R. SMARZ Professional Hair

Fryzjerzy

Gdańsk, Karola Szymanowskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo szczerze polecam! wątek zamknięty Najlepszy salon R. Smarz - bardzo profesjonalny. Korzystam z usług zarówno w...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Nie polecam wątek zamknięty Absolutnie bez szału. Liczyłam na nowoczesną, modną, szaloną fryzurę, a...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Nieprofesjonalne podejście do klienta wątek zamknięty Niby zakład czynny od 9:00 ale za każdym razem jak chcę podejść i umówić się...
~wkurzony
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

NIC REWELACYJNEGO wątek zamknięty Po przeczytaniu zebranych tu opinii zapisałam się na wizytę do p.Sylwany. Po...
~BOŻKA
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

bez szału wątek zamknięty Absolutnie bez szału. Byłam 3 razy, za każdym razem dając szansę, że może tym...
~onka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Upomnienie wątek zamknięty To nie była moja pierwsza wizyta w tym salonie, ale pierwsza kiedy poczułam,...
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Wielkie TAK! wątek zamknięty Właśnie dzisiaj stwierdziłem, że po 6 latach mieszkania w Gdańsku, w końcu...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

bardzo dobry fryzjer wątek zamknięty Z usług salonu korzystam od marca 2014 średnio co 3 tygodnie. Po paru...
~Piotrek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

SYLWANA wątek zamknięty Miło gdy po wyjściu z salonu uśmiech pojawia się na twarzy;) W salonie panuje...
~Paati
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Najlepszy salon fryzjerski w Trójmieście wątek zamknięty Wczoraj korzystałam z usług Pani Sylwany i zdecydowanie jestem bardzo...
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

POLECAM wątek zamknięty Witam, jeżeli chcecie iść do fryzjera i tego nie żałować to właśnie takie...
~Aneczka_tattoo
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Nie mogło być lepiej wątek zamknięty Zachęcona dobrymi opiniami skusiłam się i nie żałuję. Zarówno kolor jak i...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

:)) wątek zamknięty dzisiejsza wizyta była moją pierwszą, ale już wiem, że nie ostatnią,...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

warto!! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, bardzo przyjemny wystrój, wspaniała...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Monika - opinia wątek zamknięty Miejsce godne polecenia wszystkim. Przyszłam z ciekawości, a zostanę stałą...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Patrycja - opinia wątek zamknięty Byłam klientką salonu we wrześniu tego roku. Moimi włoskami zajęła się Pani...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

polecam wątek zamknięty Do tego salonu trafiłam z polecenia kolezanki, poniewaz potrzebowalam pilnej...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

warto, naprawdę warto wątek zamknięty Jestem stałą klientką tego salonu od paru miesięcy i jak narazie nic nie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

K. - opinia wątek zamknięty Spokój i relaks. Obsługa oraz atmosfera cudowna! Zdecydowanie polecam :)
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lipca 2013

Polecam Pana Radka wątek zamknięty Od dłuższego czasu poszukiwałam ,,swojego'' fryzjera...No i udało się :)...
~Mimbla
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry