Widok

Przedszkole/żłobek Smyk - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Drodzy Rodzice, będę wdzięczna za wszelkie informacje nt. przedszkola/żłobka Smyk na ul. Warszawskiej na Ujeścisku. Bardzo dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Straszna lokalizjacja, dojazd tragiczny!!! Samo przedszkole niezabezpieczone, furtka bez domofonu, wchodzi kazdy kto chce, do tego to jakies wspolne podworko!!! Masakra, jak w takim miejscu dzieci moga byc bezpieczne. A o ogrodku to zal mowic, 80 m2 na przedszkole i zlobek?!? Nie polecam, jezeli zalezy Wam na bezpieczenstwa dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Konkurencja dziala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może nie jest tragicznie, ale super też nie jest.
Ja mam mieszane uczucia, Jak 3 lata temu ( inna lokalizacja, Panie te same w większości), to było rewelacyjne. W zeszłym roku posłałam tam syna i dramat, synek chodził tam tylko 6 miesięcy niestety nie dało się dłużej.
Warto się zastanowić czego się oczekuje - Panie są ciepłe i mają podejście do dzieci, organizują dość fajnie zajęcia.
W moim przypadku zniechęciło mnie ciągłe żądanie zaświadczeń że dziecko jest zdrowe. Za dużo dzieci w jednej sali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

dzieci w gr przedszkolnej jest 17!!! i 3 panie !!! za dużo dzieci\za mało miejsca- widać ze nie była Pani w przedszkolu państwowym.
my jesteśmy tam już 2 lata i bardzo jesteśmy zadowoleni:) polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez posłałam tam dziecko, ale narazie do żłobka. Chodzi juz drugi rok i biegnie tam rano z radością. Nie było żadnych problemów z dzieckiem ani zastrzeżeń do personelu, a wręcz same pochwały . Do przedszkola tez pójdzie tam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn chodził tam 3 lata, teraz chodzi do szkoły, a za przedszkolem tęskni. W szkole Panie nawet w ułamku tak dobrze nie zajmują się dziećmi jak w tym przedszkolu. Ja bez wahania dałabym go tam raz jeszcze. Dla porównania, moja siostra dała córkę do dużego, jasnego przedszkola z pięknym placem zabaw itd. a córcia wracała wciąż poobijana, przybrudzona itd. Nie miejsce ma więc znaczenie, a personel, który tu jest na najwyższym poziomie i w pierwszej kolejności dba o dzieci. Obserwuje je, opiekuje i reaguje gdy potrzeba, a nie tylko wypuszcza na "piękne pastwisko".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

trochę późno na odpowiedź, ale może komuś się przyda opinia. Owszem, dojazd nienajlepszy, plac zabaw mało imponujący, ale co z tego? Szukacie działki rekreacyjnej czy opieki dla dziecka? Bo ta jest świetna, Panie są bardzo czułe, okazują dużo zainteresowania dzieciom i przede wszystkim to nie żadne dwudziestoparolatki, które pracują tam tymczasowo tylko wieloletnie opiekunki które znają się na rzeczy. Mam małego wrażliwca, który przekonał się do tego miejsca a to już coś znaczy. Chodził przez jakiś czas do żłobka A-kuku naprzeciwko i tam była porażka. Przechowalnia dzieci nastawiona na zysk, wyciągająca kasy ile wlezie. Wiem co mówię bo przez to przechodziłem. W Smyku nie mam tego wrażenia w ogóle. To co mogliby poprawić to faktycznie zabezpiezcenie dostępu do żłobka. Na szczęście są 3 Panie które ogarniają grupę kilkunastoosobową - to bardzo duży przelicznik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

do góry