Widok

Przestrzegam

Przestrzegam wszystkie Panie, które chciałyby skorzystać z usług tego miejsca.
Bardzo bardzo odradzam.

 Moja ocena

L'AMORAGE Beauty Club  |  (kategoria: Salony kosmetyczne)

  • Obsługa: 1
  • Oferta: 1
  • Jakość usług: 1
  • Klimat i wystrój: 1
  • Przystępność cen: 1
  • Ocena ogólna: 1

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 30

W taki sposob postępuje albo konkurencja albo oszuści. Zgodnie z pkt 11 Regulaminu dodawania opinii i oceny w Portalu Trójmiasto.pl prosimy panią o napisanie na nasz adres email- mail@elitservice.pl pani imienia i nazwiska, datę i godzinę w której korzystała pani z naszego zabiegu. Chcemy przekazać tą sprawę do sądu. Jeśli nie wyśle Pani tych informacji na nasz adres email skierujemy sprawę na policję. W sądzie, jak i na policji możemy przedstawić dowody na to , że pani kłamie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 19

Tak sobie czytam opinie o Państwa salonie i nasuwa się tylko jedno spostrzeżenie: sztuczna lawina pozytywnych komentarzy wyraźnie mająca na celu podniesienie statystyki. Negatywne opinie w większości przedstawiają natomiast fakt: natrętna sprzedaż kosmetyków w wysokich cenach, z opcją na raty. Większość firm w katalogu Trójmiasta nie ma nawet jednej dziesiątej ilości opinii, jaką "pochwalić" może się Państwa salon. Marketing szeptany? Zbyt grubymi nićmi szyte. Już choćby z tego powodu nie skorzystam na pewno z Państwa usług. Drugim argumentem natomiast jest wściekłość na moją naiwną znajomą, że przekazała Państwu moje namiary bez mojej wiedzy i zgody w celu uzyskania konkretnych profitów. Żenujące praktyki.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 11

Kurczę już myślałam że nikt sie nie skapnie że lawina pozytywnych komentarzy jest taka podejrzana no nie?? :) mnie to bawi :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dlaczego się tak denerwujecie .. Jeżeli jesteście uczciwi, a wszyscy korzystający tak właśnie myślą to nie powinniście się niczego obawiać ? Co z wszą stroną www.l’amorage.pl? O co chodzi nie istnieje? Uważam, że jesteście niepokojący i mało wiarygodni? Prędzej czy później się to może odbić wielkim „ beknięciem”
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zachęcam wszystkie zainteresowane panie do strony lamorage.org ! Jest to strona Turecka z jawnymi cenami tych luksusowych Marek kremów ;) W Polsce nigdzie na rzadnej stronie nie można nic znaleźć o was.W dodatku strona www.l’amorage.pl nie istnieje! Jednostka monetarna Turcji do TL ( lira turecka) Jedna lira turecka równa się 1 zł !!! Są tam kremy za kilkadziesiąt tl ...W takim razie , ten salon L’amorage to jeden wielki Żart ! I to was, trzeba zgłosić na policję ,bo namawiacie kobiety na kupno kremów za bagatela kilka tyś zł !
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry