Widok

Psycholog dzieciecy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Poszukuje godnego polecenia psychologa dzieciecego. Mam problem z 2,5 rocznym synkiem - sam sie bije, krzyczy gdy cos nie jest po jego mysli. Prosze o pomoc. Mielismy juz pare wizyt u psychologów ale żadne nie daly rezultatu i niczego nie zdiagnozowano. Prosze o pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może zmieńcie mu rodziców?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

dr Magdalena Giers
http://centrumteraz.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Może to przejściowe? Dzieci w tym wieku mają różne pomysły a autorka od razu psycholog.... może na srebrzysko pojedźcie?
......
Daj sobie spokój i więcej cierpliwość do dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A masz dokładnie takie samo dziecko z tym wieku? Ludzie kobieta pyta o polecenie psychologa a nie o rady. Ja sama niedawno zastanawiałam sie nad taka wizyta bo moj 3 latek daje nam w kość i chciałam podpytać o kilka rzeczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a może któraś z poradni pedagogiczno-psychologicznej? Syn też miewał ciężkie okresy, bił nas, ciągnął za włosy itd. byliśmy u dwóch, czy trzech psychologów i też nic to nie dało... Na szczęście dobra znajoma pracuje w jednej z poradni (http://www.oditis.pl) i to właśnie jej rady okazały się najlepsze. Przede wszystkim spokój, wiem, łatwo się pisze, ale to na prawdę działa cuda. Powodzenia!
ps: nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Matka zignorowałaby dziecko, które np. w szkole zachowywałoby się tak samo - źle, ale uwaga.. Mama martwi się o dziecku - też źle..? serio?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mojemu dziecku pomogła w nauce czytania i nauce koncentracji Pani Iza z Evolutio (evolutio.com.pl). Świetna specjalistka z indywidualnym podejściem do dziecka i próbują szukania dla niego możliwie najlepszej propozycji jeśli chodzi o pomoc. Super, polecam wszystkim, którzy o rozwój swojego dziecka będą chcieli zadbać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

Małe mieszkanko jak sobie radzicie!! :) (116 odpowiedzi)

Troszkę inny wątek mam nadzieje że znajdą się też rodzinki które mieszkają w 1 pokojowym...

do góry