Przychodnia weterynaryjna Koala

Weterynarze

Gdynia, Legionów 119D/U2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
urszulaoffert@yahoo.com - ocena Wspaniali weterynarze - pełen profesjonalizm, zaangażowanie i prawdziwa...
~urszulaoffert@yahoo.com
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Manka - ocena Super kontakt, obsluga, troska, empatia.
~Manka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 października 2023

Kotka Eleonora wątek zamknięty Witam. Jesteśmy pacjentami od dłuższego czasu, / dwie kotki i pies / Z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

brudno wątek zamknięty Obsługa bardzo dobra. Super podejście do zwierząt. Jednak panujący wszędzie...
~ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Z sercem lekarze wątek zamknięty Mam aktualnie trzy psy. Z usług "koali" korzystam od roku....
~ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty 3 miesiące temu moja suczka przeszła poważny zabieg odtworzenia więzadła...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Weterynarze z sercem wątek zamknięty Prawdziwi, ludzcy, szczerzy i znający się na tym, co robią. Byłam w wielu...
~qwerty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Miło i profesjonalnie .
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

słabiutko... wątek zamknięty Państwo weterynarze przemili, ale z wiedzą i diagnostyką słabo... Może za...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Cudowni ludzie! wątek zamknięty Zanim trafiłam do koali włóczyłam się po wielu przychodniach weterynaryjnych...
~Caramell
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Najlepsi weterynarze w trojmiescie wątek zamknięty Odwiedzilam wiele przychodni w trojmiescie zanim trafilam na p. Helene i p....
~Anna P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

wspaniała przychodnia wątek zamknięty Zarówno P. Helena, jak i P. Robert reprezentują najwyższa jakość usług...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

Chciałabym mieć takiego lekarza rodzinnego wątek zamknięty Fantastyczni lekarze - p. Helena i p. Robert, zaangażowani, z dużą wiedzą,...
~Panikara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Polecam. wątek zamknięty Dobre podejście do zwierząt. Dyżur nawet w niedziele.
~baklawa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

NAJLEPSZY WETERYNARZ !!! wątek zamknięty Chodzę od jakiegoś czasu dr Vet, Państwo weterynarze zajmują się zarówno...
~Jeżyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

polecam wątek zamknięty polecam mila atmosfera dla mnie a co najwazniejsze dla zwierzakow -nowi...
~marasss
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Kastracja kocura wątek zamknięty Zaczne od tego, że bez problemu mogłem umówić dogodny termin praktycznie z...
~WB
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Rewelacyjnie! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze sterylizacji mojej kotki przeprowadzonej przez tę...
~Wera
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

Mirek - opinia wątek zamknięty Dziekuje pieknie za mila serdeczna i zyczliwa profesjonalna usluge wykonania...
~Mirek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

Polecam wątek zamknięty Chodzę tam z moim kotem, począwszy od sterylizacji skończywszy na drobnych...
~Ninka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

26

wątków

do góry