ROWERSI - Sklep i Serwis rowerowy

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 27B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczerze polecam-SUPER wątek zamknięty Nie ma takich niedociągnieć w rowerze, z ktorym by sobie Panowie nie...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

Rewelacja ! wątek zamknięty szybko i sprawnie, miło i przyjemnie , przerzutka nie działa - 3 minuty u...
~Dżeny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Chłopaki znają się na sprawie niczego jak dotąd nie spieprzyli a wręcz...
~Damian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

SUPER!!! wątek zamknięty Jestem naprawde bardzo zadowolony z powodu trafienia do tego sklepu......
~Indianin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

rozczarowanie wątek zamknięty Pan podczas pierwszego spotkania wydawał się być osobą bardzo miłą i...
~anna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

młoda. - opinia wątek zamknięty najlepsza obsługa w trójmieście, zawsze znajdą czas na...
~młoda.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

milord zbych - opinia wątek zamknięty Cud miod i maliny. Serwis pierwsza klasa, krzychu daje serwisowego ognia....
~milord zbych
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Najlepszy serwis w trojmiescie! wątek zamknięty świetny serwis, radzą sobie dosłownie ze wszystkim, w innych serwisach...
~Majki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Fantastyczny sklep wątek zamknięty Nikt nie potrafi się zaopiekować moimi rowerkami jak Rowersi... Do tej pory...
~Kolarz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Super wątek zamknięty Nie ma co ukrywać ludzie z pasją do rowerów, wiedzą co robią i robią to...
~rowerzystka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Panowie w serwisie są bardzo profesjonalni a przy tym również mili co nie...
~biker
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2013

profesjonalny i szybki serwis w przystępnej cenie wątek zamknięty Poszukując serwisu rowerowego, który sprawnie i profesjonalnie zajmie się...
~giant(p)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

super serwis wątek zamknięty Zakupiłem u nich parę części koło wycentrowali i założyli kasetę gratis....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Rzetelny serwis. Miła i kompetentna obsługa bez zbędnych technik sprzedaży....
~K.A.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Rowery z pasją! wątek zamknięty Już nie raz korzystałem z serwisu Rowersi i za każdym razem odbieram rower...
~raccoonstars
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Mój ulubiony sklep rowerowy w trójmieście wątek zamknięty W większości sklepów rowerowych mam wrażenie, że jestem obsługiwany przez...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

Świetny serwis rowerowy wątek zamknięty Oddałem prawie dwudziestoletni rower po przejściach w ręce mechaników z tego...
~madagaskar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Polecam! wątek zamknięty Polecam.Nawiązałem kontakt drogą mailową w sprawie wymiany opon.Szybka...
~GrandRiczi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

serdecznie polecam wątek zamknięty Odwiedziłem kilka serwisów w Gdańsku, bez rewelacji. A tu, na pierwszy rzut...
~Kross Level A2
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

To jest najlepszy sklep na swiecie !! wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałem ze sklepu i nie żałuje !! Mają wszystko, mają...
~REPSOL466
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
181

postów

152

wątków

do góry