Widok

Rehabilitant Wojciech Saj - proszę o opinie

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witajcie! Czy któraś z Was chodziła/chodzi z dzieckiem na rehabilitacje do tego Pana? Słyszałam ze jest dobry. Jakie macie opinie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja chodziłam z moim wcześniakiem, bardzo polecam Pana Wojtka, ma świetny kontakt z dziećmi i jest znakomitym fachowcem, jak wziął mojego synka w obroty, to szybko nadrobił opóźnienia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Profesjonalista z niesamowitym.podejście do dzieci. Duże doświadczenie. Dodatkowo skarbnica wiedzy dla rodzica.
Prowadził moje dwie wcześniacze.
Polecam z całego serca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie przyjmuje ten Pan?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.wojciechsaj.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam powyższe opinie.
Korzystałem z pomocy 5ciu rehabilitantów i żaden nie mógł równać się z panem Wojtkiem pod względem wiedzy i efektów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja przyłączam się do tej laurki dla P. Wojtka. Ten czas rehabilitacji naszego syna, mimo iż początkowo trudny, później zamienił się wręcz w przyjemne spotkania. Wynieśliśmy z zajęć ogrom wiedzy nie tylko medycznej, ale także wiedzy dla osób, które po raz pierwszy są rodzicami i mają milion pytań. O jego ogromnym profesjonalizmie świadczą wspaniałe efekty rehabilitacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Pana Wojtka.Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Zauważył u mojej córki to czego dwóch innych fizjoterapeutów nie dostrzegł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

czy ktoś może coś jeszcze powiedzieć o Panu Wojtku? Poza jego stroną nie ma o nim nigdzie wzmianki - ukończone kursy itp. Czy to człowiek godny zaufania? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest super. Pan Wojtek Stosuje Metodę Glena Domana (instytut potencjał ludzkiego mózgu w Filadelfii). Metoda dość rzadko stosowana w Polsce, bo szkolenie jest podobno bardzo drogie i wiąże się z praktykami w USA. O metodzie z tego co pamietam można znaleźć informacje na youtubie (miałam tez książkę o nauce czytania dla dzieci ;)), ale chyba tylko po angielsku. Chodziłam z synkiem rok temu na rehabilitacje do Pana Wojtka i byłam bardzo zadowolona. Próbowaliśmy wcześniej metodę Vojty (było traumatyczne, choć przy poważnych problemach jest podobno najlepsza) i Bobath (tu za to mało efektów). Pana Wojtka serdecznie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy może ktoś jeszcze polecić/wyrazić opinie na temat p.Wojciecha??? W OWI mówią nam jedno, u Pana Wojciecha drugie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry, konkretny, wszystko super tlumaczy. Widać że wie co robi i robi to z pasji. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Metoda mało znana bo dawno się już od niej odchodzi... Dlatego nikt jej nie robi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możei nikt nie robi, ale u Pana Wojtka są efekty i to spektakularne, a inni tylko dużo mówią, wywiad przez pół wizyty, a efekty fizyczne marne no niestety !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam. Chodziłam z córką (niemowlę). Zmarnowane pieniądze i to nie małe
A co najgorsze to wycieńczone i zniszczone dziecko. Pan Saj ma dobry pijar i nic poza tym. Potrafi oczarować rodzica, żadnych certyfikatów czy formacji o przebytych szkoleniach. Metodę Glena Domana, którą rzekomo stosuje w pojedynkę, w rzeczywistości stosuje się w kilka osób, conajmniej dwie! Zaczął wysnuwać wymyślone diagnozy odnośnie córki, które dementowałam później u szeregu specjalistów... Teraz w OWI, które ma świetnych specjalistów nadrabiamy stracony czas i źle wyksztalcone odruchy. Pomijając brak kompetencji, nie podobały mi się także niektóre komentarze, które były bardzo nie na miejscu, z podtekstem, typu "lubię gdy dziewczyna krzyczy".
Szczerze nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram u nas było to samo, złe odruchy, zła diagnoza. Szczerze nie wiem skąd te pozytywne opinie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

do góry