Radio Gdańsk

Radio

Gdańsk, al. Grunwaldzka 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jerzy - ocena Próba "wylania dziecka z kąpielą" takie wrażenie odniosłem, z niektórych...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 lutego 2024

Teodor 70+ - opinia Po wieloletniej przerwie - od 2015 - postanowiłem posłuchać radia Gdańsk, aby...
~Teodor 70+
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Sonia - opinia wątek zamknięty Dziennikarskie upolitycznione dno, panowie dziennikarzyny nie rozumieją...
~Sonia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2021

Adamczyk - opinia Tragedia, od paru lat jakość audycji leci na dno.
~Adamczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Iwona - opinia Super,dobrze że jesteście, jestem stałą słuchaczką radia Gdańsk. Audycje...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

Asd - opinia wątek zamknięty Odkąd władzę przejął PiS nie da się słuchać.
~Asd
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Kaszub - opinia wątek zamknięty Jako mieszkaniec Pomorza, absolwent Trójmiejskiej uczelni Jestem zszokowany...
~Kaszub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

Kiedyś wierny słuchacz - opinia wątek zamknięty Niestety, od paru lat nie da się słuchać tej propagandowej rozgłośni. Nie ma...
~Kiedyś wierny słuchacz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Jak można puszczać taka muzykę z rana i w nocy trzeba puścić coś żywego jak...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Jolanta Maszota - opinia wątek zamknięty Jestem wprost zdumiona, że jest taka dobra muzyka, pozdrawiam
~Jolanta Maszota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty PIS Radio tekst niezbędny tylko do potwierdzenia opinii
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Kazimierz 1. - opinia wątek zamknięty nie podoba mu się muzyka która jest zbyt wrzaskliwe często, jak dla mnie...
~Kazimierz 1.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Polecam wątek zamknięty Ja polecam. Radio z małą ilością plastikowego popu, przez co zbyt ambitne dla...
~Adam
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2018

Lubię radio Gdańsk wątek zamknięty Może i stronnicze natomiast ciekawy przekaz dużo dobrej muzyki, fajni...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 grudnia 2018

Minus wątek zamknięty za nieprzyznanie nagrody Klakiera.
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Przykre wątek zamknięty Zerowa dostępność. Stronnicze artykuły (z tym, że słowo "stronnicze" to...
~Maria Elert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Programy prowadzone przez Panią Szewczyk sa moim wątek zamknięty zdaniem słabe, przerost formy nad treścią, zmanierowany głos, stwarzanie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Najnudniejsze radio na swiecie wątek zamknięty Najnudniejsze radio jakie słyszałam, zero rozrywki, audycje cały czas o tym...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Pani Szpiner - Wszechmatka Wszechwiedzy wątek zamknięty Słuchałbym radia rano w drodze do pracy, ale Pani Szpiner skutecznie mnie od...
~Pat I Kot
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Proponuję zmienić "skład". wątek zamknięty Słucham czasem rano, jadąc do pracy, ale tej Pani nie da się słuchać - proszę...
~Stefan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

22

wątków

do góry