na starówce? Koniecznie państwowe. Proszę o opinię wraz z komentarzem dlaczego jest dobre bo często jest tak że ktoś pisze że jest dobre tylko dlatego że chodzi tam jej dziecko. Z góry dziękuje za odpowiedź!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś się orientuje? Mamy dzieci z przedszkolina starówce mają jakieś zastrzeżenia do którego z państwowych przedszkoli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Polecam przedszkole KRAINA TĘCZY na Ogarnej, co prawda jest to już prywatne przedszkole, ale z tradycjami. Pani dyrektor od wielu, wielu lat ta sama, panie super a dzieci zadowolone no i oczywiście jest tam kuchnia a nie jedzonko przywożone zimne w plastikach. Moje dziecko tam chodziło byłam zadowolona, często panie organizowały dla rodziców przedstawienia z tego co maluchy się nauczyły, no i oczywiście kontakt z angielskim, panie od angielskiego były codziennie i też organizowały przedstawienia co dzieciaczki potrafią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodzi tutaj http://www.leonardo.gda.pl/EQMAuYMc3YLAxik120WRabgs zarówno ja i moja córcia jesteśmy zadowolone
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muminka a do której grupy chodzi Twoja córcia? mój synek też niedawno zaczął tam uczęszczać i póki co jestem zadowolona;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do żabek a twój synek ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do misiów :) on dopiero w lipcu 3 latka skończy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodzi do szkoły leonardo a druga do przedszkola, gorąco polecam, jestem bardzo zadowolona:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry