Terapia Malucha

Psycholodzy dziecięcy Logopedzi

Gdynia, Świętojańska 47/1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - opinia Polecam. Niesamowite podejście do dziecka i rodzica. Wielkie wsparcie
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Maria - opinia Bardzo cieszymy się, że trafiliśmy do gabinetu terapia malucha. bardzo...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2022

K-Asia - opinia Polecam każdemu z czystym sumieniem! Tak zaangażowanej i kompetentnej osoby...
~K-Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2022

Warto! wątek zamknięty Do Pani Ani trafiliśmy z córeczką żeby dać Małej impuls do ćwiczeń mowy - w...
~tata swojej córeczki
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

bardzo polecam :) wątek zamknięty Skorzystałam z konsultacji online zgłaszając się z problemami histerii...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Polecam Panią psycholog wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę potwierdzić pozytywne opinie. Długo szukałam...
~Daria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

3 x P - Profesjonalny, przesympatyczny psycholog :) wątek zamknięty Na Panią Anię trafiliśmy po kilku rozczarowujących spotkaniach z inną panią...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

2latek z napadami lekowymi wątek zamknięty Noj 2 letni syn miał napady lękowe zwłaszcza jak ktoś z dorosłych opuszczał...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Z Panią Anią skontaktowałam się, gdy otrzymałam niepokojące informacje o...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Nieopisana pomoc wątek zamknięty Pani Ania jest wspanialym psychologiem, zawsze udzieli rady I sluzy pomoca...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Super Pani psycholog wątek zamknięty Mogę wszystkim polecić Panią psycholog Annę Kańciurzewską. Jest ona...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Dziękujemy za pomoc ! wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Dorotę i Terapię Malucha, Bartuś w szybkim...
~Joanna L
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Polecam!! wątek zamknięty Zuza uwielbia spotykać się z Panią Anią, która właściwie podchodzi do dzieci...
~Ewa O
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Polecam wszystkim Rodzicom wątek zamknięty Pragnę polecić terapię z Panią Anią nie tylko rodzicom dzieci chorych, ale...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

dobry terapeuta wątek zamknięty Pani Ania pracowała z naszym autystycznym synem zaledwie kilka miesięcy....
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam spotkania z Panią Anna , która rozwiała nasze wątpliwości....
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Pani Ania to psycholog i terapeuta z powołania. Rzeczowa, kompetentna oraz...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Godna polecenia wątek zamknięty Mój syn uczęszcza do Pani Ani od 2 lat.Zajęcia z panią Anią wyprowadziły...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Pani Ania, to bardzo ciepła, wrażliwa psycholog, która potrafiła swoim...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Pani Ania prowadzi zajęcia w OREW z moim dzieckiem (autyzm atypowy) od 2 lat....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry