Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czesław Kozłowski - ocena nowy temat Byłem mile zaskoczony obsługą podczas mojej wizyty w Serwisie Samsung w...
~Czesław Kozłowski
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 marca 2024

Joko - ocena Fantastyczna obsługa. Pani bardzo miła i spokojnie tłumacząca jak poradzić...
~Joko
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 lutego 2024

Alicja - ocena Profesjonalizm. Bardzo miły Pan pomógł mi w "zapanowaniu" nad moją nową...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

andsad - opinia OK. szybko, profesjonalnie, polecam.
~andsad
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Adam - opinia Bardzo miła i fachowa obsługa. Posiadałem wyłamany przycisk przy telefonie....
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Remigiusz - opinia Bardzo serdecznie dziękuję za usilne próby wymiany akumulatora w telefonie....
~Remigiusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

Zdzisław - opinia serwis załatwił usterkę mojego S22FE od ręki, uprzejmie w pełni...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

darek - opinia wątek zamknięty trzy tygodnie czekam na wymiane ekranu
~darek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Greta Georgievska - opinia wątek zamknięty Witam mialam problem z telefonem samsung kakis wirus wkradl mi sie do...
~Greta Georgievska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 grudnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Witam, chciałabym podzielić się z mają opinią o punkcie Servisu Samsung w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 czerwca 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Naprawa gwarancyjna mojego Samsunga S10 została ogarnięta w ciągu dwóch dni....
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Artur - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa Polecam w razie problemu i nie tylko
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Zbyszek - opinia wątek zamknięty bardzo szybka i sprawna usługa czyszczenia głośnika . Polecam
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

AGATA - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna, miła obsługa
~AGATA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

naprawa gwarancyjna telefonu Samsung wątek zamknięty Oddałem do naprawy gwarancyjnej telefon żony Samsung Galaxy S8, naprawa...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Zdecydowanie polecam serwis !! wątek zamknięty Miałam w telefonie uszkodzoną baterię i kamerę. Za pośrednictwem Orange...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Wymiana baterii w tablet Samsung Galaxy Tab 3 10.1 wątek zamknięty Panienka przyjmująca zlecenia uprzejmie poinformowała, ze punkt naprawia...
~Franko Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Konkretnie, szybko i fachowo! wątek zamknięty Polecam serwis, bardzo fachowo przeprowadzona naprawa telefonu. Rozmowa z...
~Paweł P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Rzetelny serwis, ekspresowa naprawa wątek zamknięty Po nieszczęśliwym upadku mój Samsung trafił do serwisu w celu wymiany...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

TRAGEDIA!!!!! wątek zamknięty szanowni Państwo, półtora miesiąca temu przekazałam Państwu tel do naprawy...
~JA
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry