Widok

Punkt opieki SMERFIKOWA CHATKA Oliwa OPINIE

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam szukam opinii o Smerfikowej Chatce,w internecie praktycznie nic nie znalazłam. Ze strony i z rozmowy z Panią z tego miejsca wynika, że jest całkiem niezłe.
Czy ktoś może coś o nim słyszał??
Czyjeś dziecko może tam uczęszcza?
Będę baaaardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest kilka wątków o tym punkcie opieki, jeden m.in. założony przeze mnie http://forum.trojmiasto.pl/Jaki-zlobekpunkt-opieki-mozecie-polecic-na-trasie-Oliwa-Jelitkowo-t289768,1,160.html (nie wiem czy już czytałaś).
http://forum.trojmiasto.pl/?act=search&ss=smerfikowa+chatka&sort=1&c=1&k=160
Nasze dziecko co prawda jeszcze tam nie chodzi ale będzie chodziło od września. Nie dawno byliśmy tam ponownie i zdecydowaliśmy się zapisać tam małą. Rozmawialiśmy z Panią i wszystkie nasze wątpliwości rozstały rozwiane. Wiem że nie ma idealnego miejsca ale wydaje mi się że tam mała będzie się dobrze czuła. Z reszta już nie chciała stamtąd wyjść i całkiem zapomniała o nas pomimo że jest szczególnie na początku bardzo nieśmiała i bardzo przywiązana do mnie, bo ciągle i wszędzie tylko z mamą.

A w jakim wieku masz dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak by poszła to będzie miała 7msc. więc malutka. Przekonuje mnie to w tym punkcie, że są małe grupy (10 osobowe i na nie są 2 panie). W większości takich miejsc są większe grupy i też 2 góra 3 panie. Jutro mąż się tam wybiera, popytać konkretnie, popatrzeć po kątach itp.:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj znać jak tam spostrzeżenia Twojego męża :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No więc wszystko wygląda bardzo dobrze:) Ola zapisana i będzie tam chodzić. Najfajniejsze jest to, że są małe grupy. Dzieci "starsze" oddzielnie od maluszków. Maluchy są na górze, reszta na dole. Pokój zabaw i sypialny oddzielnie. Czysto, panie sympatyczne, jeśli wyjeżdża się na urlop i jak się wystarczająco szybko poinformuje to odliczają dni w których dziecka nie ma...a to się bardzo rzadko zdarza z tego się orientuję. Na początku lipca zaprowadzę ją tam ze 3 razy na 2-3h, żeby poznała nowe miejsce i jestem dobrej myśli:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moj syn tam chodzil, zanim nie dostał sie do państwowego w zeszłym roku. Ogólnie ok, szczegolnie jak jest cieplo, bo duzo czasu spedzają w ogrodzie. Mi jedynie przeszkadzało usypianie dzieci byle gdzie: na hustawce, lezaczku itp ;) poza tym syn był bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
teraz dzieci zasypiaja juz tylko w lozeczkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój synek chodzi tam od 3 dni i jestem bardzo zadowolona, szybko sie zaklimatyzował :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twój synek ma 7msc? jeśli tak to czy zaprowadziłaś Go jakoś wcześniej, żeby poznał otoczenie? Nie ma problemu z zasypianiem w obcym miejscu i z obcymi osobami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I na ile godz. Go tam zostawiasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mala tam chodzila, genralnie ok, ale dużo chorowała i zabraliśmy ją do niani, pozniej wrocila do zlobka ale juz blizej domu
polecam - http://www.klubwgroszki.pl/
duzo mniej dzieci jest, mala juz nie choruje, pani organizuje teatrzyki, atmosfera bardzo domowa, jest ogród, dużo zabawek, nasza mala nie chce stamtąd wracac :) aha nauczyla się tam duzo piosenek, wierszyków, w czwartki sa zajecia z tańca.
smerfikowa chatka kojarzy mi się bardziej z "przechowalnią" dzieci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
pierwszego dnia zostałam z mężem jakieś 3 godz później go zostawiliśmy na nast 3 nie spał ale ładnie zjadł obiadek. następne dni już został sam wszystko jadł spał od godzinki do dwóch. ładnie się bawił jak było ładnie to byli w ogródku. Patryk ma rok i 7miesiecy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
smerfikowa chatka napewno nie jest przechowalnia dzieci.
W tygodniu są organizowane zajecia plastyczne , gimnastyka, ruchowe zabawy na ogrodzie.
Dziecko wraca do domu zadbane,czyste,nakarmione i zadowolone.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy moglabym poprosic o jakies swieze opinie o tym zlobku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodzi tam od wrzesnia i jesteśmy bardzo zadowolone.
Co chciałabys wiedzieć? I ile ma Twoje dziecko, bo moja mała chodzi do tej starszej grupy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, moja chodzi tam od dwóch tygodni, jest w grupie młodszych. Póki co jestem bardzo zadowolona, młoda wygląda ze szybko się zaaklimatyzowała, bo od wejscia zaczyna się usmiechac i gaworzyć:) chociaż ona to raczej nalezy do tych odwaznych dzieci :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
cieszą mnie Wasze pozytywy:) a, tak ogolnie chcialam wiedziec czy rodzice sa zadowoleni z wyboru tego zlobka - wiadomo ze łączy sie to głównie z usmiechem dziecka przy wejsciu i dobrym wrazeniu opiekunek:) a co sie dzieje w srodku, czy są przeprowadzane zajęcia, ladnie jedzony obiadek to i tak nikt sie nie dowie :) chyba ze starszak opowie. dzieki, jestem dobrej mysli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córcia za 3 miesiące kończy 3 latka i jest bardzo rozgadana, więc co dziennie zdaje mi relacje co było na obiad, z kim się bawiła, co zjadła a co nie, kto broił itp :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, czy dzieci wychodzą na dwór również jesienią i zimą czy tylko wiosną i latem do ogrodu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wychodzili na spacery do tego parku koło działek. No chyba że był duży mróz albo bardzo wiało to nie szły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli ktos szuka najswiezszych informacji to prosze pytac , moj syn chodzil tam jeszcze do niedawna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek ma niecałe pół roku i idzie tam od września. Mam wątpliwości co do opieki. Czy dzieci są zadbane i czy rzeczywiście opiekunki się nimi dobrze zajmują. Słyszałam różne opinie na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile wynosi dniówka za wyżywienie?nie podają na stronce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

mój Syn chodził tam rok temu. Powiem tak- krzywda się tam dziecku stać nie powinna ale mam wrażenie, że była to raczej przechowalnia. Dość uboga oferta rozrywkowo-edukacyjna. W porównaniu z państwowym przedszkolem- żadna.
Zaznaczam tylko, że to było rok temu- być może coś się zmieniło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, ja szukam bo nie wiem czy zapisac Coreczke, bardzo prosze o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

podbijam temat, czy rodzice dzieci, które tam uczęszczają mogłyby podzielić się najświeższymi informacjami nt Smerfikowej Chatki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W chwili obecnej codziennie sa zajecia dodatkowe, rytmika,zajecia tanecNe,angielski,logopedia,zajecia przyrodnicze. Wszystko w cenie. Dzieco moje chodI drugi rok po co te bzdury wypisujecie? Wszysrko w cenie podstawowej. Do tego teatrzyki-firmy zewnetrzne i inne zajecia dod. rozwijajace wiedze o kreatywnosc. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najgorsze miejsce jakie może być to Smerfikowa Chatka Pani Magda klombrna arogancka i beszczelna oczywiście na pierwszy raz robią wrażenie bardzo miłych a ta ugóry z maluchami stara okularnica wogóle nie umie zajmować się dziećmi . Wiele moich znajomych mnie ostrzegało a myśmy z mężem nie posłuchali . Dziecko nasze trafiło do psychologa było bardzo znerwicowane . PRZESTROGA DLA RODZICÓW . Jeżeli zależy ci na dobru dziecka i na dobrej opiece to nigdy nie dawaj do SMERFIKOWEJ CHATKI !!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Apeluje do rodziców nie dawajcie do tego miejsca Smerfikowa Chatka to przechowalnia dziecko odpazone brudne zapłakana a panie aroganckie to tak jak pisze Pani Zuza wszystko się zgadza . TRAGICZNE MIEJSCE
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
A Zuza siedzi obok czy jak że ma takie samo IP?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Mój syn chodzi tam od czerwca i jesteśmy zadowoleni z przedszkola. Zarówno Pani Dyrektor jak i Panie opiekujace sie dziećmi są bardzo otwarte na rozmowy z rodzicami, wykazują zainteresowanie za każdym razem jak odbieram czy zaprowadzam syna. Często widzę jak bawią sie z dziećmi- wszystko wyglada bardzo wiarygodnie-nie sztucznie. Proponuje wszystkim rodzicom skontaktować sie z Paniami, porozmawiać a same będziecie czuły czy to jest to. Jest to drugie przedszkole i pierwszy raz widzę żeby Panie tak dbały o czystość ubranka-zawsze zmieniają jak tylko jest potrzeba ( we wcześniejszym przedszkolu syn zawsze wychodził cały wybrudzony :). Dziwie sie powyższym opiniom. Z drugiej strony łatwo obrażać czyjąś prace w internecie. Pracę bardzo wymagającą i trudna bo wszyscy wiemy jakie potrafią być dzieci...jak najbardziej bronię to przedszkole i cieszę sie że moje dziecko tam trafiło. A ludzie są tylko ludźmi i każdy ma czasami gorszy dzień, ale z arogancja w stosunku do mnie czy do innych osób przebywających w przedszkolu sie nie spotkałam... Pozdrawiam wszystkich rodziców i panie opiekunki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, Mój synek chodzi do Smerfikowej Chatki od listopada i jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki. Na początku trudno było się z nim rozstać, polało sie trochę lez, ale teraz Marcelek chodzi chętnie i z uśmiechem na buzi :). Bardzo fajne miejsce dla maluszka.Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo Proszę o aktualne opinie i czy ktoś wie ile wynosi stawka żywieniowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stawka żywieniowa 8 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy może ktoś napisać jakieś świeże opinie? Interesuje mnie szczególnie grupa żłobkowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Panią czy udało się Pani coś dowiedzieć na temat tego żłobka? również jestem nim zainteresowana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chciałabym odświeżyć temat - czy mógłby ktoś napisać aktualne opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś cos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również chciałabym uzyskać świeże opinie nt żłobka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja daje dziecko od listopada i tez chetnie wyslucham opinii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogę prosić o jakieś świeże opinie? Również jestem zainteresowana tym żłobkiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posyłamy dwuletniego synka za parę dni. Dam znać. Pani brzmi na bardzo sympatyczną, także jesteśmy pozytywnie nastawieni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jedno z najlepszych punktów przedszkolnych. Przemiła rodzinna atmosfera. Do dzieci podchodzi się indywidualnie. Jest czysto, zadbanie. Bardzo ciekawe i różnorodne zajęcia dodatkowe. Festyny rodzinne. Moje dziecko nigdy nie przynosiło tak dużo prac plastycznych jak stąd ;) Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

do góry