Widok

Pytania dotyczące aktualizacji zestawu wskaźników GMC Sierra 1500 WT 2009

Hej, zastanawiałem się, czy ktoś z was mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań. Właśnie odziedziczyłem tę ciężarówkę i kocham ją, ale przyszedł z podstawowym zestawem wskaźników. Oznacza to, że nie mam wskaźników ciśnienia oleju ani napięcia akumulatora i naprawdę ich potrzebuję. Mam jednak kilka pytań:

Czy powinienem oczekiwać, że będę w stanie po prostu kupić i podłączyć klaster wyższego poziomu do ciężarówki i rozpoznać prawidłowe dane wejściowe dla brakujących wskaźników?

Czy ktoś tutaj wie, jak działa manometr w Sierra/Silverado tego rocznika? Moje zainteresowanie gwałtownie spadnie, jeśli po prostu ustali na 40PSI, niezależnie od faktycznego stanu, ale widziałem w Internecie rzeczy, które prowadzą mnie do przekonania, że faktycznie mówi prawdę.

Jaki byłby najbardziej ekonomiczny sposób, aby uzyskać nowy zestaw wskaźników i ramkę i przeprogramować je tak, aby miały prawidłową liczbę mil i motogodzin w stosunku do starego wskaźnika?

Och, mam 4.3L V6, jeśli to coś zmieni. Dziękuję Ci bardzo za Twój czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uniwersalny bulbulator powinien rozwiązać sprawę skonfundowanych połączeń magistrali ezektorowej w/wym wskaźnikach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry