Baza Marzeń

Przedszkola

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
4 cudowne lata........... wątek zamknięty NADCHODZI MOMENT POZEGNANIA....:-( po 4 cudownych latach w Przymierzu z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Z serca polecam wątek zamknięty Szanowni Państwo, Bardzo gorąco polecam przedszkole z którego z przykrością...
~Ojciec Martnki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Potwierdzam! wątek zamknięty Widzę że znalazł się ktoś odważny. Potwierdzam opinię, że co roku zmienia się...
~Mama dziecka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Mama - opinia wątek zamknięty Jako pedagog z dziesięcioletnim stażem w polsce oraz za granicą wiedziałam ze...
~Mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Wyjątkowe przedszkole wątek zamknięty Moja 5 - letnia córeczka uczęszcza do "Twórczej Akademii" już 3 lata. Jestem...
~Mama Liwii
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Wyjątkowe przedszkole wątek zamknięty Oczywiście doskonała organizacja czasu, podejście do dzieci i setki innych...
~Mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

niespotykane przedszkole wątek zamknięty Kocham to przedszkole!!!BEZWZGLĘDNIE NAJLEPSZE NA RYNKU!!! Czuję się...
~ANETA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2010

Cudowne przedszkole wątek zamknięty Mój 2,4 letni synek jest zachwycony tym przedszkolem od naszej pierwszej w...
~zadowolona mama Konrada
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2010

CUDOWNE MIEJSCE TWORZONE PRZEZ LUDZI Z PASJĄ:) wątek zamknięty Mój 3,5letni obecnie synek chodzi do tego przedszkola od samego początku...
~Mama żywego sreberka Mateuszka:)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

REWELACYJNE PRZEDSZKOLE!!!!!!!! wątek zamknięty Od dawna szukałam dla mojej córeczki (3 latka) takiego miejsca. Wchodząc...
~Agnieszka Bereźnicka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 października 2009

Nowe SUPER przedszkole wątek zamknięty Moje dziecko jest prawie dwulatkiem i po dużych przejściach zdrowotnych więc...
~Aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

31

wątków

do góry