Widok

Rekrutacja do przedszkola Gdans

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jak sprawdzić które przedszkole jest "nasze" które to nasz rejon. Nie zawsze te które widzimy najbliżej to nasz rejon niestety. A za rejon jak widzę są punkty na plus do przyjeciq
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Składałam dwa lata temu i nie było punktów za rejon, może się coś pozmieniało. My wybieraliśmy po prostu te najbliższe domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma takiego kryterium.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W przedszkolach nie ma rejonizacji. Punkty sa za rejon szkolny do grupy zero.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Są punkty jak przedszkole jest przy szkole podstawowej jest lista takich przedszkolu np. na stogach i suchaninie są takie przedszkola. Jak jest lista placówek oświatowych jest oddzielna zakładka z przedszkolami przyszkolnymi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są punkty za rejon, od 2 lat.
Musisz dowiedzieć się, jaki jest Twój rejon do szkoły podstawowej. Dostaniesz punkty we wszystkich przedszkolach, które leżą w rejonie tej szkoły - tak więc może to być jedno przedszkole, a może być kilka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Internetowa apteka - proszę o opinie. (53 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Suchość pochwy - co pomaga? (12 odpowiedzi)

Czy któraś z Was zmagała się z tą uciążliwą dolegliwością? Jakie środki Wam pomagały? Żele...

PRZECZYTAJCIE ku przestrodze - mononukleoza zakaźna (40 odpowiedzi)

Kiedyś gdzieś słyszałam tą nazwę ale do głowy mi nie przyszło, że na moim dziecku przekonam się...

do góry