Przystań Liliany

Hotele dla zwierząt

Straszyn, Poprzeczna 78

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
molos na przystani :) wątek zamknięty Dopiero kilka dni temu odebralam swojego psa od Pani Liliany, dlatego tez na...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Pozdrowienia od Dextera :) wątek zamknięty Mamy przyjemność korzystać z wiedzy, umiejętności i wielkiego serca Pani...
~Mirka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

żeby pies też miał wczasy... wątek zamknięty polecam pobyt u Pani Liliany. Z ogromną troską, pasją i profesjonalizmem...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

bez wahania polecam. wątek zamknięty Niewątpliwie najlepsze miejsce jakie mogłam znaleźć dla moich kotków. W...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Polecamy gorąco wątek zamknięty Szukaliśmy na czas wyjazdu hotelu dla naszej suni Lenki, chcieliśmy by...
~Lenka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

Obciach i jego pobyt na Przystani wątek zamknięty Wspaniała opieka i wspaniali ludzie! Nasz ukochany Obciach miał fantastyczną...
~Magda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

SUPER!!!! wątek zamknięty Niedawno odwiedziłam Przystań z moja sunią, ponieważ mój pies wykazywał...
~gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Wyżeł weimarski Boss wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam wszystkim Przystań u Liliany. Nasz psiak z natury...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

opinia wątek zamknięty Mój piesek (chart rosyjski ze schronikska) przebywał u Liliany przez okres...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Fajne miejsce na hasanie dla psiaka wątek zamknięty Miałam okazję odwiedzić Przystań u Liliany i muszę przyznać, że to raj dla...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 grudnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Hotel dla Zwierząt spełnił moje wszystkie oczekiwania dotyczące pobytu mojego...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

zawłaszczanie miski wątek zamknięty Byłam na trzykrotnym szkoleniu z moim psem, miał problem z zawłaszczaniem...
~izi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

POLECAM, POLECAM, POLECAM wątek zamknięty Lilianie udało się utemperować najbardziej niesfornego, diabelskiego psa pod...
~fastcat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

Przystań u Liliany - polecam bardzo wątek zamknięty Pani Liiana w krótkim czasie " opanowała " agresję u psiaka, który rzucał się...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM wątek zamknięty Świetni ludzie, świetna obsługa - SUPER
~Kaśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry