NIE MA NIE

Seksuolodzy Psycholodzy

Gdańsk, Antoniego Lendziona 3A/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca, bardzo profesjonalnie podejście do drugiego człowiek,...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam miejsce i cały zespół. Przyjemne wnętrza, miła atmosfera. Poczułam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

M.K. - opinia wątek zamknięty Moja córka wraca do normalnego życia dzięki terapii u pani Klaudii Koźlak....
~M.K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Magda i Kasia - moje mistrzynie i ratowniczki w trudnych momentach. Dziękuję...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Anna B. - opinia wątek zamknięty Świetny i profesjonalny zespół, znakomite podejście do człowieka. Dziękuję za...
~Anna B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Jarek - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, fajne miejsce. Pani Klaudia robi super robotę w terapii...
~Jarek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Anonim - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. :) nie chce pisać nic więcej ale musi tu być przynajmniej 30...
~Anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Katarzyna S. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam to miejsce- ciepłe, "z duszą". Pani przez telefon...
~Katarzyna S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Ania L. - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Pani Magdę. Bardzo miła i otwarta osoba która pomoże...
~Ania L.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry