Widok

Pytanie do kadrowych - ekwiwalent za urlop

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej Forumki:)
Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto się na tym zna - dogadałam się z Szefemże mam duzo zaległego urlopu którego nie jestem w stanie wziąć i umówilismy się że wypiszę wniosek, a on mi zapłaci za niego.
I tu moje pytanie, rozmawialiśmy że mam wyliczyć swoją stawkę dzienną i wg tego policzyć, ale pytanie jest czy brutto czy netto? bo żadna ze stron nie płaci od tego podatków/ZUSów
Jak wyliczyć tak żeby żadna ze stron nie była pokrzywdzona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak wyliczyć że zgodnie z prawem ekwiwalent za urlop wypłaca po ustaniu zatrudnienia. Nie w jego trakcie. A jak już koniecznie chcecie niezgodnie z przepisami to poszukaj w necie jak się wylicza zgodnie ze współczynnikiem ekwiwalentowym. Wynik pomniejszyć o skladki i masz kwotę "na rękę"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy PIP siedzą prawnicy i udzielają darmowych porad. Idź, zadzwoń, napisz i dowiedz się wszystkiego w sprawie ekwiwalentu - kiedy przysługuje, kiedy się go wypłaca, czy odprowadza się składki i podatki itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

do góry