Widok

Przedszkole nr 22 w Gdańsku, proszę o opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, bardzo proszę o opinie rodzicow dzieci uczeszczających do tego przedszkola. Za chwile rekrutacja i robie rozeznanie, czy wybrac to przedszkole jako pierwszego wyboru czy moze lepiej to na Malczewskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam tego przedszkola. Panie przedszkolanki nie są zainteresowane dziećmi, na placu zabaw stoją wszystkie obok siebie i plotkują sobie i wcale nie patrzą na dzieci. W przedszkolu nic się nie dzieje, nie ma żadnych teatrzyków, jest mało zajęć. Jest to bardziej przechowalnia niż przedszkole.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
.....pani obraża nauczycielki, przedszkole pracuje metodą projektu,bardzo duzo dzieje się, wystarczy wejść na Słoneczny Promyczek -strona FB...
.... ze względu na obostrzenia sanitarne nie wolno było wprowadzać na placówkę aktorów, muzyków itd....żegnam panią z uśmiechem na ustach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli jest Pani osobą pracująca w tej placówce to kultura odpowiedzi na opinie rodzica daje do myślenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

Prywatne ubezpieczenie medyczne (17 odpowiedzi)

Ostatnio zastanawiamy się z mężem nad prywatnym ubezpieczeniem medycznym. Nie wiem jednak, jak...

JAKI PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA? (41 odpowiedzi)

Niedługo zbliżają się te święta a ja kompletnie nie mam pomysłu... Majka ma 8 miesięcy,...

do góry