Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam :) wątek zamknięty Po kilku wizytach w tej pięknej lecznicy, mogę z czystym sercem ją polecić....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Wrażenia po wizycie wątek zamknięty Przychodnia weterynaryjna na bardzo wysokim poziomie obsługi. Lekarze ze...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

ulubiony weterynarz naszych pupilków wątek zamknięty Pan doktor zna się na wszystkich zwierzakach i leczy je z troską. Zajął się...
~Adrianna L. z córeczkami
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

ODRADZAM. wątek zamknięty szczerze odradzam. pojechałam, bo miałam awaryjną sytuację, ale jestem pewna,...
~mar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Najlepszy weterynarz wątek zamknięty Polecam wszystkim, profesjonalnie , miło i zawsze skutecznie!!
~ewa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

leczenia ... wątek zamknięty nie polecam,brak zaangazowania i prawidlowego podejscia: lek.zwierze.
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

Świetny weterynarz wątek zamknięty Do Pana Kreffta trafiłam po tym jak w innej lecznicy powiedziano, że moja...
~m.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

ropomacicze u szynszyli wątek zamknięty Szynszyla zachorowała kilka tygodni temu. Różni lekarze z powodu braku...
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

fachowa pomoc wątek zamknięty Do lecznicy trafiłam z kotem, który przestał chodzić. Ze zdjęcia rtg...
~KA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Profesionalnie i sympatycznie wątek zamknięty Ceny przystępne, jedne z najniższych w Gdyni, Sympatyczna obsługa. Pan...
~PAKO
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry