Widok

Przewartościowanie

A co myślicie o przewartościowaniu?
1szy partner (ka) rozpad - przewartościowanie. 2gi partner(ka) - rozpad - kolejne przewartościowanie. 3, 4, 5 no i do czego to dąży? ;-) Jakie ma skutki i cele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może mylisz wartościowanie z wnioskowaniem?
Jeśli takie orzewartosciowania są komuś potrzebne to choćby i z 50 razy miałby się przewartościowywać to niech to robi
Tylko głupek popełnia dwa razy ten sam błąd, a błądzenie jest elementem szukania a szukanke jest noezbedne do odnalezienia...
pytasz cy to normalne że ludzie szukają siebie i swojej drogi w życiu?
czy źle coś rozumiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm zastanawiam się dlaczego się przewartościowuje na coś co potem okazuje się znów błędnym kierunkiem? Może warto znaleźć jeden wzór, kierunek i jego się trzymać ;-) Hmm z tym też związane jest uczenie się na błędach bo chyba raczej ludzie się na nich... nie uczą?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem ludzie coraz bardziej cenią sobie jakość życia, coraz mniej tolerują bylejakości i coraz częściej są sami z wyboru a nie z jego braku. Czy to źle czy to dobrze, nie wiem, każdy ma inną ścieżkę w życiu
Jedni odnajdują swoją miłość szybko, inni dopiero pod koniec życia a pewien odsetek pewnie wcale
W życiu najciekawsza jest jego nieprzewidywalnosc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczęśliwy facet, przewartościowanie na co?
Rozumiem, że chodzi o nie wchodzenie w kolejne związki.
Ale nigdy nie wiesz, czy ta 6-sta nie okazałaby się właśnie Tą!
Czy Ty już zupelnie zamknąłeś się na miłość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi mi o przewartościowanie najważniejszych celów w życiu: małżeństwo, rodzina, moralność, duchowość itd. Ja wiedziałem z kim się żenie i to się nie zmieniło. Tobie zapewne chodzi o miłość do (jedynej) drugiej płci na całe życie - to już jest! Miłość do innych ludzi zawsze będę rozwijał! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisałeś o partnerkach, dlatego tak to zrozumiałam.
Jesteś po rozwodzie, ale nadal kochasz żonę... Jeśli tak jest to rzeczywiście lepiej już nie szukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, jednak to nie jest prosta miłość i dłuuuugo by o tym pisać ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczęśliwy facet ciężki i skomplikowany temat ;)
Powodzenia, więc! :) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczęśliwy Facecie, zastanów się czego chcesz od siebie. Jeśli była żona była tą jedyną i nie potrafisz sobie poradzić z rozwodem to może warto zasięgnąć porady specjalisty, a nie decydować się na kolejne związki. Nie wierzę, że od tak natrafiając na tą jedyną (jeśli takie coś jest możliwe) zapomnisz o swojej byłej żonie. Zastanów się czego chcesz w życiu. Jeśli sprawa z byłą żoną nie jest na przegranej pozycji (nie założyła rodziny, jest wolna i bez zobowiązań oraz czysta od nienawiści do Ciebie) to może warto podejść do tematu jeszcze raz.

Według mnie nie ma co rozpaczać. Życie jest zbyt krótkie. Jeśli miałeś 5 partnerek, które nie spełniły Twoich oczekiwań to może Twoja poprzeczka jest za wysoko?

Życzę powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mądre słowa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Szczęśliwy facet znalazł odpowiedź na powyższe pytania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za wszystkie wpisy!
Poniekąd znalazłem odpowiedź ;-) Ja mam już przewartościowanie na właściwe "tory" tylko trudno czasami się w "szynach" utrzymać ;-) Pytałem tak ogólnie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję i... do zobaczenia! ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

HOBBY,hobby,hobby... (17 odpowiedzi)

Opowiedzcie coś o swoim hobby,spróbujcie zainteresować nim innych.

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

do góry