Widok

Pytanie do Mam rodzących w Swissmedzie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie do lekarza w trakcie ciąży?
Pytanie dla Mam rodzących już w Swissmedzie. Gdzie prowadziliście swoje ciąże? Czy to do jakiego lekarza prowadzącego się chodziło przez 9 miesięcy ma znaczenie? Chodziliście prywatnie czy na NFZ? Jeśli prywatnie to czy do swissmedu czy do całkiem innych lekarzy? Dziękuje z góry z odpowiedzi i pomoc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prywatnie, lekarz prowadzący nie pracuje w Swissmedzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chodzę prywatnie do innego lekarza. Jednak niektórzy z tamtych lekarzy maja swoje prywatne gabinety i jeśli będziesz się czuła pewniej to możesz prowadzić ciąże u jednego z nich. Nie wiem tylko czy wiesz, że w Swissmed przy tych pakietach rodzisz jak trafisz, chyba że wykupisz sobie za 1500 zł dodatkowo konkretnego lekarza. Ja rodze u nich w grudniu, interesuje mnie konkretny lekarz i powiedzieli mi, że to dodatkowo płatne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam okazję poznać wszystkich lekarzy tam pracujących i wszyscy są bardzo bardzo życzliwi i pomocni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie miałam styczności ze wszystkimi, jednak byłam na badaniach połówkowych w jednym z gabinetów prywatnych osoby tam pracującej i byłam troszkę rozczarowana wizytą. Dlatego postanowiłam wybrać lekarza przyjmującego poród w Swissmed.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje za odpowiedzi. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Dlaczego lekarz prywatnie, nie na NFZ? Mieszkam w Gdańsku dopiero od niedawna i nie mam tu jeszcze znajomych. Chce zaczerpnąć opinii u Was. Z góry dzięki za odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wolałam chodzić prywatnie, gdyż na NFZ zawsze miałam problem, żeby umówić wizytę. Mnie stresuje takie proszenie, czy czas oczekiwania. Do tego w Gdyni mieszkam od niedawna i ciężko było mi znaleźć dobrego lekarza bezpłatnie.
Jedna ciąże możesz prowadzić jak chcesz i u kogo chcesz. Jeśli przebiega prawidłowo to przyjmą Cię do Swissmed bez problemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry