Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nadzieja - ocena Zwróciliśmy się do Pani Joanny w sprawie uzyskania zezwolenia na zakup...
~Nadzieja
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 16 września 2023

Natalia - opinia Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną! Pani jest bardzo zaangażowana i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

Kamil - opinia Pełen profesjonalizm i wsparcie klienta. Bardzo polecam współpracę z Panią...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Natalia - opinia Serdecznie polecam wszelkie doradztwo jakie świadczy Pani Joanna. Jest to...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2023

ruslan - opinia Przyszedłem do Pani Joanny w sprawie uznania dokumentów ukraińskich w 2019 r....
~ruslan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 września 2022

Olga Dev - opinia Pani Joanna wziela pod swoja opieke moja sprawe, ciagnaca sie okolo 4 lat....
~Olga Dev
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 kwietnia 2022

Krystyna - opinia Pani Mecenas jest godna polecenia. Pomoc ktora otrzymalam w odzyskaniu długu...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2022

Denys Krep - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Joanną. Potrzebowaliśmy...
~Denys Krep
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

WT - opinia wątek zamknięty Po prostu "the best". Pani Joanna jest etalonem profesjonalizmu!
~WT
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Oleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Staraliśmy się o pozwolenie na nabycie nieruchomości dla...
~Oleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Angelika - opinia wątek zamknięty Pani Joanna to najlepszy prawnik w trójmieście. Jest niesamowicie...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Alena - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną. Jest bardzo sympatyczną miłą...
~Alena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2021

Wojciech S - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas jest profesjonalistką w każdym calu. Doskonale przygotowana...
~Wojciech S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Lara - opinia wątek zamknięty Pani Joanna jest bardzo dobrym radcą prawnym. Wszytki pytania w mojej sprawie...
~Lara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Wiesława - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z doradztwa i miłej obsługi
~Wiesława
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Jacek - rozwód, kontakty z dzieckiem, alimenty - opinia wątek zamknięty Pani Joanna jest doskonalem prawnikiem, który przeprowadził mnie przez ciężki...
~Jacek - rozwód, kontakty z dziec
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2020

Михайло - - opinia wątek zamknięty Zezwolenie na zakup mieszkania i uznanie za obywatela polskiego Велика...
~Михайло -
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 października 2020

Maryna - opinia wątek zamknięty Polecam, bardzo fajna współpraca z Pani Joanną.
~Maryna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Joanna Movchan - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną jest sympatyczną miłą konkretną...
~Joanna Movchan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Przeżyłem z p. Joanną ponad 3 letni, trudny rozwód. I mogę z całą pewnością...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry