Widok

Przegląd trójmiejskich torów gokartowych

Opinie do artykułu: Przegląd trójmiejskich torów gokartowych.

Od lat tory gokartowe cieszą się niesłabnącą popularnością. I choć nie jest to rozrywka, która należy do najtańszych - to większość z nas, co jakiś czas, lubi oddać się torowemu szaleństwu w gronie znajomych. Sprawdziliśmy, gdzie i za ile można pojeździć gokartami w Trójmieście.

Spora prędkość, ciasne zakręty, rywalizacja zderzak w zderzak czy w końcu sowity zastrzyk adrenaliny - to mieszanka, która jest gwarantem dobrze spędzonego czasu. Jazda gokartami to świetna rozrywka dla ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Galeria Morena

Tor gokartowy jest ale niestety kosztem miejsc parkingowych dla klientów galerii. A to jest minus dla tej galerii bo często nie ma gdzie auta postawić
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 51

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było miejsca w alejce koło wejścia do galerii.

Przy wjeździe od Schuberta pół parkingu jest zawsze puste.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tramwajem pojedz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Człowieku, całe życie mieszkam na morenie i NIGDY nie zdażyło mi się nie znaleźć miejsca.

Ja nie wiem ja kto robisz serio :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

taaa chyba pod drzwiami

zaparkuj 20 metrów dalej i rusz d*psko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Te gokarty to mocno tajemniczy biznes.

Przy Szperku nikt z nich nie korzysta. Czasem jedna osoba pojeździ. Ciekawe, jakie obroty wykazują
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ciekawe jakie Ty obroty wykazujesz?

Jak taki głodny wiedzy jesteś to zapisz się na uniwerystet...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

w sumie doskonaly biznes na pranie pieniedzy. wystawiasz rachunki ktorych nikt nie skontroluje bo ani nie kupujesz towaru ani sie go nie pozbywasz.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przeglądzie brakuje najważniejszego - porównania samego toru i jazdy na nim.

W multikinie jest fatalnie, bo wąsko i trudno wyprzedzać. Outdoor pitstop zupełnie inaczej, jedziesz lepiej zaraz okazja będzie. Te szykany w Sopocie w idealnych do wyprzedzania miejscach.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie gokarty do driftu??

Proponuję wybrać się do Metropolii na gokarty do driftu. To jest fajna zabawa. Coś nowego, a nie oklepane, klasyczne gokarty. Może Metropolia na co dzień nie ma nic ciekawego do zaoferowania, ale te dają akurat dużą frajdę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

Od niedawna tez w gdyni

W gdyni, w tym samym miejscu co Jumpcity, tez juz sa elektryczne karty do driftu. Swiezo otwarte, nowe karty. Super zabawa. I taniej niz te klasyczne w dodatku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ma drift z kartami wspolnego?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gokarty

65 zł za 8 minut ??? No to duża przesada z ceną, rozumiem chęć zarobku, ale to stanowczo za drogo jak na polskie warunki
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wypij i spal za65zl w osiem minut.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

w sopocie żeby pojeździć 8 min chcieli żebym wykupił jakąś kartę klubową,

która jest do niczego potrzebna jeśli korzystasz z toru doraźnie. podziękowałem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gokarty

Naucz się czytać ze zrozumieniem przejazd 45 zł/8min. Karta i kominiarka jednorazowo. Później jest dla Ciebie i korzystasz z tego przy następnej wizycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

30zl za 8minut. I wszystko jasne
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

taniej wychodzi slalom na obwodnicy . I wszystko jasne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rolki

Przydałby się kryty tor do jazdy na rolkach.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

I kryta ścieżka rowerowa!!!

To skandal że w Trójmieście brakuje krytej ścieżki rowerowej w hali! Aktywiści rowerowi do roboty!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dodatkowa opłata za kominiarkę i kartę? Serio? Idę na rower.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 3

opłata za kartę i kominiarkę jest jednorazowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

kominiarka ok ale możesz mi powiedzieć po co mi karta skoro idę na gokarty raz w roku i w d.. mam to jakie miałem czasy i

prędkości?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kominiarkę możesz mieć swoją :) A karta obowiązuje na wielu torach w całej Polsce, do tego za każde okrążenie na torze zbierasz punkty, które możesz wymienić na darmowe przejazdy, kominiarki, zniżki itp. Jak jedziesz w miarę szybkim tempem to wychodzi że co 7 przejazd jest gratis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cc

Kominiarka i karta dodatkowa opłata . Dobrze ze za kask i klimatyczne nie doliczają 30%
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 2

Outdoor Metropolia

A co z torem zewnętrznym przy Metropolii?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

No to się autor rozpisał

Takie info mogę sobie wygooglać. Może jakaś opinia o poszczególnych torach? Który fajniejszym, gdzie lepsze, szybsze gokarty, gdzie zmęczone, gdzie warto, a gdzie nie. Porównanie spalinowych do elektryków? Czy autor jeździł kiedyś w ogóle kiedyś gokartem??
Jest jeszcze tor w Pszczółkach z prawdziwego zdarzenia.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

też szukałem takiej informacji... więcej z komentarzy się można dowiedzieć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawda jeździłem tylko na trzech:
KartCenter Gdańsk - tak sobie, Fajna długa prosta. Do wyprzedzania ciężko może w dwóch max trzech miejscach jest to możliwe. Stan gokartów? Cóż mogło by być lepiej. Obsługa raczej miła. Widać że im się tam nudzi.
PitStop (tor otwarty) - Całkiem spoko ale tylko w spoko pogodę. Tor duży i szeroki. Wyprzedzić można właściwie wszędzie. Stan gokartów. Spoko. Obsługa bardzo miła.
PitStop (tor zamknięty) - Tor w miare jeśli chodzi o długość. Choć nie przesadnie wielki. Wyprzedzanie możliwe w kilku miejscach bez problemu. Stan gokartów w kit. Chyba wymagają mniej uwagi niż spalinowe i stąd to się bierze. Obsługa bardzo dobra . Informuje o promocjach robi fachowe szkolenie bez którego nie wpuści cię na tor. Nie a zwłoki przy wypadnięciu z toru bo cały przejazd obserwuje min jedna osoba.

Elektryki a spalinowe.
Wzbraniałem sie mocno przed choćby spróbowaniem jazdy elektrykiem ale w końcu się wybrałem.
W porównaniu ze spalinowym brak hamowania silnikiem. Gdzie w spalinowych w ogóle nie używa się hamulca przez cały przejazd bo mają dobrą przyczepność. Elektryk ile go rozpędzisz tyle leci. Obsługa z pilota steruje dostępną dla ciebie mocą. Jak sobie dobrze radzisz odblokowują vMAX i jazda jest szalona. Przyspieszenia spodziewałem się lepszego niż w spalinowych ale jest raczej takie samo. Przy wypadku na torze obsługa zdalnie spowalnia wszystkie gokarty lub zatrzymuje je i zatrzymuje liczony czas. Elektryki moim zdaniem dużo lepsze. Chętnie się wybiorę na inne tory.

Opłata za kominiarka moim zdaniem zrozumiała. Wymuszona opłata za kartę jak jedziesz raz na pół roku to bzdura do kwadratu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeździłem na wszystkich torach w Trójmieście.

Od najlepszego:
1. Sopot - bardzo fajny tor, wymagające zakręty. Gokarty wszystkie jeżdżą równo, nie ma sytuacji że trafimy na wolniejszy. Obsługa bez zarzutu. Mój ulubiony tor i bywam tam często. Przy zakupie 20 przejazdów wychodzi 33 zł za przejazd, do tego 3 gratis więc właściwie 30 zł przejazd.
2. Pit Stop - gokarty spalinowe. Byłem raz, tor całkiem fajny. Nie pamiętam już zbyt dużo ale dobrze się bawiłem.
3. Kart Center Gdańsk. Gokarty elektryczne. Tor trochę krótki, a gokarty mogłyby być trochę szybsze, bo teraz większość toru przejeżdża się na pełnym gazie, a hamulca nie używamy wcale.
3. Pit Stop - gokarty elektryczne. Byłem raz, tor dłuższy niż Kart Center ale zabawa podobna.
5. Indoor Karting - tor trochę wąski. Obsługa mało zaangażowana. Gokarty już trochę zużyte, ale zabawa całkiem fajna.
6. Kart Center Gdynia - tor jest bardzo krótki i to spory minus. Nawierzchnia z kostki brukowej. Mimo to dobrze się bawiłem, ale tylko jednorazowo bo do Sopotu bliżej i w Sopocie fajniej.

Ogólnie jeżeli ktoś chce się jednorazowo pobawić to na każdym torze będzie fajnie. Jak ktoś jeździ częściej i bardziej na poważnie do zdecydowanym faworytem jest Sopot.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze że zebraliście te miejsca gdzie za kominiarkę i kartę trzeba płacić

swego czasu sporo korzystałem, nie tylko lokalnie, i nie zdarzyło mi się by gdzieś pobierano dodatkową opłatę.
Czyli można nie sępić
W tych wskazanych moja noga na pewno nie postanie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

mozesz wpasc z wlasną kominiarką

wtedy nie płacisz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znawcy, który z tych torów najlepszy w trójmieście?

i dlaczego?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie można z 9 latkiem ma nie całe 140 cm?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sopot

W Sopocie w KartCenter na podwójnym gokarcie można jeździć poniżej 140cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

PitStop otwarty

Dają podkładkę pod tyłek, żeby sięgał do pedałów. Mój syn (też 9 lat) na drugiej jeździe w swoim życiu wykręcił czas poniżej minuty na przyblokowanym gazie wyprzedzając niejednego dorosłego w dysponującego pełną mocą gokarta. Może byłby z niego materiał na następcę Kubicy, ale nie stać mnie na taki sport :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pszczółki

jeśli gokarty w trójmieście to tylko i wyłącznie na autodromie w pszczółkach. 75PLN za 30min upalania na pełnoprawnym torze, a nie jakimś g*wnie ułożonym z opon
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sugestywa opijnia

Własnej roboty gokard z silnikiem od WSK i człowiek nie chce wsiadać do innego pojazdu tego typu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autodrom

Najlepszy tor jak dla mnie to autodrom pomoże, może nie w ścisłym trójmieście ale w pszczółkach ok. 20 minut autem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

pomorze (od woj. Pomorskiego) a nie pomoże ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brakuje torów z prawdziwego zdarzenia

jak w Niemczech gdzie są 2 długie proste i można wyprzedzać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziennikarska precyzja

"większość z nas, co jakiś czas, lubi oddać się torowemu szaleństwu w gronie znajomych" - teza chyba na wyrost
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A czy przy okazji przeglądu sprawdzane było które z nich są bezpieczne? Czy są zgodne z przepisami? O ile są wogole jakieś przepisy ich dotyczące...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry