Widok

Rehabilitacja dzieci

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie w Gdańsku oprócz owi jest jakaś rehabilitacja dziecięca na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fundacja "krok po kroku" na Przymorzu ul. Śląska. Ja tam rehabilitowałam synka bo miał słabą obręcz barkową. Mogę polecić z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziobus jak długo trwała rehabilitacja Twojego synka? My rehabilitujem synka w Krok po kroku z tego samego powodu i zastanawiam się ile czasu mniej więcej trwa taka rehabilitacja. Wiem oczywiście że to sprawa indywidualna. Regabilitanka powiedziała mi, że zazwyczaj rehabilitują dzieci aż skończą rok lub postawią pierwsze kroki. Czy u Was faktycznie tyle to trwało?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Synek bardzo szybko robił postępy i po 3 miesiącach zakończyliśmy rehabilitację. Franio miał 9 miesięcy. My bardzo przykładsliśmy się do ćwiczeń w domu. Wam również życzę szybkiego zakończenia rehabilitacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

do góry