Widok

Przestrzegam

Przestrzegam wszystkie Panie, które chciałyby skorzystać z usług tego miejsca.
Bardzo bardzo odradzam.

Moja ocena

L'AMORAGE Beauty Club  |  (kategoria: Salony kosmetyczne)

• Obsługa: 1
  • Oferta: 1
  • Jakość usług: 1
  • Klimat i wystrój: 1
  • Przystępność cen: 1
  • Ocena ogólna: 1

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

W taki sposob postępuje albo konkurencja albo oszuści. Zgodnie z pkt 11 Regulaminu dodawania opinii i oceny w Portalu Trójmiasto.pl prosimy panią o napisanie na nasz adres email- mail@elitservice.pl pani imienia i nazwiska, datę i godzinę w której korzystała pani z naszego zabiegu. Chcemy przekazać tą sprawę do sądu. Jeśli nie wyśle Pani tych informacji na nasz adres email skierujemy sprawę na policję. W sądzie, jak i na policji możemy przedstawić dowody na to , że pani kłamie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak sobie czytam opinie o Państwa salonie i nasuwa się tylko jedno spostrzeżenie: sztuczna lawina pozytywnych komentarzy wyraźnie mająca na celu podniesienie statystyki. Negatywne opinie w większości przedstawiają natomiast fakt: natrętna sprzedaż kosmetyków w wysokich cenach, z opcją na raty. Większość firm w katalogu Trójmiasta nie ma nawet jednej dziesiątej ilości opinii, jaką "pochwalić" może się Państwa salon. Marketing szeptany? Zbyt grubymi nićmi szyte. Już choćby z tego powodu nie skorzystam na pewno z Państwa usług. Drugim argumentem natomiast jest wściekłość na moją naiwną znajomą, że przekazała Państwu moje namiary bez mojej wiedzy i zgody w celu uzyskania konkretnych profitów. Żenujące praktyki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry