Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Szybko, sprawnie, bezproblemowo. Fachowa, miła obsługa...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Dominik - opinia wątek zamknięty Polecam naprawy powypadkowe w Reetz serwis. W autoryzowanym serwisie...
~Dominik
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Zdzisław Wesołowski - opinia wątek zamknięty Pod koiniec kwietnia 2020r zaliczyłem stłuczkę. Do usunięcia szkody wybrałem...
~Zdzisław Wesołowski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 maja 2020

Kacper - opinia wątek zamknięty Krótko i na temat firmy: Szybko, sprawnie i fachowo.
~Kacper
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia. Likwidacja szkody przebiegła bardzo sprawnie oraz co...
~Paweł
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Marzena - opinia wątek zamknięty Polecam oddałam auto do serwisu bardzo miła obsługa wszystko poszło sprawnie
~Marzena
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

super obsluga wątek zamknięty Polecam, rzetelność, uprzejmość i fachowość!
~Grazyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2018

Naprawa powypadkowa samochodu z ubezpieczenia wątek zamknięty Polecam to miejsce, zostałam potraktowana indywidualnie, samochód został...
~Malwina Elef
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Wysoka jakość, wspaniała obsługa, rzetelnosc wątek zamknięty Mimo problemów. Pracownicy usunęli usterkę dzięki konsekwencji w działaniu....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Lakierowanie zderzaka wątek zamknięty Z usługi jestem zadowolona :-)
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Bardzo drogo wątek zamknięty Naprawiałam usterkę w zawieszeniu w moim Oplu. Obsługa co prawda ok, ale ceny...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Naprawa blacharsko-lakiernicza 2 elementów wątek zamknięty PEUGEOT PARTNER 2013, Do warsztatu pojechałem sugerując się wyłącznie...
~Patryk z Gdańska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Polecam ten serwis wątek zamknięty Kilka razy korzystałam z usług tego warsztatu,podejście do klienta fachowe i...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

Bardzo polecam ten warsztat wątek zamknięty Dwa razy korzystałam z usług tego warsztatu, za każdym razem usługa została...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

myjnia samochodowa wątek zamknięty Korzystałem z usługi prania tapicerki w tym zakładzie, za namową koleżanki...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

warsztat, mechanika, elektryka wątek zamknięty Zostałam poinformowana że usterka związana z kontrolkami poduszki powietrznej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

lakierowanie zderzaka wątek zamknięty W warsztacie korzystałem z usługi lakierniczej, lakierowany zderzak był...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Nie polecam!!! wątek zamknięty Zostałem OSZUKANY w maju br. rozwaliło mi się łożysko na jednym kole. Pan z...
~Mielas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Wreszcie mogę polecić serwis. wątek zamknięty "Nie ma problemu" - to kilka razy usłyszałem od Pana Tomka. No może termin na...
~Sebastian Pawlak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Nic dodać nic ująć ! wątek zamknięty Żadko wystawiam oceny usług, z których korzystam, ale tym razem nie mogłam...
~Ewka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry