Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
laboratorium wątek zamknięty Jeżeli boicie się pobrań krwi, to tylko tutaj ! Panie zawsze są...
~Anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

chirurg dziecięcy wątek zamknięty Moje dziecko miało dwa wrastające paznokcie . Zajął się nim chirurg dziecięcy...
~wdzięczna mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

laboratorium wątek zamknięty laboratorium - miejsce, które szczerze polecam ! jesli boicie się pobierania...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

pacjentka U. wątek zamknięty Czesto korzystam z obslugi w pokoju nr 34 , panie ktore tam pracuja sa...
~ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Brak pomocy wątek zamknięty Zgłosiłam się z opuchlizną po ukąszeniu kleszcza. Nie zostałam przyjęta,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Niekompetencja. wątek zamknięty Spotkałem się ostatnio z sytuacją iż umówiono mnie na godzinę 16:30 gdzie...
~-G-
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Rejestracja wątek zamknięty Jestem po telefonicznej rejestracji i jestem w szoku jak bardzo można być...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

4 miesiące daremnego czekania na wizytę!!! wątek zamknięty Ja się pochwalę, że panie z recepcji zarejestrowały mnie do poradni...
~telefonistka Aga :)
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

Rejestracja wątek zamknięty Zarejestrowałem się telefonicznie jakimś cudem na ten sam dzień. Uprzedzono...
~Donald Kieł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Kamil Iksiński - opinia wątek zamknięty Do lekarza 1-szego kontaktu trzeba się zarejestrować na tydzień przed...
~Kamil Iksiński
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

PORADNIA K TO KOSZMAR!!!!!!!!!! wątek zamknięty Właściwie ocena tej przychodni a w zasadzie poradni k powinna być -10....
~nnnnn
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

z bólem wątek zamknięty ostatnio przyjechałem tu specjalnie w niedziele z bólem zęba który mi nie...
~bolek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Polecam z ręką na sercu wątek zamknięty Korzystam z przychodni na Żwirki od 15 lat. Nigdy mnie nie zawiodła. Nawet...
~Joszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Bardzo dobra przychodnia wątek zamknięty Od kilku lat uczęszczam do tej przychodni (oddziału na Abrahama) z dziećmi....
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

totalna paranoja wątek zamknięty Ogólnie korzystałem z usług tej przychodni 2 razy. Za pierwszym razem...
~pisarz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

Świetna przychodnia - europejskie warunki wątek zamknięty Korzystam z usług tej przychodni od lata tego roku, zachęcił mnie do...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

TO JEST ŚMIESZNE CO SIĘ DZIEJE w PORADNI K! wątek zamknięty Jestem w 30 tyg ciąży. Pierwsza wizyta na której lekarz miał stwierdzi moją...
~CIĘŻARNA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2010

poradnia K wątek zamknięty Skorzystałam z usług poradni K po raz pierwszy. Mogę powiedzieć dwie rzeczy:...
~iga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lutego 2009

Poradnia K... wątek zamknięty Potwierdzam to, co napisały moje poprzedniczki. Czy to nie jest straszne?...
~wiktoria
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

Poradnia K wątek zamknięty Tak jak moja poprzedniczka, opinia dotyczy tylko poradni dla kobiet....
~Izak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

21

wątków

do góry