Gabinet Fizjoterapii Re-Forma

Rehabilitacja

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - ocena Maciej postawił mnie na nogi i wyciągnął spod skalpela u neurochirurga....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

Joanna - opinia wątek zamknięty Pan Michał ma świetne podejście do pacjenta, bardzo dokładnie tłumaczy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2021

Marcin Tarzecki - opinia wątek zamknięty Do P. Michała trafiłem z polecenia. Mam problemy z kręgosłupem w odcinku...
~Marcin Tarzecki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 grudnia 2020

Jolanta - opinia wątek zamknięty Mam 64 lata. Przez ostatnie 4 lata cierpiałam na silne bóle prawego barku....
~Jolanta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Rzeczowo i sympatycznie. Natychmiastowe efekty sesji i dobrze dobrane,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 grudnia 2019

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Panowie naprawdę potrafią postawić człowieka na nogi, dosłownie. :) Po 3,5...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

prawdziwi fachowcy wątek zamknięty 25 Września to moja pierwsza wizyta w tym gabinecie i od razu bomba, światło...
~ADAM Z.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 listopada 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Do Macieja trafiłem z polecenia. Sport uprawiam już od dawna ale po nagłym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Godny polecenia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy gabinet i rehabilitant na jakiego trafiłem. Sam...
~Jarosław Pakowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Polecam gabinet Re-Forma i Pana Michała Chęcińskiego za profesjonalizm i...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim gabinet fizjoterapii RE-FORMA. Bardzo profesjonalni...
~Ula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Pełen profesjonalizm w Gabinecie Re-Forma wątek zamknięty Do Pana Macieja Karwackiego trafiłam trzy miesiące po operacji biodra...
~Danuta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

rehabilitacja wątek zamknięty Gorąco polecam gabinet, Profesjonalne podejście, idealnie dobrane ćwiczenia.
~Oskar Nasierowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Jak się naprawić skutecznie? W ReFormie! wątek zamknięty Kilka lat temu w ekspresowym tempie, dzięki Maćkowi i Michałowi mogłam wrócić...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam z dolegliwościami barku po wielu, wielu, wielu latach od...
~Ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Re-welacja wątek zamknięty Obiecałem to zamieszczam nie inni też skorzystają
~Robin Hood
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Polecam w 100% wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim,którzy chcą stanąć na nogi po przebytych...
~Anna Zaręba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Profesjonaliści wątek zamknięty Fizjoterpaeuci w Re-Formie to dwójka specjalistów dobrze rozumiejących...
~Antoni Grabowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Sprzęt dobrej jakości, świetna lokalizacja, ciche i przyjemne miejsce. Zaś...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Chodziłem do rehabilitanta Maćka Karawackiego. Człowiek ma dużą wiedzę w...
~SJ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry