Przychodnia weterynaryjna

Weterynarze

Gdynia, Jaskółcza 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Wspaniali lekarze. Nigdy się nie poddają
~Anna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Małgorzata Kryza - opinia wątek zamknięty najcudowniejsi lekarze na świecie!!!
~Małgorzata Kryza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo bardzo sympatyczny pan Jacek zresztą polecony przez stowarzyszenie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Świetni weterynarze wątek zamknięty Mam kota po przejściach. Zawsze profesjonalne i pełne empatii podejście do...
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Świetni lekarze wątek zamknięty Cudowni ludzie i super lekarze! Moje dwie suczki Kora i Zoja pozdrawiają...
~gosiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Cudotwórcy wątek zamknięty Uratowali życie Agusi kiedy była malutka, a obecnie z pełnym zaangażowaniem...
~Ireneusz Moczyński
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Można polecić innym. wątek zamknięty Nigdy się nie zawiodłam , zawsze pomagali trafnie ! Mam trzy psy - dwa po...
~kaldiga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

polecam serdecznie wątek zamknięty korzystam z usług tych lekarzy od kilku lat , zawsze mogłam liczyć na...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Nie polecam wątek zamknięty Do szczepien i drobnych rzeczy tak, jednak jesli chodzi o zdrowie, leczenie,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z efektów i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Bartosz - opinia wątek zamknięty polecam, lekarze zawsze dostępni, miła obsługa, dobre ceny a przede wszystkim...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

Brak kompetencji NIE POLECAM wątek zamknięty Sama dobra atmosfera to jeszcze nie wszystko. Potrzebna jest jeszcze wiedza...
~Kotka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

wiewoj - opinia wątek zamknięty Korzystamy z usług od ok 1 roku z naszą kicią. Zawsze profesjonalnie i...
~wiewoj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Kamil - opinia wątek zamknięty polecam , lekarze specjaliści
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

nie polecam wątek zamknięty bez zadnych badan postawiona diagnoza o zle przeprowadzonej sterylizacji,a po...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

Nie polecam jesli mamy dobro przyjaciol na sercu. wątek zamknięty Dzieki pani i panu weterynarzom pozegnalismy dwa pieski. Brak jakiejkolwiek...
~Wiola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 marca 2013

Pola - opinia wątek zamknięty Znakomici lekarze, z olbrzymią wiedzą. Bardzo przystępne ceny. Polecam z...
~Pola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Asia - opinia wątek zamknięty Polecam !!!!
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

TAK! wątek zamknięty Państwo Kasprzyk mają serce na dłoni, są cierpliwi, zawsze odpowiadają na...
~PaniKa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Muszę przyznać, że po wizytach w kilku przychodniach weterynaryjnych dopiero...
~Mandy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry