Red Light Pub

Puby

Gdańsk, Piwna 28/31

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
irene - opinia wątek zamknięty obsługa barmańska (panów) zdecydowanie na plus !!! ;)
~irene
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 października 2010

... wątek zamknięty Nie wiem co mogę napisać , wyraziłam się chyba jasno w opinii :) Muzyka super...
~rosha
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Fajne miejsce ale ta barmanka? wątek zamknięty Miejsce fajne, klimat dobry, muzyka też, chłopaki za barem dają radę ale...
~Marolf
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

Najbardziej Gdański z Gdańskich pubów. wątek zamknięty Wiele wspomnień,wiele lat, a wystrój ten sam. Trzeba coś z tym zrobić moi...
~panna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

miło,miło i jeszcze raz miło. wątek zamknięty odczułam tu że dziewczynki lecicie na barmanów no okej nie ma sie co dziwic...
~lubie to
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 maja 2010

Ach ci barmani :) wątek zamknięty miejsce spotkań nieafiszujących się gejów z bardzo przyjemną obsługą (barmani...
~Murzynek Bambo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 stycznia 2010

;/ wątek zamknięty Niby otwarte od 19, ale barmanka zamyka się w środku, puszcza sobie muzykę i...
~Ania.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 września 2009

koleżanka z Flisaka - opinia wątek zamknięty świetny wystrój- zwłaszcza antresola z moimi ulubionymi pufami ;)...
~koleżanka z Flisaka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 września 2009

;)) wątek zamknięty świetny klimat , dobre piwo , z*******a obsługa + miłe wspomnienia.
~em.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 września 2009

:) wątek zamknięty pozdrowienia dla Marcina i kolegi:)
~pani z Tczewa:)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2009

Polecam. wątek zamknięty Bez zastrzeżeń.
~bywalczyni.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

super wątek zamknięty odwiedzam red lighta minimum 2 razy w miesiacu a czasem sie zdarza ze nawet...
~onaa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 maja 2009

rewelacja wątek zamknięty świetne miejsce!byłam tam wczoraj pierwszy raz,najpierw nie chciałyśmy tam...
~krata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2009

red light ... wątek zamknięty jak dla mnie boomba :) super pub :) i obsługa :DDD
~dziewczyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2009

;) wątek zamknięty red light całkowicie uzależnia.obsługa, muzyka, wystrój - rewelacja.
~Marta- Republika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2009

Klimatycznie wątek zamknięty Świetne miejsce. Bywam często, ze stałą ekipą. W zasadzie to miejsce nas...
~Nemo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 marca 2009

Super!!! wątek zamknięty Jako stała bywalczyni, muszę powiedzieć ze jest tu suuppeeerrrr!!!Polecam...
~niunia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 listopada 2008

;) wątek zamknięty ..........jestem w Gdańsku od 3 lat ale jeszcze nigdy nie widziałam żeby ktoś...
~zakala
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 listopada 2008

~taki jestes? ;)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 września 2008

przyjemne miejsce wątek zamknięty pub świetny, wystrój fajny, klimat ciekawy. jako staly bywalec szczerze...
~paulina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

43

wątków

do góry