Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Żenujący poziom obsługi i ekstremalnie długi czas oczekiwania wątek zamknięty Poziom tej placówki zdrowia woła o pomstę do nieba. Brak kompetencji, długi...
~Były pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

UWAGA NA ORTOPEDE WYGANOWSKIEGO wątek zamknięty Przestrzegam przed skorzystaniem z porad dr Wyganowskiego. Lekarz mimo ze w...
~koni
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Uwaga na szczepienia dzieci wątek zamknięty To, co przeżyłam w tej przychodni w poradni dzieci zdrowych to horror i...
~Zbulwersowana
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

Przychodnia nocna wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, szybkości i jakości przychodni i...
~Embe
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

miłe zaskoczenie wątek zamknięty Byłam mile zaskoczona obsługą w rejestracji na parterze. Chciałam zapisać...
~Stały pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 października 2012

Mieć świętą cierpliwość, mocne łokcie... albo omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Należałam ładnych parę lat - niestety moja cierpliwość się kończy i jestem na...
~bardzo rozczarowana stala pacjen
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

mocno traca" komuna" wątek zamknięty Mialam watpliwa przyjemnosc skorzystac z uslug gabinetu RTG-skuszna brakiem...
~EWA
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2010

Poradnia ginekologiczna - tragedia wątek zamknięty Żona w 11 tyg ciąży zgłosiła się do przychodni (zaobserwowała niepokojące...
~Mat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Ginekolog wątek zamknięty Masakra! Jak i p. dr. Raniszewska tak i p. dr. Waldmann nie dość, ze są nie...
~Xenia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

Elena - opinia wątek zamknięty Masakra, nie możliwe zarejestrować dziecko na dzień wcześniej. Przeczesz ja...
~Elena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Dramat wątek zamknięty Prawie od urodzenia jestem klientką usług tej przychodni i musze stwierdzić,...
~Marta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Chore sposoby wątek zamknięty Ta przychodnia to jakaś tragedia. Może i łatwo się tam dostać ale nie to się...
~Wkurzony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Endokrynolog dla swoich wątek zamknięty Chciałam się zarejestrować do endokrynologa, ale usłyszałam, że nowych...
~niemile zaskoczona
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2010

endokrynolog wątek zamknięty należe do pacjentek uczęszczjących do endokrynologa w tejże przychodni, jest...
~stała pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

Ciągle zajęte wątek zamknięty Od 3 dni próbuje się zarejestrować, dzwoniłem na wszystkie numery podane na...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

teraz jest jeszcze gorzej wątek zamknięty od 30 lat nalezę do tej przychodni ale tak fatalnej obsługi jak teraz nie...
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

Pozytywna ocena przychodni wątek zamknięty Słowa uznania należą się Paniom z rejestracji w przychodni"Morena".Panie są...
~Teresa Sikorska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

Spróbuj się dodzwonić wątek zamknięty Nie da się po prostu nie da załatwić nic przez telefon - mają tam kilka...
~dp
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2010

Niech dyrektor zrobi porządek w przychodni!!! wątek zamknięty BEZNADZIEJNA, bo nie można normalnie dostac sie do żadnego lekarza, a jak...
~Stały pacjent
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 marca 2007

Angelisia - opinia wątek zamknięty Uważam, że pewnie przychodnia nie jest najgorsza. O dentyście i chirurgu...
~Angelisia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

58

wątków

do góry