Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joker wątek zamknięty Witam dzis robilem sobie juz kolejny tatuaz ale pierwszy u Julii,jestem pelen...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Polecam serdecznie!!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie studio Tattoo3miasto! Cechuje ich talent, doświadczenie i...
~Roksana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Mój pierwszy tatuaż robiłam u Adama. Minęło zaledwie kilka dni od...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

Podziękowania dla Moniki :) wątek zamknięty Po podesłaniu projektu i ustaleniu szczegółów zostałem przekierowany do...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Mój pierwszy tatuaż jest świetny! Rysunek wykonany profesjonalnie, efekt dużo...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

BARDZO ZADOWOLONA :) wątek zamknięty Jestem po wykonaniu tatuażu u Adama. Jest to mój pierwszy tatuaż i chyba nie...
~S.T.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Monika; Straogard Gd. - opinia wątek zamknięty Adam jest mega! :) pewna ręka, pełen profesjonalizm, poczucie humoru które na...
~Monika; Straogard Gd.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

polecam!!! wątek zamknięty Gorąco polecam! Projektem a później samym wykonaniem i tatuażem jestem...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Jaskółki wątek zamknięty Biorąc pod uwagę fakt że tatuaż to przyjemność na całe życie oraz to że każdy...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, kilka dni temu zrobiłam swój pierwszy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2013

Aneta wątek zamknięty Mam to co chciałam!! Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Tatuaż wykonywał mi...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Najlepiej!!! :D wątek zamknięty Mam swojego tygrysa! Ekscytacja mi jeszcze nie minęła :) Jestem urzeczona...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Jestem zachwycona korzystałam z usług nie raz. Jedynie u Pana Adama ale Pan...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

"róża" wątek zamknięty Adam jest z*******y , ma poczucie humoru , ból od razu znika , bardzo...
~Patrycja "róża"
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

tatuaż u Adama wątek zamknięty Jestem po wykonaniu tatuażu u Adama. Jestem zachwycona!:) Profesjonalna...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Megaaa ;D wątek zamknięty Własnie jestem dzień po zrobieniu tatuażu i czuję się fantastycznie. Co...
~Majka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

zdecydowanie polecam wątek zamknięty byłam juz drugi raz, obsługa switna, wykonanie fantastyczne i precyzyjne :)
~karolina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2010

Magda - opinia wątek zamknięty Odwiedzilam studio Tattoo3city juz drugi raz.Profesjonalna obsluga i mila...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

SUPER!!! :D wątek zamknięty Panowie pracujący w tym studiu to w 100% profesjonaliści. Bardzo sympatyczni...
~Kaja - Gliwice
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 grudnia 2010

Rewelacja wątek zamknięty Do studia a raczej do Adama trafiłem po przejrzeniu ogromnej ilości zdjęć z...
~mlynek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

22

wątków

do góry