Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TM - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna, skuteczna i miła obsługa. Polecam bez jakichkolwiek...
~TM
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Danusia - opinia wątek zamknięty Do gabinetu R-Cito trafiłam z polecenia z potwornym bólem kręgosłupa...
~Danusia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Krystian Machololololo - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług gabinetu R-cito. Terapia indywidualna bardzo...
~Krystian Machololololo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Pacjentka Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam gabinet rehabilitacji R-Cito. Profesjonalna, fachowa a przede...
~Pacjentka Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Jan - opinia wątek zamknięty Trafilem do R-Cito z rekomendacji moich przyjaciol z branzy zawodowej i...
~Jan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Łukasz Cwalina - opinia wątek zamknięty Po nieudanych przygodach z innymi placówkami wylądowałem w R-CITO, gdzie...
~Łukasz Cwalina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Dariusz J. - opinia wątek zamknięty Pan Szymon jest super rehabilitantem. Zdiagnozował mnie bez problemu, gdzie...
~Dariusz J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Przyszłam do Pana Szymona z przepuklina kręgosłupa. Ból był bardzo uciążliwy....
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Nie zawiodłam się wątek zamknięty Do R-CITO przyszłam, by rehabilitować nogę po skomplikowanym złamaniu. Pan...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 czerwca 2019

Podziękowania dla Szymona i całego zespołu wątek zamknięty Długo zwlekałam z udaniem się na fizjoterapię, Rodzina namawiała (...
~Katarzyna Bobrowska
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2017

Rehabilitacja w R-Cito wątek zamknięty Dziękuję serdecznie całemu wspaniałemu ,miłemu i bardzo doświadczonemu...
~Krystyna P. kwiecień 2019
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2019

rehabilitacja na Zaspie wątek zamknięty bardzo schludnie, miła atmosfera, nowy sprzęt, jestem zadowolona
~Kasia P
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

R-Cito slow kilka wątek zamknięty Jak zwykle po serii roznych zabiegow w R-Cito czuje sie o niebo lepiej bole i...
~Henryk
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Trafiłam do gabinetu P.Szymona kilka miesięcy temu z bólem kolana i...
~Alina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

rwa kulszowa, przepuklina, wysunięty dysk 9mm wątek zamknięty Już byłem naprawdę psychicznie podłamany i zmęczony tą rwą, nocami jak bym...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Polecam każdemu wątek zamknięty Serdecznie dziękuję Szymonowi i jego żonie Asi, za to że dzięki ich pomocy w...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Do R-Cito trafiłem po urazie barku, po każdej wizycie odczuwałem wyraźną...
~kajsmi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Reha - fizjo wątek zamknięty Super fachowa pomoc i doradztwo. Postawili mnie na nogi!:)
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Polecam rehabilitację w R-CITO wątek zamknięty Do R-Cito zgłosiłem się z silnymi bólami nogi i biodra.Bóli tych nie mogłem...
~Egmont
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Polecam również dla małych pacjentów wątek zamknięty Przyszliśmy do R-CITO z 9-letnim synem po pomoc w walce z bólem, który...
~Anna Skierczyńska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry