Widok

Przyjmę niepotrzebne książki, przyjadę i odbiorę osobiście

Jeśli mają państwo książki które zbierają kurz i na które nie macie pomysłu i chcielibyście oddać a mieszkacie w Trójmieście i okolicach to mogę je odebrać i postarać się przekazać dalej te które się nadają, by nie trafiły na makulaturę. Mój tel: 502 - 744 - 388 e-Mail: PrzekazKsiazek@gmail.com.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może szukasz czegoś konkretnego? Na przykład uwielbiam czytać literaturę biznesową. Jaki kierunek najbardziej Cię przyciąga? Radzę ci zajrzeć na tę stronę. Na niej znajdziesz różne gatunki literatury polskiej i zagranicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

słu i chcielibyście oddać a mieszkacie w Trójmieście i okolicach to mogę je odebrać i postarać się przekazać dalej te które się nadają, by nie trafiły na makulaturę. Mój tel: 502 - 744 - 388 e-Mail: PrzekazKsiazek@gmail.com.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Inne

Miejsce do nauki (3 odpowiedzi)

Siemanko, od niedawana mieszkam na Kowalach. Szukam miejsca gdzie mógłbym rozsiąść się z laptopem...

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

Hala Gdynia, pirackie kasety z lat 80 (12 odpowiedzi)

Poszukuję kaset -> pirackich składanek, które można było zakupić pod koniec lat 80 na gdyńskiej...

do góry