ROWERSI - Sklep i Serwis rowerowy

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 27B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Szybka miła ,profesjonalna obsługa. Klient z rowerem z marketu nareszcie nie...
~Mirek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Autoryzowany serwis tylko z nazwy wątek zamknięty 11.03 - 1 wiz 19.05 - 2 wiz - Doregulowane przerzutki, zignorowane moje uwagi...
~Paweł
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Szczerze polecam. Nic dodać nic ująć. Byłem już tam dwa razy i nie mam na co...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam,wszystko szybko i sprawnie, mila obsluga
~Oskar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Super wątek zamknięty Chciałam pochwalić sklep rowerowy Rowersi. Młoda obsługa - ale bardzo...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Komentarze mocno naciągane - Absolutnie nie polecam wątek zamknięty Serwis nastawiony typowo na ilość a nie jakość. Chcą zrobić jak najwięcej a...
~Piotr
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

Absoulutnie najlepszy serwis rowerowy w jakim bylem ;) wątek zamknięty Chlopaki zalatwili nowe kola przelozyli i odpicowali moja maszyne do...
~Filip Mowinski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Najlepszy serwis w Trójmieście wątek zamknięty Serwis który można polecieć z ręką na serce. Szybki i solidny serwis. Często...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Pro obsluga, nie tylko w sklepie. wątek zamknięty Rzadko wystawiam opinie, ale tu się należy. Wracam zmęczony po wycieczce,...
~tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Posłuchałam opinii - nie pożałowałam! wątek zamknięty Obiecałam, że wystawię ocenę po jeździe próbnej roweru, który został...
~Alina Chmielnicka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Polecam jeszcze raz polecam wątek zamknięty Nic dodać nic ująć. Po prostu super. Rady w sprawie doboru części, super...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Wielkie podziękowania za super naprawę roweru mojego dziecka. Z czystym...
~Puky
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Wiktor po raz kolejny dzięki ! wątek zamknięty Co tu dużo pisać..PETARDA...szybko, tanio i bardzo fachowo. Po raz kolejny...
~kolarz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

fachowo od reki w potrzebie wątek zamknięty Po 19 latach poza krajem przylecialem z rowerem do kraju, no i niestety...
~Algkalv
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Swietni fachowcy, ktorzy doradza a nie wepchna na sile...
~qbi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Co tu dużo mówić Emotikon smile My kobiety jesteśmy wybredne i ciężko nam...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Polecam!!!! wątek zamknięty Serdeczne pozdrowienia dla wlasciciela Piotrka.Dziekuje za szybkie i fachowe...
~Slawomir
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Regulacja sprzetu wątek zamknięty Szybka i fachowa obsługa jak i sama naprawa. Naprawdę polecam. Miło szybko...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Serwis Roweru Kellys wątek zamknięty SERWIS PIERWSZA KLASA Nie mogłem wyregulować hamulców w moim nowym...
~Grunt
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

dobra robota wątek zamknięty Dobra robota i obsługa, myślę że fachowa, bo wszystko jak na razie jest w...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
181

postów

152

wątków

do góry