Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - opinia Zdecydowanie polecam! Mój kot miał problemy ze stawami kolanowymi w obu...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Iwona - opinia wątek zamknięty Mój pies do tej pory strasznie bał się chodzenia do weterynarza, ale tym...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

IZ - opinia wątek zamknięty Doktor Joanna cudowne podejście do zwierząt. Pełen profesjonalizm , wiedza i...
~IZ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Mag - opinia wątek zamknięty Fantastyczna przychodnia, chodzę tam od lat z moimi świnkami morskimi. Dr...
~Mag
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Tragedia. Odradzam. wątek zamknięty To nie jest przychodnia, a hurtownia. Zwierzęta traktowane taśmowo, bez...
~Emilia
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

Magicy wątek zamknięty Panowie Benkowski i Hajdo.....czapki z głów. Co oni wyprawiają.....jaka przy...
~Basia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Magicy wątek zamknięty Panowie Benkowski i Hajdo.....czapki z głów. Co oni wyprawiają.....jaka przy...
~Basia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Dr.Hajdo wspaniały psi ortopeda!!! wątek zamknięty Pięć lat temu uratował moją suczkę(York 7 lat),po zerwaniu więzadła...
~Janina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Klasa wątek zamknięty Rewelacyjni ludzie, fachowcy w każdym calu. Nasz książe czuje się tam jak u...
~Grzegorz Horodko
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2018

Profesjonalizm, Empatia, Powołanie wątek zamknięty DR Benkowski i dr Hajdo opiekowali się naszym psem Basterem całe lata. Zawsze...
~Magda Łaniec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Lekarze z powolania, cudowni, empatyczni ludzie wątek zamknięty Byłam dzis pierwszy raz z moją Plamusią u dr Bentkowskiego i dr Hajdo. Moja...
~Agnieszka Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Bardzo uprzejmy personel. wątek zamknięty Niepewnie oddawalam psa na sterylizacje. Bardzo się obawiałam, ale...
~Aleksandra Strauss
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

RADOSNY BONO jego łapa sprawna i mordka wesoła ;-) wątek zamknięty Dziękuję p. HAJDO za profesjonalizm, poczucie humoru i cierpliwość....
~Ilona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

opieka i leczenie-Dr Hajdo jest najlepszym weterynarzem na swiecie!!! wątek zamknięty Nie pamietam ile to juz lat ale z 10 napewno jak dr Hajdo leczyl moje...
~Julia z Witomina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

POLECAM wątek zamknięty mam trzynastoletniego psa Bandziora od 5 lat opiekuje się nim dr Hajdo,w tym...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Doskonale przeprowadzona operacja świnki morskiej wątek zamknięty Moja świnka chudła i cierpiała z powodu sporej cysty na tarczycy oraz...
~Lolly
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

sylwia - opinia wątek zamknięty Weterynarze z powołania. Najpierw z moja agama trafilam do dr Hajdo.Pełen...
~sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Hajdo - Mistrz Świata!!:-) wątek zamknięty Mam 5-letnią najextra na świecie sunie Zuze. Zuza jest ze schroniska,...
~Madzia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Weterynarze z powołania ;) Doktor Hajdo to niesamowity chirurg a tym samym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Niesamowici lekarze wątek zamknięty Lekarze o wielkim sercu i ogromnej empatii, cierpliwi dla klientów...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
94

postów

77

wątków

do góry