Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolony Klient - opinia wątek zamknięty Pełen Profesjonalizm i Obsługa Klienta. Polecam bardzo Biuro Ratajczak...
~Zadowolony Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Michał Nowy Port - opinia wątek zamknięty Agent miał klienta od siebie z bazy i zadzwonił na moje ogłoszenie prywatne....
~Michał Nowy Port
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra współpraca! Mieszkanie sprzedane bardzo szybko, wszystko bardzo...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Chciałam bardzo podziękować Pani Sylwii za rzetelną i miłą obsługę podczas...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty WITAM serdecznie. chciałbym podzielić się swoją opinią. Otóż współpraca...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Michał - opinia wątek zamknięty miałem umowę otwartą z 6 agencjami, ta była najszybsza i najskuteczniejsza w...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Dziekuję Pani Sylwio wątek zamknięty Kupować mieszkanie , to wyłącznie za pośrednictwem Pani Sylwii.Maksimum...
~Anna Piotrowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

Panią Sylwia wątek zamknięty Jeśli miałabym sprzedawać ponownie mieszkanie , to wyłącznie za pośrednictwem...
~Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 czerwca 2019

Profesjonalnosc wątek zamknięty Bardzo polecam Agencje Ratajczak Nieruchomosci , obsluga na najwyzszym...
~Joanna Bartosinska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 czerwca 2019

Sprzedajesz mieszkanie? - tylko z ratajczak nieruchomości! wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi biura Ratajczak Nieruchomości! Profesjonalne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

Rewelacja!! wątek zamknięty Szczególnie polecam! Szybko i bez problemu sprzedali moje mieszkanie....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Gorąco polecam!
~Klalaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 listopada 2018

Super skuteczność! wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla Pani Karoliny Bronisz, która pomogła znaleźć moje...
~Mateusz Wajda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 listopada 2018

Wszystko na plus!! wątek zamknięty Polecam biuro Ratajczak Nieruchomości przede wszystkim za profesjonalną...
~Marcin J
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry