Widok

Przedwczesny wytrysk

Mój facet ma przedwczesny wytrysk. On się denerwuje, ja również. Już nie chce nam się uprawiać seksu bo co to za seks który trwa 5 sekund. on twierdzi,że nie miał tak z żadną inna kobietą Czyli to ja jestem winna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To od paniki koronowirusowej. Ma stresy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to kłamczuszek...obrzezanie powinno pomóc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A próbowaliście prezerwatyw przedłużających wytrysk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No włąsnie on w prezerwatywie nawet ma takie problemy. I próbowaliśmy róznych i żadna nie działa. Nawet te ze srodkiem przedłużającym stosunek. Bez gumki jest jeszcze gorzej. Jesteśmy ze sobą już 5 miesięcy. Uprawiamy seks od 2 miesięcy. Generalnie facet bardzo mi odpowiada sam związek zapowiadał się super. TYlko właśnie ten problem.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie będzie mógł mieć dzieci w przyszłości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to są inne sposoby na przedłużenie wytrysku. Jeśli jesteście ze sobą otwarci to mozesz mu zaproponować masturbację przed stosunkiem. Ewentuanie kochajcie się na dwa razy. Drugi raz jest o wiele dłuższy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za drugim razem jest tak samo krótko ale przecież masturbacji mu nie zaproponuję :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale są przecież różnego rodzaju przedłużacze stosunku. Nie chcę tutaj pisać, ale to ogólnodostępna wiedza. Mam tutaj na myśli chociażby chusteczki orgasm control wipes. Nasączone są taką delikatną substancją która lekko blokuje receptory dotyku - bo w tym jest zwykle problem. Zasada działania jest bardzo podobna do żelu wydłużającego stosunek czy prezerwatyw wydłużających stosunek, jednak efekt jest moim zdaniem lepszy w przypadku orgasm control wipes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam co napisała tutaj osoba powyżej. My również mielismy podobny problem i te chusteczki okazały sie u nas bardzo dobre. Po pierwsze możesz o wiele dłużej, znaczy on może. Po drugie nie znieczulają penisa on mówił ,ze wszystko czuje. Równiez mielismy taki problem,że on się za bardzo podniecał. Teraz jest o wiele lepiej. Można je stosować również z prezerwatywą. można bez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, zamówiłam te chusteczki. Jak przyjda to napiszę czy zadziałają. Postanowiłam z nim porozmawiać. On sądzi, ze też w głównej mierze to przez stres. Też chciałby zobaczyć czy bedą działały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj mu mnie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co zadzialaly?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

do góry