Widok

Przyszłe i obecne żony z Pruszcza Gdańskiego :)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
nasza mieścina się rozrasta :) i kilka forumek pewnie pochodzi z Pruszcza.
Chciałabym abyście mówiły jakie usługi i gdzie zamawiacie/ zamawiałyście.

Osobiście bardzo lubię czesać się u fryzjera k. deptaku. Anna się CHYBA nazywa. zastanawiam się nad powierzeniem im moich włosów w dniu ślubu ale się waham... rozważam opcję fryzjera w domu :p achh to wygodnictwo :P

co do kwiaciarni w k. kościoła ks. Łady to też słyszałam o niej same superlatywy, a ceny mają niższe i wybór większy niż ta druga co tam stoi.
wypasione kwiatki robi też kwiaciarnia na deptaku. tam sprzedaje taka pani z specyficznym głosem. ceny mają przystępne.

wy co polecacie??
Co sądzicie o cukierni Vant?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obowiązkowo melduję się w wątku ;)

co do fryzjera - ja niezmiennie od lat korzystam z usług Pani Mirki z salonu Moda :) Tam też będę się czesać w dniu ślubu :) Makijaż zrobi mi przesympatyczna Pani Amelia, którą znalazłam tutaj na forum :) A na pazurki umówiła mnie moja Pani fryzjerka do pani Gosi - nie znam osobiście, bo na pazurki na ogół nie chodzę, ale podobno jest jedną z najlepszych w tym fachu w naszej mieścinie ;) Co do kwiaciarni - popieram, ja i moi rodzice korzystamy z ich usług - ceny bardzo przystępne, a bukiety piękne :) Nie mam informacji odnośnie cukierni, ale zamawiać ciasta będziemy w cukierni mieszczącej się niedaleko lotniska jako, że to zaprzyjaźniona cukiernia mojego taty i w związku z tym mam pewność, że ciasta i tort będą smaczne :)

Pozdrawiam :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę się tylko wypowiedzieć jeśli chodzi o cukiernię Vant.Zamawialiśmy tam ciasta na wesele i jak dla mnie i wszystkich gości ciasta rewelacja a do tego tort przepiękny,ceny jak najbardziej przystępne więc polecam!!! Z innych usług korzystałam w Gdansku więc nie wiem jak to wygląda w Pruszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak miło :) buzkianki po swietach :) no i najlepszego w nowym roku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wzajemnie :)

gdzie jest cukiernia Vant?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CYFROWY FILM 0603 372 664 CENA 1500ZŁ CAŁOSĆ
FILM REALIZOWANY W HD cyfrowyfilm@poczta.fm
PRZENTACJA ZREALIZOWANYCZ MATETIAŁÓW NA DVD
http://www.dailymotion.pl/user/cyfrowyfilm

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie czesac sie tylko w Nikoli. masakra - cala fryzura mi sie rozwalila... bylam niezadowolona :( nie polecam :)

ale cukiernia Want - jak najbardziej z tego co wiem jet jedna kolo Bingo i jedna jak sie jedzie na stary cmentarz.

mialam tez ciasto z tamtad i jestem bardzi zadowolona :) wszytsko super wyszlo :* pozdrawiam wszytskie zony z pruszcza :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cukiernia Want koło Bingo - dokładnie ta, w której ja będę zamawiać, tylko nie wiedziałam jak się nazywa :D W takim razie też polecam ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nareszcie jakiś bardzo lokalny wątek :D ja też szukam jeszcze fryzjera, więc piszcie, kogo w Pruszczu warto odwiedzić :)
Co myślicie o Fabrello? Dość dobre opinie o tym salonie słyszałam...
Ja też planuję skorzystać z cukierni Want :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli chodzi o fabrello to czesała mnie karolina na wesele kuzyna i fryzura przetrwała dokładnie 76 godzin ;p miałam robiona o 14 w południe przespałam noc rano o 5 jechałam pociagiem na ślub w piotrkowie trybunalskim slub i wesele do 3 rano potem spać i dopiero wtedy mycie i układanie czegoś samodzielnie na poprawiny więc polecam
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam was dziewczyny:) slub biore w kosciele podwyzszenia krzyza sw w pruszczu przystrajac mi go bedzie chlopak z ogrodow justyny widzialam ich prace i sa godne polecenia!!!!czytam tez wasze opinie jezeli chodzi o makijaz czesanie i paznokcie a wiec jezeli chodzi o salon fryzjerski fabrello czesalam sie tam tylko raz i juz nigdy wiecej tam nie pojde spedzilam tam 2godziny a na glowie mialam chelm wiec jak przyszlam do domu to mylam glowe i sama sie czesalam (na szczescie bylam tylko gosciem)wiec czesac sie bede w nicol jestem ich klientka od roku i jestem bardzo zadowolona p.Magda czesala mnie w zeszlym roku na 3wesela i nie narzekam na zadna fryzure trzymaly sie!!!!i byly piekne!!!!malowala mnie p. Agnieszka makijaz rownie perfekcyjny jak fryzury z salonu obok!!!ale wiem ze p.Amelka tez pieknie maluje bylam swiadkiem w sylwestra a paznokcie bedzie mi robila p. Karolina ktora pracuje w salonie nicole jest najlepsza w tym co robi.poza tym wszystko mam na jednym pietrze w centrum pruszcza i jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do salonu nicoli to chodze tam 5lat i jestem zawsze ZADOWOLONA!!!!!!!!!!w grudniu bralam slub i czesala mnie pani magda fryzura sie trzymala cala noc i byla jedyna w swoim rodzaju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy nie chodzę do salonu nicol, raz mi zrobiła szare włosy i bardzo brzydko obcięła, a kase wzięła bez szemrania i to bardzo dużą, jest beznadziejna... w pruszczu nie ma żadnej dobrej fryzjerki.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy w życieu pani mirka, jak za króla ćwieczka.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

p. mirka, to ona jeszcze pracuje, włosy robi jak z lat 80 ubiegłego wieku, czy wy poszalełyście..............................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam wszystkie Pruszczanki.
Ja korzystam od dłuższego czasu z usług zaprzyjaźnionej fryzjerki Mirony, ma swoje stanowisko w salonie Kleopatra(tak sie chyba nazywa salon), mieści się na waląga/kossaka. Co do kwiaciarni to jeszcze nie sprecyzowane, ale przy kościele podwyższenia krzyża robią ładne wiązanki. Cista zamawia u Pani, kt,ora piecze u Siebie w domu, także będa domowe ciasta(babaeczka piecze od wielu lat,piekała u mojej cioci na weselu, to było jakies 20 lat temu). A co do paznokci to jeszcze nie wiem, ale moja fryzjerka poleca mi P. Beatę z tego samego salonu. A makijaż u pani Ameli, która róznież jak poprzedniczka znalazłam na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka
ja mieszkam w juszkowie czyli niedaleko pruszcza, niestety nie moge nic polecic bo ani sie nie czesze w pruszczu ani nie robie paznokcji. Co do kwiaciarni to chyba wybiore własnie ta przy kościele podwyzszenia krzyża bo słyszałam same dobre opinie . Natomiast ciasta zamawiam u Pani Bernadetki w Gdyni kawałes jest ale podobno sa pyszne. No i kosmetyczna to mam zamiasr wybrac się do Ameli bo też słyszałam ze jest bardzo dobra.
A kto bierze ślub w kosciele Podwyzszenia Krzyza?????Mam takie pytanie czy mozna sobie wybrać księdza który bezdzie nam udzielac ślubu ??? Jak tak to czy "polecacie " jakiegoś?????


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja biorę w tej parafii ślub :) z tego co mi ksiądz mówił, można sobie wybrać księdza. Ja bym chciała dwóch - Michała i Wojtka U., bo znam ich od dłuższego już czasu i obu bardzo bardzo lubię :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie słyszałam o nich sa sa bardzi fajni a mozesz mi doradzis który bardziej na tak bo dwóch to raczej nie


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama się zdecydować nie mogę, więc Ci nie poradzę :) każdy z nich jest inny, trudno powiedzieć, który "fajniejszy". Obaj są super!
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam wszystkie przyszle panny mlode:)))

ja po slubie jestem 1,5 roku, o rany:)! a wydaje sie jakby bylo wczoraj:)))

tort i ciacha mielismy od Sowy ale i z Wanta-takze polecam polecam:)))

salon Fabrello jak najbardziej!!!!!!!!!!!!! mnie czesala Karolina-100% zadowolenia:)))))))
pazurki Kasia-w salonie Fabrello
WYMARZONA SUKNIA NA TWÓJ ŚLUB:)
http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-suknie-z-salonu-Marietta-t222164,1,130.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus a ta pani Gosia to gdzie przyjmuje?? i drogie te paznokcie?? a to akryl czy żel?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam dziewczyny,

Nie udzielałam sie do tej pory, ale czas zacząć. Wątek super - dotyczy też mnie. Dzieki za podpowiedzi. Jak narazie makijaż slubny mam zamówiony w salonie Aga, a fryziera w tym samym budynku w Nicoli. Jak tak czytam wasze wypowiedzi to zaczęłam zastanawiac sie nad makijażem u Ameli. Moze cos doradzicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy do nicole, nigdy, schrzani ci dokumentnie kolor i uczesnie , zawsze byłam niezadowolna, skąd takie pochlebne recenzje, chyba sama pisze, hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam dziewczyny,

Nie udzielałam sie do tej pory, ale czas zacząć. Wątek super - dotyczy też mnie. Dzieki za podpowiedzi. Jak narazie makijaż slubny mam zamówiony w salonie Aga, a fryziera w tym samym budynku w Nicoli. Jak tak czytam wasze wypowiedzi to zaczęłam zastanawiac sie nad makijażem u Ameli. Moze cos doradzicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi makijaż ślubny robi znajoma rodziców która nie zajmuje sie tym na co dzień.
fryzjer się zastanawiam...
ale kwiaty to po Waszych wypowiedziach to w tej kwiaciarni k. kościoła Łady :)

ciekawe co właścicielka na to że cały Weselnik z Pruszcza do niej przyjdzie :P

a która z nas 1 zmieni stan cywilny??


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja biore slub 23 maja :))
Cholipka dizś kupilismy wódke - sporo kasy poszło bo 165 butelek bolsa !!! Szok


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja juz po slubie w pruszczu zamawialam bukiet slubny w kwiaciarni na wojska polskiego pierwsza kwiaciarnia od kosciola niedrogo ale naprawde piekne dlugo trzymajace sie butonierki i wiazanki obsluga tez super potrafia doradzic a ciasta zamawialam i cukierni na rotmance (kolo pruszcza)Ricadro .pszepyszne a cenowo niedrogo i nawet bylam zaskoczona bo na tort dostalm gratis piekna figurke:)mam ja do tej pory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a masz moze zdięcie tortu ????


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam gdzies bym musiala poszukac i nie umiem na forum wklejac zdjec wiec wysle ci na mejla a ty jak mozesz to wklej na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ile osób robisz wesele że kupiłaś 165 butelek wodeczki??

my już też kupiluśmy bo ma być niby drożej...i też kasy poszło ...

ale mamy wino, wódki, drinki i ćwiartki na bramki.
spory wydatek już z głowy...

Wojska Polskiego to ta gdzie jest Kościół Księdza Łady??
Moja orietnacja w mieście opiera się na charakterystycznych punktach danej ulicy :P


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szklana człowieczka - dokładnie tam :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc tu amelia (makeup-studio) :) jeśli masz umowiony makijaż u agnieszki to z cala pewnoscia moge ja polecic jestesmy dobrymi znajomymi- makijaze robi ladne. tak samo jak z magda wlascicielka fryzjera nicole jest moja fryzjerka nigdy mnie nie zawiodla . sa bardzo dobrymi fachowcami agnieszka jest swietna kosmetyczka dlatego terminy u niej trzeba zaklepywac ok 1-3 mscy wczesniej, paznokcie dobre robi gosia . chodz polecam rowniez karoline ktora pracuje w salonie nicole.a jesli chodzi o wiazanke to robilam ja sama pojechalam na gielde i wiazanka z dodatkami i butonierkami i ozdoba na samochod kosztowala mnie mniej niz w kwiaciarni :) mam duzo klientek ktore kupowaly suknie kolo poczty wlascicielka wie co robi i kazdemu doradzi. slub mialam w legowie proboszcz jest przesympatyczny a wybralismy go dlatego ze ma sliczby malutki koscoilek wesele mialam na 60 os i wszystkie laweczki byly zajete nie bylo pustej przestrzeni, wesele pod lipami tez nie nazekam i polecam chodz ciple dania troche za szybko znikaly ze stolow. w razie pytan jestem do dyspozycji :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a teraz adresy poproszę;d i ceny usług jak się da;d

nicole...??


amela a daj jakieś fotki Twojej wiązanki i dekoracji?
jak to zorganizowałaś?? tzn kupno kwiatów?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Amelia za opinie:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. ceny w nicole to ok 100-130 zł , makijaż u agi ok 100. jezeli chodzi o kwiatki to pojechalam sobie wczesniej i kupilam na gieldzie odpowiednie dodatki czyli mikrofin- ikebana do wiazanki ikebane z przyssawkami na samochod wstazki butonierki tablice rejestracyjne z napisem mloda para- dostaniesz tam nawet swietne zaproszenia i zawiadomienia. przeszlam sie po halach i sprawdzilam gdzie maja najladniejsze kwiatki ja wybralam same różyczki w odcienu pasujacym do sukienki no i pogadalam z ekspedientka zapytalam czy 2 dni przed slubem beda dostepne i zaklepelam sobie odpowiednia ilosc. kiedy juz je kupilam to wstawilam do lodówki w wiaderku i przykrylam gazeta aby sie nie rozwinely zanadto. dzien przed slubem- wieczorkiem zrobilam ikebane na samochod a w dniu slubu wiazanke i butonierki zajelo mi to ok godzinki. jesli chodzi o zdjecia to podesle ci na emila. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam fryzjera magdy , u nicol, nie potrafi dobrać odpowiedniego blondu, i za krótko obcina, byłam u niej kilka razy i nigdy nie byłam zadowolona, kto pisze takie pochlebijące i zachęcające recenzje, chyba sama magda........................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy salon fabrello, przereklamowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam w Nowym Roku,
co do terminu to my pobieramy się 05.09.09 w Kościele im. Michała Kozala, osiedle wschód, godz.16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Wam cukiernię Want, mieliśmy przepyszny i piękny tort od nich, bez problemu połączyliśmy jego wygląd z kilku innych, obsługa bardzo miła, ceny bardzo przystępne bez problemu dostarczyli ciasta i tort do hotelu, niczym nie musieliśmy się przejmować, wszystkim oni się zajeli, co nam bardzo ułatwiło sprawę, bo jesteśmy z Gdańska a wesele mieliśmy właśnie w Pruszczu :) Ich siedziba znajduje sie na ulicy E. Plater :)
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez polecam ta cukiernie
a co do ksiedza, nam slubu udzielal ks. Michal.. jest rewelacyjny, wogole duzo nam pomogl.swietny czlowiek.
pozdr:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
salon Aga - w maire ładnie - jesli wiesz co chcesz - bo kobietka wcale nie ma swojego zdania... jakos nie ma polotu do tego żeby samemu cos zaproponować i zrobic pyta jak sie malujesz i w ogole... przeciez ona tu powinna doradzac i wszytsko ok... a tu nie :) no ale jakos poszło...

a uczesanie u Nikoli... MASAKRA!!!!!!!!!!!! Kobieta jakby była obrazona na cały świat :O o co chodzi... :) w każdym razie na poczatku było ok poźniej (znaczy za 5 godzin) fryzura calkowicie mi sie rozwaliła, wsówki odpadły... dobrze, że miałam na weselu fryzierke wiec poprawila mi w toalecie przy lustrze fryzure i dalej mogłam szalec...

wiec Nikoli NIE POLECAM szukajcie czegoś innego...
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szklana Człowieczka - niestety nic Ci nie powiem na temat paznokci Pani Gosi, bo nigdy u niej nie byłam, moja fryzjerka umówiła mnie z nią na termin zapewniając, że będę zadowolona i że za nią ręczy, jest jej znajomą i wiele razy sama robiła u niej paznokcie. a z tego, co słyszałam potem na mieście - owa Pani Gosia to całkiem znana osoba, która ma bardzo dobrą opinię i ciężko u niej o terminy. przyjmuje u siebie w domu, na osiedlu wschód przy klinice stomatologicznej na ul. Okrzei.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do agi: A kto Cię czesał w Nicoli? Ja jestem zapisana u właścicielki Magdy, ale teraz mam zagadke co robic:((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, nie dajmy sie zwariowac :) przeciez to normalne ze czasami fryzury nawet od mistrzow sie rozwalaja to wszystko zalezy od typu wlosow i fryzury :) mysle ze jesli dobrze sie dogadasz z magda a jesli jeszcze powiesz ze jestes ode mnie to nie bedzie problemu :) kazdy z nas czasem ma gorsze dni i nie jest usmiechniety prawda?? pozdrawiam i nos do gory :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no swoją drogą co racja to racja...
swoją drogą to każda z nas orientacyjnie zna predyspozycję do układania włosów... . ale ja tam nie wiem bo z 3maniem się fryzury problemu nie miałam nigdy:)
ile wcześniej 3ba się umówić na fryzurę próbną i ile płacicie?

Amela jasne że chcę :) peggy_braun@op.pl


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a braliście próbki z Wanta?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka. słuchaj zepsola mi sie pamiec przenosna gdzie mam zdjecia ze slubu. jak wroci z naprawy to je podesle- pamietam :) pozdrawiam amelia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na próbną fryzurę jestem umówiona na 03.06, czyli 10 dni przed ślubem, ale już dokładnie wiem jaką fryzurę chcę, wie to też moja fryzjerka, rozmawiamy o tym przy każdej mojej wizycie ;) Od razu tego dnia zlikwiduję odrosty ;)

Terminu makijażu próbnego jeszcze nie mam, ale chyba za całkiem niedługo trzeba by się zapisać :) Przy okazji - skorzystałam z rady i wcinam od jakiegoś czasu Capivit A+E - sama widzę, że moja skóra ma się lepiej :) Pozdrawiam ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asko my mamy wesle na gdzie 75=80 osób + poprawiny . Tylko my róźnież dajemy wódke po poprawienach jedną flaszeczke na pare takze dlatego toche wiecej :)

Poprosze zdięcia toru z cukierni Want
aniteczka1@op.pl


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.cukierniawant.pl/galeria_menu.htm


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja może i nie z Pruszcza - ale mój małżonek owszem... ponieważ braliśmy ślub w Kościele Podwyższenia Krzyża, to i większość rzeczy zrobiłam w Pruszczu...
Czesała mnie (z tego co pamiętam) Karolina z salonu Fabrello - miałam fryzurę próbną, także wiedziałam, że ta z próbnej mi się nie utrzymała i musiałam zmienić - w dniu ślubu bez zastrzeżeń... Z kolei na zdjęcia plenerowe czesała mnie chyba P. Mariolka - bij zabij nie pamiętam z jakiego salonu - ale schodziło się do niej schodkami w dół - i było to stosunkowo blisko Fabrello - tylko, że gdzieś bardziej na osiedlu domków jednorodzinnych- ale zamotałam - bądź co bądź gorąco polecam - wyszło mnie taniej niż w poprzednim salonie i fryzurka utrzymała się przez cały dzień:)
Makijaż robiła mi bratowa... także nie pomogę ;P
Co do kościoła - to poprosiliśmy Proboszcza o udzielenie nam ślubu - i się zgodził...
Moja jedna rada - nie zdajcie się na gust kościelnego w przystrajaniu kościoła - my tak zrobiliśmy...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja co prawda też nie z Pruszcza ale czesze sie i robię włoski w Pruszczu w Lady Pink, śliczny zakładzik, przeurocza młoda babeczka jestem z niej bardzo zadowolona i przyjezdzam zawsze raz w misiącu z Gdańska specjalnie do niej a ceny to ma powalające( jest niedrogo w zyciu w Gdansku nie znalazlam takich cen) polecam Wam bardzo, tam jest tylko wlascicielka bo to jest u niej w domku na Jagwigi 4. Dlatego przez przypadek trafilam do cukierni Went bo to blisko maja super torty zamawialam juz kilkakrotnie slinka mi leci na sama mysl :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby ktoś chciał numer to podam ale tylko na meila bo to na komorke, nie wiem czy pani Sylwia życzyłaby sobie zeby jej numer latal na forum ,zakladzik jest przeslodki caly rozowiutki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o namiar do fryzjerki. agusiaczek.te@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja nie polecam salonu fryzjerskiego mieszcącego się w pruszczu w tym samym rzędzie budynków co sklep" maluch"- byłam umówiona na fryzure ślubną a w dniu ślubu podjeżdzam pod zakład a tam zamknięte - wyobrażcie sobie co czułam - pracuje tam znajoma kuzynki męza i powiedziała że nie zadzwoniły do mnie bo nie wiedziały jak mi powiedzieć że będą miały tego dnia nieczynne- nie polecam

jak znajde gdzieś wizytówke to podam dokładny adres i nazwe

nie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
......up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dori30 ja chetnie poprsze namiar do tej Pani, szukam własie kogoś nie drogiego a mozesz mi jeszcze napisać ile u tej pani mniej wiecej kosztuje farbowanie i podcinanie włosków. Jedze do Gdańska ale ceny mają tam faktycznie kosmiczne.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak z ciekawości zajrzałam ....

ja znam Gosię od paznokci :) chodziłyśmy razem do klasy w podstawówce, ona robi paznokcie od ładnych paru lat (nie przesadzę mówiąc, ze od 10 lat na pewno) mi robiła pazurki kilkakrotnie, dawno temu, faktycznie jest w tym świetna !! polecam !!
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to super :) cieszę się coraz bardziej, że mnie wcisnęła do siebie na pazurki, bo z terminami u niej nie tak łatwo :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitusia25 podaj swojego meila to podam Ci namiary
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aniteczka1@op.pl
|Dzięki wiekie za meila


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłalam meila aniteczka :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beatka7 matko jedyna aż mnie ciarki przeszły jak mi powiedziałaś co przeszłaś!! jak to się wszystko skończyło?? ja bym chyba obrzuciła salon kamieniami ze złości!! w taki dzień niepotrzebny stres serwować!!

Dori ja też poproszę namiary na tą panią. peggy_braun@op.pl

Gdzie chodzicie na nauki??


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chodzimy na nauki do Podwyższenia Krzyża, a na poradnictwo chcemy iść do Kozala


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kórcze my etz pewnie do podwyzszenia bedziemy chodzić ale jutro dopiero do księdza idziemy takze nie wiem kiedy zaczniemy.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do połowy lutego nauki się nie odbywają ze względu na kolędy


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak przy okazji dzięki za info :) zostało nam jedno spotkanie :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitusia a Ty już nie chodzisz czasem?

ciekawe te nauki w Podwyższeniu??
ogólnie to poradnictwo mnie przeraża...czytałam plan zajęć jaki mają z młodymi do przerobienia i ciarki mnie przechodzą...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poradnictwo w podwyzszenia krzyza mi sie podobalo :) babki sa baardzo mile :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nauki raczej tez dosc ciekawe, w sumie zalezy jaki ksiadz, bo rozni maja rozne tematy, ale ogolnie ok :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zaliczyliśmy dopiero jedno spotkanie niestety. Całkiem nie najgorzej było :) Teraz musimy czekać do połowy lutego, by zamknąć temat nauk. A czy któraś z Was wie może jak wygląda poradnictwo w Kozalu?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ja nie chodze jeszcze na nauki, zbieramy się z tym jakoś tak bardzo powoli . Ale dziś najprawdopodobniej juz na pewno mamy iść do ksiedza czyli się okaze kiedy zaczniemy.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
06.12.2008 brałam ślub w kościele przy ul. Chopina ( koło poczty), mieszkam na ul. Kossaka i ten kościol bardzo nam się podobal. Chciała bym uprzedzic Was o tródnościach i odradzic w/w kościól. Proboszcz kiedy się zapisywaliśmy był bardzo sympatyczny miły itp. zapisał naszą datę powiedział jakie dokumenty mamy przedstawic. Po 1,5 tyg. dostarczyliśmy dokumny: zaswiadczenia o chrzcie,bierzmowaniu,św.szkolne z religii, dok. z USC. Oczywiście oboje z mężem pracujemy ja od 8-16 mąż 7-18 więc to 1,5 tyg. to był naprawde szczyt prędkości przy pracy urzędów i biura parafialnego które jest czynne 2 razy w tyg. w godz. 16-17... Po 1,5 tyg. usłyszeliśmy że zostaliśmy skresleni bo za poźno dost. dokumenty i nasz termin jest już nieaktualny. Po rozmowie z księdzem w końcu przywrócił nam termin - nie ukrywam że kosztowało mnie to dużo nerwów. Ksiądz stwierdził, że przeprowadzi z nami nauki indywidualnie umówil się na termin po czym się nie wstawił i krzyczac wmawiał ze wogole się nie umawiał na zadne spotkania... Nasze nauki odbywaly sie w ten sposob ze o godz 16 - w dniu przyjmowania parafian siedzielismy godz. a cala masa osob która chciala cokolwiek zalatwic stala i czekala. Ksiadz udostepnil nr. do Pani ktora miala zdobic kosciol okazalo sie że to starsza Pani ktora dopiero co wyszla ze szpitala i nie wstaje z lozka. kobiecina przepraszala mnie kiedy zadzwonilam i zapewniala ze mowila Proboszczowi o swoich klopotach ze zdrowiem -ksiadz nie pozwolil zdobic kosciola nikomu innemu, w konsekwecji robily to moje ciotki 30 min przed slubem. W dniu slubu Proboszcz nie byl nawet w stanie sie z nami przywitac przeszedl jak duch i zniknal zostawiajac nas w kosciele. Tak wiec jezeli nie chcecie miec podobnych przygod dajcie sobie spokuj z tym kosciolem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U to faktycznie nie ciekawie , ja nie należe do tego kościola tylko po podwyzszenia krzyża takze tam jest chyba oki.
A ta wogóle wiecie jak ma ksiądz Wojtek na nazwisko ??????


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy który Wojtek ;)

tutaj można znaleźć dane księży

http://www.diecezja.gda.pl/modules.php?name=Kuria&op=Parafia&par=416


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech Ewusia ten proboszcz...z całym szacunkiem...jest...delikatnie mówiąc... dziwny...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak z ciekawości - jak rozwiązujecie problem dekoracji kościoła? chodzi mi szczególnie o Podwyższenia Krzyża :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze ja własnie nie wiem bo wiem ze w tym samym dniu przedemna jest jeszcze jeden ślub nie wiem jak po mnie ale o 15 jest napewno a ja mam o 16 czyli bde musiala się dogadac z parami które mają przed nam, a namiary postram się wziąśc od księdza jak bedziemy
A propo dziś mieliśmy jechac ale znowu nie dojechaliśmy- masakra


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o dekorację Podwyższenia K. to z całą pewnością nie liczcie na gust pana kościelnego (z całym szacunkiem do jego osoby)... w niektórych kościołach sami stroją przed ślubem i wygląda to bardzo fajnie...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Ja biorę śłub w kościele MBNP na Chopina (przy poczcie) 8 sierpnia i czytając Twój komentarz troszkę sie przeraziłam... Czy możesz mi powiedzieć jak podobała Ci się cała ceremonia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dori30, a masz może jakieś fotki z włosami??? Kurczę szukam dobrego fryzjera który uczesałby mnie na mój ślub 12 czerwca b.r. czas nagli a ja nic nie mam!!!! koniecznie chciałabym w Pruszczu bo blisko. Chyba że weisz gdzie jeszcze jest dobry i w miarę tani fryzjer???

szukam też dobrej i niedrogiej kwiaciarni również w pruszczu ??

będę niezmiernie wdzięczna, pzdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest taka strona, kaszubskie wesele, tam mają równiez strojenie kościołów. ja ich wzięłam mój ślub 12 czerwcie 2010. Płacę 750 zł -z dojazdem oczywiście. pani zakupuje kwiaty sama

Jesli chodzi o pazurki to znam osobiście gosie- suuuper polecam. pracuje u niej jeszcze jedna świetna pani Ania u której ja robiłam 1/5 pazurki- 100% profesjonalizm!!!

cukiernia Vant- zamawiałam tam tort na panieński koleżanki- był świetny- teraz też raczej skorzystam z ich usług

dziewczynki polećcie mi proszę dobrego fryzjera i kwiaciarnie z pruszcza!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda od nicoli kilka razy robiła mi włosy - nie polecam, tragedia///////////
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba sobiie żarty stroisz, mam mówić ,że jestem od ciebie, to ona klientki traktuje inaczej jak nie są od ciebie, to znaczy ,że moja noga tam nie stanie, to nie fryzjer ale partacz.........................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej hej - no mnie czesała magda - 2 razy probne i slubne... no i juz na probnym nam sie nie uładala współpraca :P) ale myslalam ze bedzie lepiej a tu znow tak samo.... naprawde nie jestem ciezka :) ale było mi strasznie... moze naprawde 2 razy trafilam na zly humor właścicielki i po prostu ;( zlena tym wyszłam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga, to przykro mi ze tak wyszlo .. ja i moje klientki sa zadowolone z jej uslug ale nie chce nikogo na sile namawiac- rozumiesz o co mi chodzi . pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostałam ostatnio rozpiskę nauk przedmałżeńskich w Kościele Podwyższenia Krzyża, więc się dzielę, bo się pewnie przyda niejednej z Was:)

17.02 temat 2
24.02 temat 3
03.03 temat 4
10.03 temat 1
17.03 temat 2
24.03 temat 3
31.03 temat 4
To tyle :)

Przypominam, że nauki można rozpocząć od dowolnego tematu i potem zbierać po kolei wszystkie cztery :)
Pozdrawiam:)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja jestem rodowita pruszczanka slub mam w lipcu w starym kosciele i modle sie tylko aby Łada nam go nie dawał mam z tym ksiedzem nienajleprze relacje a po za tym udzielal slubu mojej kolezance i to bylo najnudniejsza msza swieta na jakiej bylam..poprostu lubi sobie pogadac.....co do salonu fabrello masakra odradzam ...mialam kiedys ladne wlosy a teraz po wizytach u nich zostala mi mala kepka:))))po pierwsze nie maja ustalonych cen oceniaja cene pod wzgledem wygladu i jakim autem sie podjechalo...makijaz i fryzure mi robi kolezanka (mam nadzieje ze jej sie uda )bedziemy probowac gozej bedzie jak mi sie nie spodoba i nie bede wiedziala jak jej odmowic....sukienki nie mam bo nic mi sie nie podoba codziennie zmieniam zdanie ,po za tym caly czas sa spory z przyszla tesciowa bo ona twierdz ze lepiej wynajac sale i wesele zrobic na wlasny rachunek zadne argumenty do niej nie przemawiaja juz nie wiem jak ja przekonac ze takie wesele wyniesie tyle samo kasy jak w restauracjii...wiecznie cos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a którego lipca masz ślub? tak z ciekawości pytam :)

a ja tam Proboszcza lubię, choć tak lubi pogadać, ale jak dla mnie mówi bardzo ciekawie ;)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ma 18 lipca ...ja go lubie tez ale zawiudl mnie w jednej sprawie zreszta mu to powiedzialam ze nie chce aby udzielil mi slubu...pewnie po zlosci i tak mi go udzieli jego slowa do mnie nie trafiaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nusia, WIELKIE DZIĘKI za rozpiskę! :) Miałam się w lutym o nią dowiadywać :) Mamy zaliczone jedno - czwarte - spotkanie, więc od 17.02 ostro bierzemy się za zaliczanie nauk :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam zostało tylko pierwsze, a wg rozpiski będzie 10 marca, póki co jest w planach tylko jedno, więc na pewno się wybieramy na nie:)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też zakończymy nauki 10.03 :) potem migusiem na poradnictwo, ale to już chyba do Kozala :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam wczoraj w kancelari i przyjeła nam jakas babka w fioletowych wlosach, masakra była nauki dopiero zaczniemy po 27 lutym bo wtedy mamy się zgłosic w wszytkimi dokumentami spisac protoków i wtedy na nauki. Zadałam jej jeszcze pytanie czy można wybrac soibie ksiedza który bedzie dawła nam ślub powiedziała zdecydownie nie a po chwili spytała jakiego byśmy chceli jak powieziłam ze ks. Wojtka Kawczyńskiego to powiedziła ze bardzo dobry wybór i jak pogadamy z proboszczem i z ks. Wojtkiem to może ise zgodzą, zobaczymy będe próbować bo ten ksiądz do mnie zdecydownie najbardziej trafia jak kapłan. :)
Co do fryzjera to chce sie umówić z Albanie w madisonie w Gdańsku wiem ze to troszke dalko ale od zawsze sie tam szczyge i byłam zawsze za każdym razem bardzooooo zadowwolona.
Na studiówke się czesełam kiedys w fabrello czy jak co się pisze i byłam strasznie niezadowolona :(((
Mam problem tylko z makijaże bo Pani Amelia ma zajety teram na 23 maja :(((( Zanacie kogos jeszcze kto dojeżdza do domku ?????


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi ta pani w fioletowych włosach zniszczyła chyba z 10 formularzy na nauki zanim poprawnie napisała nasze imiona... nazwiska... adres... :))


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra tak się umialismy wczoraj ze szok :))))


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja miałam szczęście - nasze formularze wypisywał sam Proboszcz ;) i obyło się bez pomyłek, a pomylić się jest w czym, oj jest :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o co chodzi z tymi naukam szczerze mowwiac przestaszylam sie bo widze ze niktore z was juz chodza a ja z dokumentami mam przyjsc dopiero po 18 kwietnia i co wtedy na nauki czy jak????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus Wy macie jakieś kosmiczne dane??

na nauki nie można przyjść sobie tak...z ulicy?
3ba najpierw papierki załatwić?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba mieć specjalną kartę, do której wbijają pieczątki za każde odbyte nauki.
Taki u nas system - nie wystawiają zaświadczeń o odbytych naukach, a jakiś dowód musi być ;)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naoomi, my tylko zarezerwowaliśmy datę w kościele, ale żadnych dokumentów jeszcze nie przynosiliśmy, ksiądz przy rezerwacji wypełnił i dał nam karty na nauki i poradnictwo.
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szklana_człowieczka sama zobacz... Monika... Paweł... albo... ulica... albo kod pocztowy innego miasta niż Pruszcz Gdański... myślisz, że to tak łatwo napisać bez pomyłek?? :))) ta pani strasznie, ale to strasznie zakręconą kobieta jest :) dużo czasu tam spędziliśmy zanim otrzymaliśmy te formularze :)) podsunęliśmy nawet dowody osobiste dla ułatwienia, ale widać jakieś koszmarne imiona mamy... :)) uśmialiśmy się niesamowicie :)) starsza kobieta, może wzrok i słuch nie ten, ale wesoło dzięki temu było :)

a co do dokumentów, nam ksiądz powiedział żebyśmy sobie najpierw nauki i poradnictwo zrobili, bo to trochę trwa, a resztę będzie się załatwiać 3 miesiące przed ślubem


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bylam date ustalic i o zadnych naukach mi kobieta nie wspomniala tylko kazala przyniesc dokumenty w kwietniu...ksiedza nie bylo bo byl na koledzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myśmy zaczęli chodzić na nauki po przyniesieniu tych wszystkich dokumentów 3 miesiące przed ślubem... pamiętam, że był tylko problem z poradnictwem rodzinnym - bo są trochę zawaleni ludźmi...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam dokładnie tak samo kazala, terazm mamy przyjść 27 lutego z wszytkimi papierami spiszemy protokol i dopiero wtedy nauki :(


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale nie musicie się tego trzymać, możecie sobie już robić nauki, żeby potem nie załatwiać tego na ostatnią chwilę


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale z tą babką niestety nie da sie rozmawiac za bardzo :(


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus no faktycznie w nazwie miasta też błąd można zrobić :P

my się czaimy na nauki na Ujeścisku...ponoć weekendowe mają być...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, a gdzie robicie poradnictwo rodzinne? ja myślę o Kozalu, ale nie mam pojęcia jak to tam wygląda


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wogóle nie mam pojecia gdzie jest poradnictwo i co jak , nic nam ta babka ne wytłumaczyła mam nadzieje ze jak przyjdziemy pod konieć lutego to nam Ksiądz wszytko wytłumaczy .


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Mam pytanie dotyczące tortów z cukierni Want
Planujemy wesele na ok 100-110 osób i Pani w cukierni powiedziała że 10 kg/100 osób wystarczy bez problemu podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami jeśli chodzi o tą cukiernie
To że pyszne to już wiemy ale czy ten przelicznik wagowo osobowy jest rrafny
dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z doświadczenia jeszcze niewiele mogę powiedzieć, ale ta cukiernia robi bardzo dużo tortów na wesela, więc myślę, że wiedzą co i jak i jeśli zapewniają, że starczy, to myślę, że faktycznie wystarczy dla każdego :) Sama też będę musiała im zaufać ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm... zawsze możesz powiedzieć że chcesz ciut większy...
ile tam tort kosztuje?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
własnie tez jestem ciekawa bo chyba od nich wezme tort, a nie wiecie czy oni trzyamją się sztywnych regol co do wyglądu toru czy tez są otwarci na sugestie klienta :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i kurczaczki czy zrobią mi torcika na takiej paterze jakiej chce ... hmmm...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego, co wiem są otwarci na współpracę z klientem :) cen niestety jeszcze nie znam


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus pytałaś o poradnictwo...
Ja jestem z Kozala. znam ta babeczkę która to prowadzi. powinno być ok:)

chociaż nie wiem gdzie jeszcze pójdziemy.
My chyba zaczniemy (w końcu) chodzić na nauki.
Teraz od czwartku są u Dominikanów... .
Liczymy na to że chociaż poradnictwo uda nam się w weekend... .
A jak nie w weekend do na Chopina pójdziemy.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szklana_człowieczka, a masz może jakieś namiary na tę panią? mam spisany nr tel., który dał mi ksiądz, gdy byliśmy w Kozalu pytać o poradnictwo, ale mówił coś o księdzu prowadzącym te spotkania... i teraz nie wiem czy mi się coś pokićkało...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja się dowiem.
bardzo rzadko jestem u nas w parafii.
może już ta pani nie prowadzi tylko ksiądz?
jak się czegoś dowiem, dam znać.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też jestem z Kozala, ale w ogóle tam nie bywam :) byłam parę miesięcy temu, by porozmawiać o ślubie, naukach, poradnictwie... usłyszałam tylko, że skoro ślubu w swojej parafii brać nie chcę, to oni żadnej papierkowej roboty załatwiać nie będą, bo im się to nie opłaca... Niestety będą musieli, bo nie popuszczę, to jest ich obowiązek, jeśli ja do tej parafii należę! To samo powiedział mi zdziwiony tym ksiądz w Mariackim, gdzie będę ślubować. Dowiedziałam się tylko, że prowadzone jest poradnictwo, a tel. do osoby, która się tym zajmuje wisiał na drzwiach biura parafialnego. Spisałam go, ale jeszcze nie dzwoniłam i świta mi, że to tel. do jakiegoś księdza. No ale póki nie ukończyliśmy nauk, to nie mamy co się umawiać na poradnictwo :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o to ja też bym się zdenerwowała!! Co to za porządki!! Moim obowiązkiem jako parafianina jest tylko łożenie na parafię??

nie można umówić się na poradnictwo nie zaliczając nauk?to ma jakieś powiązanie?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi się, że najpierw zalicza się nauki, a potem poradnictwo, ale być może nie ma to ze sobą żadnego związku, powiem szczerze, że nie wiem :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem nie ma znaczenia - z resztą my robiliśmy poradnictwo równolegle z naukami, poradnictwo już dawno zrobione, a nauki jeszcze nie :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
babeczki byliśmy w Vancie, zakupiliśmy skrawki na degustacje i tam będziemy zamawiać. cena tortu weselnego 40 zł za kg, ciasta w dobrych cenach. w czwartek będą mieli duży wybór ciast tortowych czyli będzie można przyjść i kupić małe kawałki do spróbowania.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też tam zamawiamy :) zastanawiam się tylko czy zrobią mi tort taki, jaki bym chciała, pokazany na fotce, czy muszę wybrać coś z tego, co oni proponują? a zdjęć tortów mają niewiele


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny czy ktoras z was cos wie o szyciu sukien w tym powiedzmy saloniku ::))kolo bingo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam salon sukni slubnych "First Lady", kolo poczty w centrum Pruszcza. Mila obsluga, duzy wybor - suknie piekne! Bylam pod wrazeniem wiekszym niz w slawnej "Madonnie";)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak bylam tam to salon mojej kolezanki...bylam w salonie tyszkiewicz ..niby taki slawny a wystroj masakra..suknie wisza to znaczy leza na kszeslach ani ladu ani skladu...a ten w pruszczu taki slodki duza przymiezalnia ....wszystko ok tylko tam nie szyja a ja mam swoj projekt....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naoomi, z tego co wiem, w tym salonie koło Bingo uszyją każdą suknię bez problemu. Przynajmniej tak było parę lat temu, gdy moje koleżanki wychodziły za mąż i szyły tam suknie ;) Ceny przystępne, a sukienki wykonane bardzo dobrze.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie jest dokładnie ta cudowna kwiaciarnia koło kościoła? Nie jestem z pruszcza, ale czasami tam bywam, a nie mam jeszcze koncepcji na kwiatki.
Dzięki za namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny,
Ja jestem z Pruszcza ślub biore w Podwyższenia Krzyża , niewiem jeszcze który ksiądz będzie nam dawal ślub.Napewno skorzystam z kwiaciarni przy kościele , znacie może ceny? Może któraś z was bierze ślub 13 czerwca w tym kosciele? Tort też napewno z Wanta.Znacie może jakiegoś skrzypka , z Pruszcza który zagra w kościele.Poprosze też namiary na panią Gosie od paznokci i panią od makijażu: wilczyca246@wp.pl. Co do fryzjera to też myślę o Fabrello...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha! co do wódki, to warto wypatrzeć jakąś promocje typu wódka plus sok lub cola gratis.Napoje wtedy mamy za darmo:) Jak będziecie wiedzialy o takiej promocji to dajcie znać. Ja mam na celowniku hurtownie w Straszynie i makro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus przynosisz fotkę, oni to konsultują i jeżeli jest wykonalne masz jakie chcesz. bo skromnie z fotkami u nich...skromnie... :)

a pochwalisz się co się Tobie podoba?

Wilczyca wszystkie namiary są kilka postów wyżej...

Ja chyba będę miała swoje naturalne paznokcie.
Szczęście mi sprezentował zestaw Nail Tek i muszę przyznać że jak na początku byłam zła że wydaje kasę na głupoty tak teraz robię się coraz bardziej wdzięczna...:) paznokcie super wyglądają :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka no to grayuluje zapuszczenia paznokci ;) umow sie do salonu aga na malowanie pieknie to robi ;) tez nie doklejalam sobie pazurkow na slub - Aga zrobila mi takiego frencha ze az bylam zdziwiona hehehe ze tak mozna zrobic z naturalnych paznokci.. pozdrawiam Was
amelia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to super, mam nadzieję, że jak się już zdecyduję na jakiś tort, to mi go zrobią :) Obejrzałam masę fotek i wszystkie wydają mi się podobne, nic szczególnie nie powaliło mnie na kolana :( Znalazłam 3 czy 4, na które po konsultacji z Lubym, moglibyśmy się zdecydować. Zaraz wkleję fotki :)

Wilczyca - co to za hurtowania w Straszynie? Ja właśnie robię rozpoznanie w cenach ;) Szukam Wyborowej i Carlo Rosi. Jedno i drugie na dzień dzisiejszy jest najtańsze w Auchan. Póki co żadnych promocji nie znalazłam.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten jest nawet w miarę, ale nieco mdły ;)

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten mi się podoba, bo jest inny niż tradycyjne torty :)

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten też może być


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten też może być

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten się podoba mojemu Lubemu, jak zobaczył tą fotkę pierwszy raz, zapytał czy to na torcie to jakaś szmatka położona, czy to jadalne jest :D

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem sama... a może Wy macie fotki jakichś fajnych torcików? :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hurtownia w Straszynie jest na ul. Boczna 4. W przyszłym tygodniu się wybieram i zrobię rozeznanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze wiedzieć, dzięki :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz na http://www.wilton.com/ideas/browse.cfm?cat=Cakes&cel=Wedding A ten tort co się podobał Twojemu Lubemu jest pokryty lukrem plastycznym- jadalnym :-) smak cukru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lukier... to chyba strasznie słodkie musi być?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słodkie baaardzo nie jest, ale zależy też jak gruba będzie warstwa. Ja pod spód nie robię zbyt słodkiego tortu, zawsze możesz nie zjeść dekoracji :-) Ja nie zjadam :-) ,ale niektórzy jeszcze doładkę samej masy prosili :-) rzecz gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie sie dużo podoba tylko nie wiem czy takie cuda by wycarował cukiernik z want.
1. image
image

2. image
image

Sprawdzam czy zdięcia nepewno sa i zaraz dalej wklepjam torty


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oki sa no to lecimy dalej :)
A tak na marginesie 100dni do ślubu wow !!!

3. image
image

4. image
image

5. image
image

6. image
image

7. image
image

8. image
image

9. image
image

10. image
image

11. image
image

12. image
image

13. image
image
ten jest niezły hehhe

14. image
image

15. image
image

No to by było na tyle :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
7 jest ekstra :))


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleeeeee jestem pod wrazeniem tych tortow...suuuuper ciekawa jestem czy w naszej slynnej pruszczanskiej cukierni zrobia takie cuda i za ile???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleeeeee jestem pod wrazeniem tych tortow...suuuuper ciekawa jestem czy w naszej slynnej pruszczanskiej cukierni zrobia takie cuda i za ile???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
10 i 11 są śliczne, proste i romantyczne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja tez własnie jestem ciekawa , w sumie nawet nie wiemjaki bym wybrała bo wszytkie sa z*******e:)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mnie się serce kraje, bo mogę torty dekorować- tak, albo podobnie, ale nie mam warunków na ich upieczenie :-(( Zapraszam na moją galerię www.picasaweb.google.pl/Martyna0578
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śliczne masz te torty, Marta :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z mety bym wzięła tort z wiosenną łączką:)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na kiedy? :-)))) polecam się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja tort wózek bo wczoraj mi sie chrzesniak urodził :) Waży 5.280 :) niezły klocek :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje! oj to duuuży wózek będzie :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martszp a ile bierzesz kochana za taki tort???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj swój adres mailowy to wyślę Ci ofertę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poprosze oferte :) aniteczka1@op.pl


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nitusia - wysłałam do Ciebie maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również poproszę :) anusia@romantyczka.pl
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja...i ja!
agusiaczek.te@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niusia i Agusiaczek- wysłałam do was maile :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wielkie dobrze miec taki kontakt:)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowniez dziekuje za oferte i czekam na Twoja odpowiedz.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusiaczek- odpowiedziałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, czy wiecie może gdzie można dostać koperty do zaproszeń? Na internecie albo w jakimś sklepie papierniczym? Allegro przeszukałam, kilka papierniczych w Pruszczu odwiedziłam i nie znalazłam :(


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej, na wyskości "wysepki" (niedaleko Galerii Bałtyckiej) jest sklep z artykułami dekoracyjnymi- ślubnymi. Są tam też zaproszenia to i może będą koperty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję :) a coś bliżej Pruszcza może ktoś zna? :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martszp!!!!!!!!!!Proszę prześlij mi ofertę na Twoje torciki na gdajar@tlen.pl Moje dziecko zakochało się w różowej damie
Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiki0 -wysłałam do Ciebie maila.
Przepraszam forumowiczki za zaśmiecanie wątku, ale jakoś tak wyszło ;-) Pozdrawiam i zapraszam do galerii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny byłam wczorajw kwiaciarni , pierwszej od kościoła Podwyższenia Krzyża i tam Pani mi powiedziała,że oni nie stroją kościołów można zamówić u nich kwiaty, ale stroić trzeba samemu albo komuś zlecić.
Ceny :wiązanka ślubna do 150 zł
ozdobienie auta do 150zł
wystarczy złożyć zamówienie tydzień przed ślubem, wiązanka jest wybierana do sukienki i postury Panny młodej, można przynieść własne pomysły.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy wiecie moze gdzie można pójść na nauki weekendowe? W Matemblewie nie ma już miejsc:( a mi pasuje tylko w weekendy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martszp prosze o to moj adres magdalenarodak@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do kopert do zaproszeń to jakiej wielkości potrzbjujesz, ja zrobiłam sama zaproszenia i zadne kopert nie pasowały więc zrobiłam sama koperty i wyszły zrabiście:)
Dziś zrobie zdięcie i wkleje ale raczej późnym wieczorem :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madzik- wysłałam do Ciebie ofertę na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja Wam wkleje zdjęcie mojego wypatrzonego torcika ale jak foto u Narzeczonego w kompie znajdę :P

byliśmy w Wancie i tam będziemy zamawiać. sama dużo piekę i dość krytycznie podchodziłam do ciast próbowanych...oni najlepiej wypadli:)

a jakie koperty szukasz?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O Nitusia, fajnie :) Ja niestety mam 2 lewe ręce do takich rzeczy, więc nawet nie próbuję się zabierać za robienie kopert czy zaproszeń :(

Moje zaproszenia mają wymiary 8cm.x15cm. Nie mogę nigdzie dostać kopert o takim rozmiarze :(


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałabym poruszyć temat salonu fabrello, o którym pisała jedna z forumek, że nie maja ustalonych cen i że zniszczyli jej włosy. Nie wiem kto cię ścinał itd ale Jestem stałą klientką chodzę do fabrello od ponad roku, jestem tam co 3 - 4 miesiące na ścinanie albo farbowanie i nigdy nie miałam lepszych włosów. Od samego początku płaciłam tyle samo, 30 zł za ścięcie z jakiś rok temu a teraz zawsze je myję i każę ułożyć to 50 zł Nawet mój narzeczony zmienił fryzjera z tańszego gdzie płacił 15 zł a teraz u fabrello 25 ale mówi że nikt go nigdzie tak nie obetnie. Nie sugeruję, że piszesz nie prawdę być moze miałaś pecha ale na prawdę ten salon poleciła mi koleżanka, która również zachwala go tak jak ja. Zawsze miałam pecha do fryzjerów nigdy nie byłam zadowolona a wypróbowałam wszystkie salony w pruszczu i kilka w gda. Ten salon spełnia moje oczekiwania w 100%.
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus dziś napewno wkleje fotki jk wygladają te kopert, a jeżeli chodzi o papier to jaki sobie życzysz - moge zrobić z każdego.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naprawdę? :) uratowałabyś mnie Nitusia :) czekam na fotki kopert :) i cenę oczywiście :) jeśli chcesz - pisz na maila - caesariatus@wp.pl

z góry ogromne podziękowania :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus , w którym kościele bierzesz ślub 13.06.09r?
Ja tego samego dnia biorę w Podwyższenia Krzyża:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokaze Wam przy okazji moje zaproszenia jakie zrobiłam sama i zawieszki i pudełeczka i wkładke do zaproszen :) hihi no i jak obiecałam pokazauje kopery.
1. kopera tył
image
image

2. koperta tył w zblizeniu
image
image
3. koperta przód
image
image
4. zaproszenie/ zawiadomienie ( akurat na zdięciu zawiadomienie )
image
image

5. wkładka - z tyłu znajduje się jeszcze wierszyk z proźba o pieniazki
image
image

6. pudełekczko z podziekowaniem dla gosci choć jeszcze niedokończone
image
image

7. zawieszki ale mam ich różne rodzaj
image
image

8. zaproszneiw środku
image
image

Jeżeli chodzi o cene to nie robie w sumie tego dla kasy dlatego za bardzo nei wiem napisze na meila bo to wszytkoz zalezy z jakiego papieru chcesz miec to zrobione. Jeżeli taki jak ja robiłam zwykły ale grubszy do ksero kolorowy tylko sztywny który kosztuje 20 gr to cena bedzie mniejsza niż jak taki np czerpany który kosztuje powiedzmy 1 zł.
Napisz jaki bys chiała papier i jak by miałao wygladac te koperty czy z przody ma byc cos zrobione, albo wysli mi na meila twoje zdięcia zaproszenia.
aniteczka1@op.pl


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super zaproszenia ja też planuję sama zrobić ;)
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow Nitusia, masz talent :) Odezwę się na maila :)

Wilczyca - biorę ślub w Mariackim w Gdańsku :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciesze się ze wam się podobają ::) Czekam na meila


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitusia25, naprawdę świetnie Ci to wyszło! Powinnaś rozwijać swój manualny talent!
Ja niestety mam dwie lewe ręce do takich spraw, zaproszenia kupiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bardzo lubie robić takie rzeczy , rozluźniają mnie :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łoj jakie piękne:)

a ja torciki wkleje. komp nadal nie dycha więc to co dziś znalazłam
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

starczy, jak coś wkleję razy dwa to sorry. usypiam nad kompem... dlatego.
acha my tuptamy na nauki w weekend.
i zastanawiamy się nad poradnictwem ale jak Pani zaśpiewała 100zł za 3 spotkania to zwątpiłam...
ok materiały...kosztują ale...czy to nie zdzierstwo tak trochę?
idę spać. dobranoc:)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam jeszcze na odzew od Pani, która sprzedaje koperty, jak nie uda mi się u niej nic załatwić, to zawrócę Ci głowę Nitusia, bo ja jestem beztalencie w tego typu robótkach :)

łoj, to poradnictwo jest odpłatne?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas w parafii nie jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i chyba nie powinno być... mam nadzieję, że w Kozalu też nie jest :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ piękniusie te torty.........................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oki to jak nie znajdziesz kopert to ja się tym zajme z chęcia:)

A co do tortów to same cuda, ja właśniena na walentynki dostałam tort marczello ( nie wiem jak to sie pisze) z cukierni Want w Pruszczu i jest pyszny :))))))



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie też się zdziwiłam.
bo nie interesuje mnie temat NPL aż tak bardzo żebym doktorat miała z tego pisać.............................................

a jak ten marczello wyglądał??
to takie czarne z wiśniamu??
bo my próbowaliśmy wszystkich ciast co tam mieli ale w większości nazywaliśmy je sobie po swojemu :)
super mają takie z orzechami ;)
a torta to weżmiemy truskawkowo jakiegoś .
chciałam każdy krążek inny ale Mamita stwierdziła że za dużo zamieszania się wprowadzi i stanęło na dwuch.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie taki czekoladowy ciemny ale mój nie ma wisienek :( ale normlanei powinien być z wiśniami :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Wszystkich,
Ja nie jestem z pruszcza ale poszukuję sali na wesele na której bede mogła miec własna kucharkę czy któraś mogłaby mi dac jakies namiary. Bardzo byłabym wdzięczna bo już trochę jestem zdesperowana...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do sali to nie wiem...

my poszliśmy do Wanta i degustowaliśmy co tam mają.
sama lubię piec, uwielbiam robić torty i nie mogłam znaleźć takiej cukierni za którą nie musiałabym się wstydzić...
z nich jestem zadowolona :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitusia - dostałam odpowiedź od Pani z allegro, że ma takie koperty!!! Jedna jedyna! :) Więc nie będę zawracać Tobie głowy, bo masz sporo pracy przy własnych przygotowaniach :) Ale pozwolę sobie pamiętać o Twoim talencie do wykonywania takich cudeniek :))



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki nie ma sprawy :))
Tez musimy sie wybrac do tej cukierni wkońcu cos tam pokosztowac, a dziś odbieramy obrączki jak zdarzymy oczywiscie :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam tam 3 razy i wiecej nie pojde !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej mnie będzie malować Pani Magda http://purchla.com/stylist-makeup-artist/contact.html
malowała na ślub moją znajomą - wyglądała bosko
jestem z Panią Magdą umówiona na 10 kwietnia na próbny makijaż - dam znać jak wyszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kogo obchodzą wasze śluby, piszcie o fryzjerach idiotki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej aga mam do ciebie pytanie skoro nie podobaly ci sie dwa czesania probne to czemu zaryzykowalas w dniu slubu???ja chyba nie mialabym odwagi!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak czytam twoje opinie -aga to mam wrazenie ze bylas w innych salonach.... ze p.agnieszka nie ma polotu ze p.magda obrazona....co ty w ogole piszesz...z tego co wiem to dziewczyny pracuja po15lat w swoich zawodach i sa dobre w tym co robia!!!!!!!!!!moze ty mialas gorszy dzien???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam calkowicie nie zgadzam sie z twoja opinia P Agnieszka bez polotu?? makijaz u niej byl naprawde super trzymal sie do rana naprawde jestem zadowolona ,a P Magda z salonu NICOLE naprawde wie co robi nikomu innemu nie oddala bym swoich wlosow !!!! Ps. obie Panie naprawde mile a kazdy ma prawo miec zly dzien
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejeczka:)

Właśnie się zalogowałam:)Stwierdziłam że warto podzielić się swoimi myślami,a mianowicie obawiam się czy dobrze wybrałam fryzjera:Nicole (p.Magdę) i makijaż u Agi?opinie nie są przychylne.
Sama nie wiem, co robić?Pozostały mi paznokietki i myślę o Gosi.

Wczoraj byliśmy na naukach i powiem że sympatycznie było:)Pozostały nam jeszcze 3 spotkania bo poradnictwo odbyliśmy wcześniej:)
Pozdrowionka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i jeszcze zapomniałam, ślub mamy w kościele Bł.Michała Kozala
27 czerwca, może któraś z Was ma również ten termin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też wczoraj byliśmy na naukach :) jeszcze 2 spotkania, czyli połowa drogi za nami ;) czy nauki odbywałaś w Kozalu czy też w Podwyższenia Krzyża?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nauki, tylko poradnictwo oczywiście... :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnictwo mieliśmy na Kozala:)Odbyliśmy je w sumie na dwóch spotkanach z p.Tomkiem o ile pamiętam:)Było sympatycznie:)
Widocznie nam się udało bo z opowiadań innych par(nie mieli poradnictwa u mnie w parafii) to różnie to bywa.
Ale trzeba być pozytywnie nastawionym:)

Czy wiesz coś może na temat fryzjera i kosmetyczki o których pisałam powyżej?Boję się że na zmianę będzie już za późno. A paznokietki gdzie robisz? pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też wybieramy się właśnie do Kozala na poradnictwo - dostaliśmy nr telefonu (wisi też na drzwiach kancelarii) - czy to do tego Pana? :) Pamiętam, że ksiądz mówił coś o 2 godzinach, ale albo ja źle zapamiętałam, albo on źle powiedział i chodziło o 2 spotkania :) To nie tak dużo, więc fajnie, zadzwonię i może za tydzień uda nam się już zacząć :)

Niestety nie powiem Ci nic na temat fryzjera i kosmetyczki, o których pytałaś, ja się czeszę u Pani Mirki w salonie Moda, a maluję u Pani Amelii w Make -up Studio. A na pazurki idę do Pani Gosi :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ile pamiętam jedno spotkanko trwa 2 godzinki:)Pan sympatyczny jak dla Nas, nawet nie czuliśmy że 2 godzinki tam siedzimy:)

Niedługo mam chrzcinki, bo zostaję Mamą Chrzestną,więc wykorzystam makijaż próbny i fryzurę:)wtedy zobaczę jak jest naprawdę buźka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super, trochę się stresowałam, bo nasłuchałam się opowiadań o tym jakie to spotkania na poradnictwie są straszne :)) Czy trzeba mieć ze sobą karteczkę na pieczątkę/podpisy, czy dostaniemy od tego Pana na miejscu? Spotkania są w środy tak? Gdzie się odbywają? :)

Ja z kolei mam komunię chrześniaczki w tym roku, tuż przed swoim ślubem... :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karteczki trzeba mieć ze sobą, na dole jest miejsce na pieczątki:)A my poradnictwo mieliśmy w biurze parafialnym:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie dostanę karteczki? :) i w jakich godzinach są te spotkania? w środy jeśli dobrze pamiętam? chciałam się dowiedzieć, ale niestety nikt cały dzień nie odbiera tego telefonu :(


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, chciałam jeszcze zapytać czy można sobie po prostu przyjść w środę do biura parafialnego na daną godzinę, czy należy się wcześniej umówić telefonicznie? o ile ktoś odbierze hehe :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obiecuję, że to już ostatnie pytanie hihi :) czy masz może namiary na tego pana Tomasza? ja się w końcu dodzwoniłam, ale odebrała jakaś Pani i powiedziała, że to komórka jej córki... :) więc mam namiar na panią, a nie na pana :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra, już wszystko wiem! :) umówiłam nas na przyszłą środę z Panem Tomaszem :)

dzięki za informacje :) pozdrawiam :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na stronie Kozala są.

a coś się płaci za te nauki??
2h?? ale żadnego kalendarzyka robić nie 3ba??
ja jeszcze nie wiem kto mi fryza zrobi... wiem że malować mnie będzie znajoma a paznokcie swoje chyba...tylko pomalować...

czekam na wieści z poradnictwa z Panem Tomkiem:)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kogo to obchodzi , idiotko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy któraś z Was spisywała już protokół w kościele Podwyższenia Krzyża Św? Nas to dzisiaj czeka i od wczoraj się dosyć mocno stresuję. Czy poza pytaniami z protokołu ksiądz pytał was o inne rzeczy?
Kolega narzeczonego, który brał ślub w tym kościele kilka m-cy temu mówił, że miał rozmowę z księdzem wikariuszem i później z proboszczem i że całość trwała ok. 1,5 godziny. Ksiądz pytał o różne szczegóły typu czy chodzą do kościoła, jak często się modlą, czy rano czy wieczorem, czy modlą się za siebie itd itp.
Mieszkam razem z narzeczonym, więc już przez to rozmowa będzie trudna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka ja włąsnei miałam zadać to samo pytanie, protoko bedziemy spisywać w piatek i juz dizs mam stresa w sumie nie wiem dlaczego ale te pytaia jakoś wydają mi się stresujace i troche za bardzo prywatne.
Napisze jak było koniecznie :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I po strachu :) Poszliśmy po mszy do ks.Michała tak jak się z nim wcześniej umówiliśmy. Najpierw spisał nasze dane z dowodów i adresy zameldowania i zamieszkania a później każde z nas osobno pytał o wszystko z protokołu. Dodatkowo pytał kiedy ostatni raz byliśmy u spowiedzi, jak często się modlimy i chodzimy do kościoła. Zajęło to w sumie około pół godziny.
Później poszliśmy do pani z poradnictwa rodzinnego (akurat tam była) i zaklepaliśmy terminy spotkań. Dosyć miała obłożone do maja, ale jakoś nas wcisnęła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh my też dziś spisaliśmy protokół...

i dzwoniłam do tego pana od nas... nic płacić nie 3ba... zobaczymy...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak Ci się udało umówić z księdzem Michałem? Bo ja też wolałabym z nim ten protokół zpisać , niż z Proboszczem. Dzwoniłaś czy umawiałaś się w biurze parafialnm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wąłsnie tez jestem ciekawa ja bym chiała zeby ślub dawała nam ksiądz wojtek kawczyński i tym samy chciałabyma by on z nami spisał ten protokólł ale nie wiem jak dokonac tego czynu???/


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podeszłam do ks. Michała po mszy w niedzielę i spytałam, czy mogę się umówić na spisanie protokołu. Powiedział, żebyśmy przyszli we wtorek po mszy do biura parafialnego.
Z tego co wiem w okolicach 2 maja miał mieć wolne, ale że dobrze się znają z moją mamą, to powiedział, że przyjedzie nam udzielić ślubu. Miło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleżanki podpowiedzcie, bo jestem zielona :) Nauki prawie za nami (zostało nam 1 spotkanie), poradnictwo też w najbliższym czasie załatwimy i co dalej? Co i gdzie należy załatwiać z formalności? Jestem z parafii Kozala, a ślub będzie w Mariackim. Kompletnie nie wiem za co należy się zabrać najpierw :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Caesariatus może to pomoże :) http://forum.trojmiasto.pl/Slub-w-innej-parafii-niz-nasza-t63611.html?hl=licencja#hl

Aa dziewczyny jak będziecie spisywać protokół u księdza Michała na Podw.Krzyża to pamiętajcie, żeby dał Wam karteczkę do spowiedzi. Nam zapomniał ;) Będę musiała się znowu do niego przejść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję, chętnie poczytam :)

forum mam rozwalone od wczoraj i nie mogę się po nim swobodnie poruszać, dzięki czemu nic nie mogę znaleźć =/


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Udało mi się dziś księdza Michała złapać i poprosić go o udzielenie nam ślubu:) No to teraz jeszcze protokół, nauki i poradnia...
Dziewczyny czy , któraś pytała się już księdza ile się płaci za ślub? Czy organiście też płaci się osobno? Orientujecie się?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kochane ile trwaja nauki ?
Ja dzwonie juz trzeci raz do kozala i proboszcz kaze nam przyjsc po 10 marca
dodam ze slub mam 30 maja ale potrzebuje tylko licencje
bo caly slub w innym kosciele
ile to trwa czy my w ogole zdarzymy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus byliście na poradnictwie?
i fajnie było?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wilczyca, pytałam tylko przy spisywaniu protokołu czy powinniśmy dać jakąś ofiarę na zapowiedzi (z tego co się orientowałam ta forum to przeciętnie 50-100 zł). Kazał nam przestać się wygłupiać, więc nie daliśmy nic. Pewnie później damy 'co łaska'.
Jeśli ksiądz nie powie, ile ta 'co łaska' mniej więcej wynosi to będę chciała się zamknąć w 500 zł (w tym pieniądze dla babek od strojenia kościoła, dla kościelnego/ministranta bo chyba też dostają i dla organisty).

Jak będzie z organistą to nie mam pojęcia. Prosiłam księdza, żeby wpisał w kalendarz, żeby u nas nie grał bo go po po prostu nie trawię. Byliśmy ostatnio u kolegi na ślubie i tak schrzanił marsz Mendelsona że nie da się opisać. Przy pieśni na wejście razem z narzeczonym dostaliśmy niekontrolowanego ataku śmiechu a o wykonaniu reszty pieśni już nie będę wspominać. Stypa nie wesele. I ten wiecznie przepity głos i brak rytmu... No po prostu nie mogę. Nie wiem, czy nie będziemy musieli zapłacić organiście za to, żeby nie grał i udostępnił instrument zespołowi, który będzie na naszym weselu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vanillka - nauk w Kozalu nie prowadzą, tam jest tylko poradnictwo. Nauki można odbyć w Kościele Podwyższenia Krzyża, są 4 spotkania.

Szklana Człowieczka - niestety nie dotarliśmy na poradnictwo w tym tygodniu :( Na 100% umawiamy się na przyszłą środę, wtedy opiszę swoje wrażenia :)

Nie wiem jak jest w kościołach w Pruszczu, ale w Bazylice Mariackiej osobno płaci się księdzu, osobno organiście...

Nadal nie mogę się połapać co teraz załatwiać :) Protokół, dokumenty z USC, licencja... co, gdzie, kiedy... za dużo tego :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, czy licencja to jest zgoda na zawarcie związku małżeńskiego w innej parafii?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba tak... w jednych wątkach to wyrażenie jest używane zamiennie, a w innych czytałam, że to 2 różne rzeczy i potrzebne jest albo to albo to... ale z tego, co kojarzę z rozmowy z księdzem to chyba jedno i to samo ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od kilku miesięcy należe do kościoła na Chopina, wcześniej całe życie na kozala, a ślub biore w Podwyższenia Krzyża.
Tak więc najpier poszłąm do Kozala (tam jest cała kartoteka) 2 x razy proboszcz nie miał czasu, a za 3 razem inny ksiądz(niestety nie wiem jak się nazywa) zapytal dlaczego chce w Podwyższenia?powiedziałam ,że zawsze marzyłam ze włąsnie tam wezmę ,a poza tym od kilku miesięcy mieszkam w tym rejonie.Ksiądz mi powiedział , że dla niego to nie jest wystarczający argument!! Ale gdy zajrzał do kartoteki okazało się, że (na szczęście) zostałam wykreślona już z Kozala(rodzice na kolędzie powiedzieli księdzu ,że się wyprowadziłam i mnie skreślił) Odesłał mnie więc do Parafii na Chopina, gdzie bardzo sympatyczny proboszcz bez problemu wypisał mi kwitek - nawet nie zaglądając do kartoteki , czy rzeczywiście jestem jego parafianką. Z kwitkiem poszłam do ks. Łady, który tylko na niego spojrzał i mi go oddał (nic nigdzie nie zanotował).
:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewzyny jutro spisuje protokó w Podwyższenia Krzyża i nie wiem czy wtedy księdzu daje się co łaska czy jak ??? Prosze odpowiedzcie :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to już się cieszę na spotkanie z księdzem w Kozalu... =/ Raz już podniósł mi ciśnienie...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i co dziewczyny nie wiecie kiedy daje sie kase ??


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie mam pojęcia :) nie wiem nawet w którym momencie przygotowań spisuje się protokół :) tak po prostu się idzie, czy po oddaniu jakiejś dokumentacji? :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Protokól spisujesz na 3 m-ce przed ślubem, trzeba się wcześniej umówić, ja pokazałam tylko tą "licencje" i zadnych dokumentów innych jeszcze nie dałam, może uda się zebrać coś do dnia spisania
(koło 13 marca).
Czy dowiadywałyście się jak to wygląda w urzędzie stanu cywilnego? Gdzie si eidzie , o co sie prosi i ile się za to płaci? dostaje się od ręki?czy trzeba jakieś dokumenty mieć dodatkowo ze sobą?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ahaa dzięki za informacje :) czyli najpierw lecę do Kozala po licencję vel pozwolenie, a potem do Mariackiego spisać protokół :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny protokół spisuje sie nie wcześniej niż 3 miesiące przed slubem, dziś byłam w USC i te dokumenty które oni ci wydadzą mają ważność 3 miesiecy, później z tymi dokumentami idzie sie do Koscola i spisuje sie protokół- a niby później dopiero na nauki poradnicto ja tak mam przynajmniej i to jest normlana kolej rzeczy. W pruszczu idziedcie do USC i tam wypaełniacie papierki wybieracie nazwisko i takie tam, musicie miec przy tym sktórcony akt urodzenia ze swoich urzedów które kosztuje 22 zl /szt, a ten cały papierek co dostajecie w USC kosztuje 85 chyba nie wiem dokładnie bo narzyczony płacił.
Ja dziś jestem umówiona z Ksiedzem w Podwyzszenia Krzyza tylko włansie nie wiem kiedy Ksiedzy daje sie kase- chyba po prostu sie go dizś zapytam jak to wyglada ze strony finansowej i juz :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj znać jaką sumę ostatecznie księdzu zapłaciłaś. Mam do Ciebie jeszcze pytanie, kto stroi Ci kościół i ilę Cię to kosztuje? Bo ja szukam kogoś kto by mi wystroił...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka na protokole nie było tak źle jak tu niektóre dzieczyny pisza:) Było nawet całkiem symapatyczie, spisywalismy protokól z Ks, W. Ukasińskim :) Zapisane mamy ze daje nam Ksiądz W. Kawczyński także też jest ok, zapłacilismy 300 zł księdzu i 50 zł na zapowiedzi do mojego koscioła. Teraz tylko nauki i poradnictwo i bedzie koniec :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus dobrze zroumiałam ze poradnictwo robicie w Kozalu i Pana Tomasza?? I jak było wporządku ???Wolałabymm ominąć mierzenia sobie temperatury. :) Jak masz do niego telefon to prosze podaj na meila czy tu :) aniteczka1@op.pl


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
niutusia ale te 350 to za udzielenie slubu rozumiem czy za spisanie protokolu ?
A jak my chcemy tylko protokol bo udziela slubu inny ksiadz?
To tez tyle zaplacimy Jak to jest??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitusia - tak :) Ale nie podzielę się opinią, bo jej jeszcze nie mam, zaczynamy dopiero w środę :) Telefon do Pana Tomasza: 504 603 918.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
vanilka ja nie mam pojęcia spytałam sie bezposrednio księdza ile się placi za ślub - to powiedzil ze to nie jest obowiązkowe i co laska - takze juz zapłacilismy za słub i wogole- powiedził tylko ze z organista musimy się dogadac bo on ma swoj cennik.
A tak to chyba co łaska daj, nie wiem 100 zł moze ???Sama nie wiem jak w takej sytualcji.
Dzięki za telefon do Pana Tomasz - chyba do niego zadzwonie bo w Podwyższenia słyszałam ze ta babka to taka sobie - a wolalabym nie mierzyć sobie temperatury czy cos takiego - jak bedziesz juz po poradnictwie i spotkaniu to koniecznie napisz :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno napiszę :) Podobno są 2 spotkania po 2 godz. i nie jest najgorzej, więc może Pan Tomasz pomija mierzenie temperatury i robienie wykresów :) Bo to by chyba więcej spotkań zajęło :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze mam nadzieje bo dla mnie to jakas paranoja


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus podasz mi namiary na tą babke co Tobie koperty robi??
bo się okazało że nasze też są niewymiarowe :(((

dzwoniłam do Pana Tomasza - mówi że nikogo do mierzenia nie będzie zmuszał...:)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mierzenie temperatury to paranoja? a dlaczego?
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szklana_człowieczka, koperty zamówiłam na Allegro u dziewczyny o nicku beti1269. na aukcji podaje wymiary kopert, które robi, ale nie sugeruj się tym, tylko poproś, by zrobiła rozmiar odpowiedni do Twoich zaproszeń - nie ma problemu by się z nią dogadać, a koperty wykonane naprawdę ładnie, starannie, nie widać, że są robione ręcznie, więc polecam :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monia pamiętaj Carmex ;) milo bylo Cie poznac :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nitusia, widziałam Cię dziś na zapowiedziach:D gratulacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amelia, pamiętam! :D Mi również było bardzo miło :) Cieszę się, że Cię "znalazłam" :)) Szkoda mi zmyć makijaż :D No ale jutro do pracy, więc trzeba będzie... :D


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety zmyc makijaz przed spaniem trzeba obowiazkowo :D najwazniesze ze jestes zadowolona :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niusia85 a gdzie mnie widziałas byłam spisywac protokół w piątek i wtedy ????


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gablotce wisisz ;) i tam Cię widziałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha no własnie sie zastanawiałam czy już wiśimy z narzyczonym hehehheeh :) jutro moje pierwsze nauki w podwyższenia krzyza :) zobaczymy jak będzie a i czekam na relacje z poradnitwa w Kozalu , najwyyżej tam sie wybierzemy jak bedzie spoko :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus super dzięki zaraz do niej napiszę:)

nusia85 nie mówię że głupota. tylko znam siebie...przy moim obecnym trybie życia i systematyczności naturalne metody nie wchodzą w grę...
wiem kiedy jestem płodna...
podziwiam wszystkich którzy mają na to czas. naprawdę.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z kwiaciarnią to trudno trafić.. zawsze zamawialiśmy kwiaty z kwiaciarni obok kościoła ( tej bliżej pruszcza) i zawsze byliśmy zadowoleni.
Niestety z wiązanką ślubną się nie popisali... nie dość, że bardzo drogo, to jeszcze kwiaty (różyczki) wyglądały jak z przed tygodnia, płatki poczerniałe, ozdoba zmęczona... a pani twierdziła, że zrobiła bukiet dzień wcześniej... może miała zły dzień ale szkoda, że wypadł akurat w dzień mojego ślubu...

a cukiernię Vant polecam! pycha :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma jutro poradnictwa w Kozalu, Pan Tomasz wyjechał =/ spotkanie będzie w środę za tydzień


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o cholipka szkoda :(((((( No troudno poczekam wtedy na opinie za tydzien i tak jeszcze jest troche czasu.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My dziś będziemy na poradnictwie w Podwyższenia Krzyża. Dam znać po wszystkim:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki super a nie wiem ile czasu godzine czy dwie trwa poradnictwo w Podwyższenia Krzyża
??


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy bardzo krótkie, ale zostaliśmy wyjątkowo potraktowani;)
ogólnie są to 3 spotkania po około 1,5 godziny(może mniej)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie tak sie pytam bo w Podwyższenia Krzyża jest o 18 poradnictwo a o 19 nauki i chiałam zobaczyć czy bysmy zdarzyli na to i na to jednego dnia- ale niestety się nie uda : (


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja myślę, że się da - może przesadziłam z tą długością spotkań. Sami chodziliśmy na nauki i na poradnictwo, jedne po drugich :) z tym, że jedno poradnictwo było chyba na 17:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku zamawiałam wiązankę w kwiaciarnii REO na ul. Kossaka w Pruszczu. Była prześliczna, bardzo profesjonalnie przygotowana i wyglądała tak jak na wybranej wcześniej fotografii. Wystrój samochodu także był bardzo ładny, w czasie jazdy nic nie odpadło. Zamawiałam tam również kwiaty dla rodziców, bukiecik dla świadkowej i butonierki! Gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cukiernia vant przereklamowana, a ceny jak z kosmosu......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczorajsze spotkanie z panią z poradnictwa rodzinnego (swoją drogą bardzo sympatyczną) miało trwać pół godziny, ale tak się rozkręciła że rozmawiała z nami godzinę. Zrobiła się dłuuga kolejka na korytarzu ;) Za tydzień mamy ostatnie spotkanie z jakąś inną panią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, przepraszam, ze tak z innej beczki ,ale mam nadzieje, ze ktoś mi pomoże, jako przyszłej zonie z Pruszcza Gdańskiego. Wesele zbliża się wielkimi krokami , a ja akurat straciłam prace :( Wydatków coraz więcej, a pieniędzy nie ma :(. Szef mi nie wypłacał prowizji i dal wypowiedzenie, bo się o zaległe pieniążki upomniałam. Szukam już od 4 miesięcy pracy. Jutro muszę się w Urzędzie Pracy zarejestrować jako bezrobotna. - Boże :(Jestem po studiach pedagogicznych a teraz robię podyplomowe na UG z marketingu i reklamy. W sumie zawsze pracowałam w biurze, w sekretariacie - świat papierków, i taka praca bardzo mi odpowiada. Jeśli któraś z Was słyszała możne o jakiejś ofercie to proszę o kontakt na maila iwonkape@wp.pl. Bede bardzo szczesliwa za jakikolwiek namiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja juz szukam pracy bardzo długo i nic takze nie pomoge :( Przykro mi.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka dziewczyny i jak przygotownia, ja dowiedziałam się od księdza ze tego samego dnia bierze slub wicederektor albo derektor własnie teraz niepamietam szkoły katolickiej, wiem za babka ma na nazwisko Pilecka, wchodze na strone tej szkoły a tam połowa kadry to Pileccy - szok i nie wiem teraz wicedyrektor to Anna Pilecka, natomiast derektor to Mariola Pilecka i bądz madry pisz wiersze :( A chodzi mi o dekroacje do kościoła bo my mamy na 16 a Pani Pilecka na 15 i by trzebabyło się ugadac.
caesariatus napisz jak było dzis na poradnictwie i ile trwalo mniej wiecej, a tak woógle mam pytanie czy poradnictwo jest indywidualne czy tak jak nauki jest mnustwo osób ??


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitusia napiszę, bo dzisiaj idziemy na 100% ;) Nie mam pojęcia czy to indywidualne spotkania, czy w większej grupie... Wczoraj zaliczyliśmy ostatnie nauki :) Na pierwszych naukach było 7 par, a wczoraj sala była zapełniona na maksa prawie :) W przyszłym tygodniu muszę się wybrać do Mariackiego i Kozala dowiedzieć się co, gdzie i jak załatwić i zakasać rękawy, bo już czas najwyższy


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wczoraj też byłam na naukach z tym ze pierwszy raz i byłam w szoku ze tyle osób , nomlanie tak mnie to zdziwiło :) Szok :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie spotkałyśmy się :) Też byłam w szoku, zwłaszcza, że na pierwszym spotkaniu było bardzo, bardzo kameralnie, a potem co spotkanie, to więcej osób, no a wczoraj to już ludzie z frekwencją przeszli samych siebie :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też byłam:) i też w ciężkim szoku byłam, jak te tłumy zobaczyłam:) tylko mi żal, że to już ostatnie :(
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze też dlatego ze wczoraj był pierwszy temat i chca jak by od poczatku do konca ciurkiem chodzić :)))


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no proszę, to na wczorajszych naukach spotkanie forumkowe było ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NO było bylo hehehehehhe :))))


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda tylko, że się nie rozpoznałyśmy hehe ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesteś taka szkolona, że chyba tylko starostą możesz zostac, po co komu tyle nauki......................................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A była któraś z Was wczoraj na poradnictwie na 17:30? My mieliśmy na 17:00 i mijaliśmy się z jakąś parą :)
Nitusia, na tablicy ogłoszeń napisana jest Anna P., więc na pewno o nią chodzi. Rocznik 1983 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nitusia25 znam Pania Pilecką tzn rodzice ją znają i babeczeka jest ok, myślę że w sprawie dekoracji się dogadacie.
Jest to kobieta z klasą jeżeli wiesz o co mi chodzi :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no faktycznie szkoda, że się nie poznałyśmy;)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O dziewczyny dzieki własnie nie wiedziałam jak ma na imie Pani Pilecja czy Mariola czy Anna, teraz to juz będzie łatwiej :)
Na poradnictwie ja nie byłam, a ty byłas na 17.30 w Podwyzszenia na poradnictwie bo mi sie wydawało ze jest na 18.00 i tak nawet na papierach mamy napisane. :)
No własnie szkoda ze się nie rozpoznaliśmy hehe :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak nas babeczka pół godziny wcześniej wcisnęła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus i jak było na poradnictwie ???????????????????????

A ile wogóle w Podwyższenia Krzyża trwa poradniwto ????chodzi mi czy pół godziny czy godzina czy jak :P)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasze dwa spotkania z poradnictwa powinny były trwać pół godziny (pierwsze spotkanie mieliśmy w Gdańsku w parafii św. Mikołaja przy okazji nauk przedmałżeńskich), ale pierwszych pani się rozkręciła że rozmawiała z nami godzinę, a na korytarzu ustawiła się kilometrowa kolejka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i poradnictwo mamy zaliczone :) całe zamknęło się na jednym, wczorajszym spotkaniu :) trwało trochę ponad godzinę, przesympatyczny Pan Tomasz opowiadał nam o różnicach w psychice kobiet i mężczyzn - bardzo życiowe :) było bardzo miło i wesoło :) spotkanie Pan Tomasz robi 1, bo jest bardzo mocno ograniczony czasowo, ale podkreślał, że jeśli ktoś ma ochotę na więcej spotkań, by np. dowiedzieć się czegoś o NPR - nie ma problemu, można się z nim umówić. poradnictwo nie jest indywidualne (o ile nie umówisz się indywidualnie), ale chociażby ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsc w biurze parafialnym (tam spotkania się odbywają) nie ma tłumów jak na naukach ostatnimi czasy :) razem z nami było wczoraj 5 par. Polecam :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DO MAKEUP STUDIO

Hej czy mogłabyś dać jakiś namiar na siebie np mejla, chciała bym zobaczyć jak malujesz mój adres anna_bednarczyk@op.pl
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka, www.makeup-studio.pl email: makeup-studio@wp.pl i telefon 502680915 pozdrawiam amelia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus dzięki za odpowiedz, napewno posaramy się do tego Pana dostac, zadzwnie do eigo w poniedizłek :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwoń w poniedziałek i się umów, a w środę jeszcze mu się przypomnij, bo Pan troszkę zakręcony jest ;) ale bardzo sympatyczny :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oki mam nadzieje że znajdzie dla nas mniejsce :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję ;)
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześc dziewczyny mam pytanko, piewrszy etap przygotowań za mną (foto, kamerzysta, sala, dj) kiedy zacząć poszukiwania sukni i zając się innymi rzeczami dzięki ;)
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli chodzi o suknie to prawie we wszytkich salonach czas oczekiwania to mniej wiecej 4 miesiące. Najlpeij isć po nowym roku w styczniu lutm kiedy nowa kolkcja wchodzi. A reszte to tak jak przypadnie :))


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć dziewczyny
Ja brałam ślub w czerwcu 2008r w kościele podwyższenia Krzyża. Ślubu udzielali mi dwaj księża: Wojtek a drugi to kuzyn męża. Polecam ks.Wojtka - wszystkim gościom podobało się jak poprowadził mszę.
Wszystkie kwiaty jak i strojenie samochodu zamawialiśmy w kwiaciarni koło kościoła ale w tej jakby dalszej od kościoła. Z czystym sumieniem mogę polecić tą kwiaciarnie ponieważ wszystkie kwiaty przetrwały cały weekend a nawet dłużej.
Jeśli chodzi o ciasta i tort to zamawialiśmy z cukierni na Rotmance (chyba też nazywa się Sowa ale nie jestem pewna). Polecam gorąco bo wszystkie były pyszne a ceny dostępne.
Makijaż, fryzurę i pazurki robiłam w Gdańsku więc nie potrafię nic polecić z Pruszcza.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze wiedzieć :) też liczę na tę kwiaciarnię ;) ile wcześniej pójść i zamówić bukiet i strojenie auta?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my byliśmy w kwiaciarni ok 2 miesiące przed terminem ślubu. Wiadomo że nie ustaliliśmy wszystkiego od razu ale zaklepaliśmy przynajmniej termin i dogodną dla nas godzinę na strojenie auta :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ku uzupełnieniu dodam, że w parafii Podwyższenia Krzyża jest dwóch księży Wojtków :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Ania za informację :) czyli niedługo powinnam się udać do kwiaciarni ;) zwłaszcza, że już wiem jaki chcę bukiet i jakie ustrojenie autka :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dzis dzwoniłam do Pana Tomka z poradnictwa i w srode o ile bedzie bo trzeba do niego jeszcze w srode zadzwnic to jestesmy umówini na 19.00


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak tak, Panu Tomaszowi trzeba się przypominać hihi ;)

ja z kolei dzwoniłam do Mariackiego, pani uświadomiła mnie, że nie potrzeba im nic innego poza licencją, czyli wszystkie możliwe dokumenty załatwiamy w Kozalu... ech mam nadzieję, że bardzo pod górkę nie będzie... a licencja to chyba całkiem nie mały wydatek? ile powinnam zapłacić w Kozalu za tę licencję i wszelakie formalności?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt faktem ze licencji nie musze mieć ale za wszytkie domumenty zapowiedzi itp wszytko daje się niby co łaska, ja dałam 300 zł księdzu, 50 u mnie na zapowiedzi , 50 u mojego narzyczonego i 100 bedzie pewnie organiscie dać.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yyyy a co to za licencja?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
licencję lub zgodę wymaga kościół, w którym chcesz wziąć ślub, aa do niego nie należysz, wtedy Twoja parafia wystawia właśnie licencję lub zgodę na ślub w innym kościele


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora

wypowiedź zmoderowana (Admin, 2009-03-18 10:44:40)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jakigo dj mozecie polecic z czystym sumieniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale dzieczyny dzis Proboszcz sobie pogawedził heheheh :)
A jutro poradnictwo w Kozzalu mam nadzieje ze pieczatki Pan Tomasz stawia :) Pozdrawiam Pruszczanki
Dj nie znam żadnego niestety.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy dj'a z Grabiny Zameczek - ale polecać nie będę, dopiero po weselu ;)

P.S. Nitusia - nasz proboszcz to jest gawędziarz jakich mało;)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalnie szok, ale nawet fajnie gadal jak na Proboszcza bo słyszałam różne opinie :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Tomasz stawia pieczątki jak najbardziej, nawet 3 na raz ;))


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i klapa Pan Tomasz dzis wyjechał i za tydzień może sie uda :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam dj z Pruszcza. Tomek ma na imie. grał u nas na weselu w Jakubie a pozniej u kuzynki w Jaworze. ceny ma przystepne, super dobrana muzyke , fajnie prowadzi konkursy.wczesniej bylimy u niego to pokazal nam film z wesele,fragmenty my bylismy bardzo zadowoleni!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o muzykę to mogę gorąco polecić zespół LEPSI. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i bawili się do rana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie do Forumek, które zamawiały tort weselny w Wancie.
Jak wygląda sprawa z płatnością?
Przy zamawianiu daliśmy zaliczkę i kaucję za stelaż, ale umknęło mi kiedy trzeba dopłacić resztę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Ani i jacka prosze o kontakt do tego dj bede bardzo wdzieczna Dakira@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Czy jest para ktora ma slub 18.04.2009??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W kosciele .Kozala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny mam do Was pytanie wyzej pisałam ze tego samego dnia ma slub Pani Wicederektor Anna Pilarska ktos tam pisała ze ja zna czy rodzice znaja a macie moze do niej numer telefonu przez przypadek. Bo chyba głupio tak zadzwonic na numer szkoy i poprosic w sprawie prywatnej Pania Anne . ???


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czemu nie? zadz i powiedz że masz w ten sam dzień slub i chcesz coś tam dogadać...

teraz idziesz do Pana Tomasza??


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może napisz do niej na naszej-klasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już byłam u Pani Anny, niestety nie ma jeszcze koncepcji co do dekoracji kościoła ale jak bedzie coś wiedziała no to zadzwoni :)
A co u Was dzieczyny słychac ???


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam was dziewczynay slub bire w maju bylam na czesaniu probnym w salonie nicole czesala mnie wlascicielka i z waszych opisow wynika ze to pani magda jestem bardzo zadowolona z jej uslug!nie wiem jeszcze gdzie bede sie malowac moze cos polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas przygotowania powolutku do przodu:) w środę odbieramy obrączki, już nie mogę się doczekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nas teraz czeka wizyta w ramach papierkologii w USC i u Kozala :) a dzisiaj chcemy skoczyć do kwiaciarni pogadać o bukiecie i strojeniu auta :) ale mam wrażenie, że jeszcze duuużo przed nami :)

p.s. jeśli chodzi o makijaż ja polecam Amelię :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus napisz prosze jak Ci poszło w USC i co trzeba było mieć ze sobą, ile się płaci i co jest potrzebne.
Ja zapisałam się na nauki dopiero na 9-10 maja, jeszcze nie mam podpisanego protokołu u księdza...ehhh a czas leci...
Drugi tydzień czekam na zaproszenia - szału dostaję!!:(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłam do Pani z USC w Pruszczu, powiedziała mi, że mam wziąć ze sobą chłopaka :) dowody osobiste i nasze odpisy aktów urodzenia (22 zł. kosztuje aktualny odpis, można wziąć oryginał jeśli jest w dobrym stanie), jako, że my bierzemy ślub w Gdańsku to poda nam nr konta USC w Gdańsku, by tam przelać 84 zł. (jak ślub jest w Pruszczu to płaci się chyba 80 zł.)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potem z tym wszystkim do księdza... + inne dokumenty i wtedy pewnie trzeba będzie się na spisanie protokołu umówić, my dodatkowo licencji... tu już jestem zakręcona i nie wiem co i jak :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja juz sprawy papiekowe mam za soba, a teraz przyszło mi jeszcze 13 kwietnia byc chrzestna a 9 chyba maja bodajże mojego narzyczonego brat ma komunie także nieźle przed samym ślubem chrzet i to jescze ja chrzestną no i komunia :)
Teraz jestem na etapie zastanawiania się co z tortem i musze sie na fryzure slubna umówić.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam was dziewczyny ciesze sie niesamowicie ze powstalo fakie forum....mam mnostwo pytan i nie mam sie do kogo z nimi zwrocic wiec bylabym wdzieczna za jakakolwiek pomoc za ktora z gory dziekuje:)a wiec slu bede miala w grudniu najprawdopodobniej w parafii podyzszenia krzyza sw. nie wiem od czego zaczac gdzie sukni szukac fryzjer makijaz zaproszenia itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj :) Zacznij od np. od sali, później orkiestra/DJ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sale zarezerwowalam pod lipami w tej nowej czesci dj-em bedzie chyba p.tomek ale gdzie suknia kiedy do kosciola???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zerknij tutaj
http://kobieta.gazeta.pl/slub/1,67306,5411057,Dobry_plan___podstawa_sukcesu.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka dziewczyny , ja wczoraj włąsnie zakończyłam nauki :) No i dziś wkońcu jestesmy na 100% umówieni z P.Tomaszem z poradnictwa.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja zaraz lecę do USC po świstek, że możemy się pobrać w świetle prawa ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc dziewczyny co u Was?? jak przygotowania??? nic ostatnio nie piszecie az dziwnie :P :) pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A sama nie wiem czemu nasz watek sie oddalił od pierwszych stron.
U Nas przygotowania dalej trwają w sobote idziemy na sale ustalić menu i dekoracje i sama nie wiem co jeszcze.
Słuchajcie a co z dekoracją w Podwyższenia Krzyza słyszłam ze Proboszcz nie zgadza się na firmy dekoratorskie ??? Jak to jest ??? Mówiła mi to babka z kawiacirni tej bliżej Kościoła :(
Teraz jestem na etapie wyboru tortu musze pojechac do Want i zobaczyc co oni Nam zaproponują. :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam slub w Podwyzszenia Krzyza i tez chcialam ustroic kosciol ale tak sobie mysle ze ten koscol jet tak ladny ze chyba duzo w nim nie trzeba sroic mysle ze tylko bede miala kwiaty przy kleczniku i tyle ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny!

Mam do Was pytanko. Czy ma któraś z Was ślub 11 lipca 2009 w kościele Kozala? Chodzi mi o udekorowanie kościoła.
Czekam na info na mailu - krokusa@poczta.onet.pl

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy Proboszcz się nie zgadza - tego nie wiem. Nam będą dekorować kościół (Podwyższenia Krzyża) panie ze wspólnoty modlitewnej. Podobno stroją ładnie, więc zdaję się na nie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o dekorowanie kościoła Podwyższenia Krzyża to u nas zajmowała się tym pani która zawsze dekoruje kościół na różne uroczystości. Kontakt do niej mieliśmy od księdza. Dekoracja była z żywych kwiatów, był bardzo duży bukiet przed ołtarzem (na tych "schodkach"), "na stole" był mały a za plecami księdza średni. Jeszcze jeden duży bukiet był koło chrzcielnicy. Ławki przystrojone były wzdłuż przejścia od drzwi do ołtarza.
Nie wiem jak to jest jeśli ktoś chce żeby kościół dekorowała firma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sunrise a ile placicie i jak to zalatwilas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sunrise a ile placicie i jak to zalatwilas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka. wiadomo ze proboszcz chce dac zarobic swoim :D :) ale mysle ze warto znim negocjowac w koncu ksiadz to tez czlowiek :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie jak to jest i własnie ile się płaci wtedy za taką dekoracje.
To nie jest tak ze ja chce zeby firma nam dekorowała, tylko rozmawiałam z Babką z kwiaciarni i ona tak mówiła. Ja chce żeby ta kwiaciarnia wykonała jakąś dekoracje, tylko ona mówiła ze kwiaty robią i kokarki na ławki ale tego nie montują- dlatego tak mnie to zainteresowało.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie ustrojenie ławki wyglądało tak
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naoomi załatwiła to moja mama, bo te panie to jej koleżanki. Nie wiem jeszcze ile nas skasują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jestem tu nowa, dopiero się zarejestrowałam, ale zaglądam do Was od jakiegoś czasu... Szukam sprawdzonego i dobrego zespołu lub dj na wesele z naszych okolic tj. Pruszcz i okolice lub Gdańsk. Polecacie kogoś? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę polecić zespół LEPSI - rewelacyjnie bawiłam się przy ich muzyce i wszyscy goście (ci młodsi i ci starsi) też byli zachwyceni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z naszych okolic będę miała zespół Haker, ale z czystym sumieniem polecę dopiero po naszym ślubie ;) Widziałam ich na kilku płytach, i zapowiada się bardzo dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zespół CZARNE KAPELUSZE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczynki może ktoś ma kontakt do krawcowych które szyją suknie w pruszczu? wiem że jest kilka dobrych ale nie mam kontaktu, np jedna mieszka gdzieś w bloku za urzędem miasta podobno super szyje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ah i czy ktoś się orientuje jakie są ceny tortów w cukierni want?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zespół Wito Band graja na żywo bez dyskietek i robią to naprawde profesjonalnie. www.witoband.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny kto ślubuje ze mną 7.08.2010 na Kozala ;) ????
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam wątek dla pań z pruszcza ;)
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny!

Ja ślubuje 5 sierpnia 2010 roku
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny :)

Miło jest czytać o waszych przygotowaniach do tak wyjątkowego pięknego dnia ,który zotaje w pamięci na całe życie :)

Mój slub odbył sie w 2006 roku w kośiele Bł.Michała Kozala......troche czasu już mineło :).
Od dnia ślubu zajmuję sie dekoracja kościoła,sal ,aut itp...Jeśli jesteście zainteresowane wystrojem piszcie a prześle zinteresowanym fotki.
taniedekoracje@wp.pl
iswiecka@wp.pl

Cukiernie Vant - polecam !!!
co do fryzjera nie mam pojecia ,ja mialam znajoma ze swojego rodzinnego miasta :)
pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze ktoś bierze ślub w kościele na Chopina??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jest ktoś kto ślubuje 19.06.2010 w Podwyższenia Krzyża Św?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikogo nie ma? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja biorę ślub w kościele na Chopina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miska a kiedy?? i z jakim księdzem rozmawiałaś w sprawie ślubu na Chopina??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miska Ty tez 19 czerwca? a będzie Ci przygrywała organistka z Chopina? czy inną bierzesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja 12 czerwca a jeszcze z organistka nie rozmawiałam ale chyba ta co zawsze tam gra u siostry ładnie grała na ślubie a w sprawach formalnych rozmawiałam z proboszczem bo on w parafii się zajmuje ślubami i calą dokumentacją wiec z nim się wszystko załatwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie kolezanki! Ja brałam slub w tamtym roku, ale również moge się podzielić swoimi doswiadczeniami. Cukiernie Vant polecam w 100%, fantastyczny bukiecik zrobiła mi Pani Edytka z Gałczynskiego, śliczny makijaż robiła mi Pani Bogusia (nie ma salonu,jeździ do klientki), a pazurki Pani..... Nie chce pisać nazwiska ale byłam bardzo niezadowolona. Być może dlatego, że jestem bardzo wymagająca co do paznokci, szczególnie do frencha i rzadko kto mi dogodzi. Dopiero jakiś czas temu znalazłam osobę (z Gdańska), która umie zrobić paznokcie naprawdę perfekcyjnie. Szkoda że jestem już po ślubie, bo widzę że na wielu zdjęciach paznokcie są widoczne.
Powodzenia!
Aha! Znam super makijażystkę, ale niestety też z Gdańska (Pani Ania - Atelier).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czytam sobie o Panu Tomaszu i mam do Was pytanie - może ktoś się ostał z osób, które u niego były:)

czy Pan Tomasz nadal prowadzi poradnię i ile kosztuje takie spotkanie? jak zrozumiałam, na spotkaniu jest kilka par, tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spotkania u Pana Tomasza nie są odpłatne :) ile par się w danym dniu zbierze - tyle uczestniczy w spotkaniu :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziękuję za informację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma za co :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.kozal.pl/?Ogłoszenia_parafialne:Poradnictwo_Rodzinne
widzę, że zmienił się numer telefonu - dzwonię po 19-ej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś bierze ślub parafii na Chopina??? :)
5 czerwca??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby co, to dzwoniłam - pan wydał się bardzo pozytywny ;) spotkania może zaczną się już za tydzień, ale że mam urodziny wtedy, to jednak idziemy dopiero w marcu. Może zbierze się kilka par :) Fajnie, że powstał ten wątek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Wszystkich
Czy jest na forum ktoś kto bierze ślub tylko w USC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie jestem z Pruszcza, ale wybieram się tam na "podbój" salonów z sukniami, możecie mi coś o First Lady napisać? tzn czy mają większe rozmiary czy tylko 36/38?
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Zamówiłam sobie suknie w tym właśnie salonie i jak najbardziej go polecam. Właścicielka bardzo sympatyczna, potrafi doradzić. A jśli chodzi o rozmiary sukni to 40 tez się chyba znajdą. Ja w każdym bądź razie nosze właśnie 40 a zmieściłam sie w suknie o rozm.38...każda firma robi trochę inaczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w głowie siedzi mi jedna sukienka z First Lady, ohhh chyba idę zamówić,
obsługa super polecam ;)
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowałam w First Lady butki ślubne i oddawałam suknię do czyszczenia - obsługa rewelacyjna, Pani jest przemiła, polecam ten salon :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam super kosmetyczki z pruszcza kogo polecacie, interesuje mnie salon oferujący m.in kawitację
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam salon AGA


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka a czy w salonie aga oferują kawitację?
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ktos był może w nowym salonie fryzjerskim w tym mini centrum handlowym przy kossaka???
image
7 sierpnia 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneczka nie wiem, nigdy o to nie pytałam :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
First lady ok, miła obsługa ale polecam Outlet EXclusive, suknie zdecydowanie tańsze, większy wybór i przemiła i profesjonalna obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkie Pruszczanki a szczególnie przyszłe Żony Pruszczanki.
Zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami i moją ofertą.
Gwarantuję profesjonalizm i orginalność , w sumie za niedużą kasę.
www.fokus.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM, SZUKAM KAMERZYSTĘ, FOROGRAFA ORAZ DJ NA WESELE 18.06.2011 INFORMACJĘ PROSZE NA MAILA madzia2708@wp.pl , JEŚLI ZNACIE KOGOS GODNEGO POLECENIA RÓWNIEŻ PISZCIE NA PODANY WYŻEJ ADRES DZIEKUJE :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam cukierni Want w Pruszczu,zamówiłam tort na urodziny ,byłam przerazona jego wykonczeniem,jak można odciąć połowę ciasta i zakleic nadrukiem.Jednym słowem tort był nieskonczony,jakaś masakra.Jeszcze jedno co punkt,to inna informacja,są strasznie drodzy,przy odbiorze ciasta liczą więcej niż mają w cenniku,oszustwo w bialy dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fryzjer na deptaku, zgłupiałaś kobieto, to dobre dla facetów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry