Widok

Reklamacja to kpina

Po 3 miesiącach użytkowania butów za 399 odpowiedź Pani Herman (specjalistki oceny jakości i reklamacji obuwia która ma siedzibę pod tym samym adresem co sklep) stwierdziła że jest to naturalne zużycie obuwia oraz uszkodzenia użytkowe w wyniku intensywnej eksploatacji!!!! K... Jakiej intensywnej eksploatacji po 3 miesiącach jak buty mają gwarancję 2lata!!!!!!!!!! Mało tego buty zostały zwrócone na mój adres domowy tak samo zapakowane jak zostawiłam w sklepie. Stanowczo odradzam ten sklep! zgłoszę sprawę do inspekcji spraw konsumenta i składam do sądu to pewnie nic nowego dla tego sklepu i Pani Herman o ile oba istnieje bo wydaje mi się że załatwiają reklamację sprzedawcy!!!
Moja ocena
Eastend kategoria: Obuwie
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość asortymentu: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda nerwów i Twojego czasu, trzeba było ich najpierw postraszyć rzecznikiem praw konsumenta... i zasięgnąć opinii biegłego - ci od butów biorą za to kase tylko jeśli sklep idzie w zaparte i sprawa trafia do sądu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gwarancje wystawia producent, w sklepie jedynie można je reklamować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Straszenie Rzecznikiem Praw Konsumenta nic nie da, dobrze się znają na prawie, nawet nie zgadzają się na Polubowny Sąd Konsumencki.
Jedyna opcja na odzyskanie pieniędzy to opinia biegłego (dane można otrzymać od RPK) i sprawa w sądzie z powództwa cywilnego. Jedyny koszt to wysłanie dokumentu który pomoże przygotować RPK.
Pozdrawiam
W razie pytań proszę o kontakt: ktvktv@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry