Widok

Pytanie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Pracuję w przedszkolu miejskimi i mam ubezpieczenie grupowe PZU i płace 52zl składki i mam pytanie ile czasu trzeba opłacać składkę i ile mogę dostać za pierwsze dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A jakie warunki masz w umowie???
Podpisywałaś umowę w ciemno czy ją przeczytałaś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wraz z podpisaniem umowy powinnaś dostać OWU zawierajace informacje o wysokości świadczeń. Z reguły okres karencji wynosi 6 miesięcy dla większości przypadków (leczenie szpitalne itp) a 9 miesięcy dla urodzenia dziecka. Z reguły bo np gdy ja zapisywałam się do ubezpieczenia u mnie w firmie była akurat promocja i nie było okresu karencji wcale. Tak więc najlepiej znajdź dokumenty które podpisała a na przyszłość je czytaj ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za urodzenie dziecka przy tej stawce powinnaś dostać od 1200 do 1500 zł. Ale oczywiście doczytaj w umowie! Karencji zazwyczaj jest 9 msc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

do góry